aldatma değil de ne bu yani?

benimki karisamaz bana, doverim ben adami :KK53:
saka canim sirinlik yapiyorum kiyamiyo, ne çok uzuldu uyeligim için :KK9: bu taktik tutuyo benimkinde
:KK1::KK1: En iyisini yapıyosun canım aynen bende öleyimm :))
Kıyamam kız ben kocacımaa benimkide karışmaz bana :KK16::KK16:
Arada bi tutuyo damarı hemen şu moda geçiyorum kıyamıyoo :KK1::KK1:

Eklentiler

• $kedicik.jpg
    $kedicik.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 95
heyecanla okudum birşey yazılır dieee aşkkkk olsun kızlar yaaaaa bu kadar mı umutsuz vaka bu durummmmm aydebuzzz kuşşşşşş ne komunu bebeğimm bir konum olsa hiç çare ararmıyım bennnn hani benim psikologlarım hani benim terapistlerimmmm hani dertlere deva verenlerimmm nerdesinizzz ayolllll niceeee ve aysu en çok sizden umutluydummm yazın bişeyelr bu arada maşalllah döktürmüşsünüz gece hepsi okunuyor emin olun yeni topic i de takip edicemm seviyorum sizi öpücükler :)

bakiyorum sen de benim gibi kocayi uyutup geliyosun :KK1:

ne yı kocan varmış bea

Aynen vallahi Allah'tan gece uyanma huyu yok yoksa sen daha bu saatte ne yazıyosun diye başımın etini yer :KK1::KK1:

yaf bu adamlara uyku ılacımı içiriyosunuz benım sevgılı uyumuyor tek başına gecende gece geldım bılıyosunuz ötekı gün küsüştük bende buna uyku ılacı içerecem :)hahahhahah

heyecanla okudum birşey yazılır dieee aşkkkk olsun kızlar yaaaaa bu kadar mı umutsuz vaka bu durummmmm aydebuzzz kuşşşşşş ne komunu bebeğimm bir konum olsa hiç çare ararmıyım bennnn hani benim psikologlarım hani benim terapistlerimmmm hani dertlere deva verenlerimmm nerdesinizzz ayolllll niceeee ve aysu en çok sizden umutluydummm yazın bişeyelr bu arada maşalllah döktürmüşsünüz gece hepsi okunuyor emin olun yeni topic i de takip edicemm seviyorum sizi öpücükler :)

yanı yazn gerlerde kaldı ama konumuz derken şunu sormuştum arkadaşmısınız,dost musunuz,yoksa sen hoşlanıyosun plotonıkmı ,haberı varmı tamamen duygularından o aççıdan konumunu sordum sanırım

ben gidiyorum yenı topıge inşallah buranın büyüsü orda bozaulmazzz

atddaaaa gittimmm

canımmm ama ben cevap yazdım diye hatırlıyorum sana? hatta özel mesajda bahsetmiştin konuyu sordum yardımcı olmak için ona cevap vermemişsin

X