Aldatılmak...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım

İnan çok üzüldüm arkadaşım.
Çok zor bir durum, Allah yardımcın olsun.
Ama kendini bırakma yavrun için. Bir uzmandan yardım alman gerçekten iyi gelecektir.
Yanlız şunuda unutma evin içinde olan huzursuzluğu çocuk fark eder.
Elinden geldiğince evladının önünde ağlamamaya çalış.
İnşallah herşey istediğin gibi olur.

Geçmiş olsun..inanın çok üzüldüm
Üye olduğumdan bu yana bunu o kadar çok okudum ki,yaşadım da biliyorum
Umarım bu zor günleri atlatırsınız
Sadakat artık yerlerde..ne yüce bri değerdir bu oysaki..

ben demircool la katılıyorum.1 defalığına affet ama hemen deil biraz burnu sürtsün çeksin anlasın sensizliği.sonra affet biliyorum affet demek kolay ama unutmaya çalış ve bi iş bul kendine.eğer bir daha böyle bişeye yeltenirse o zaman bitir derim bende.allah yardımcın olsun .inş herşey gönlünce olur

bir insan ne yaparsa yapsın işe girip çalışılsın yok kardeşim unutulmuyor
yüzüne baktığında sesini duydugunda
ne bileyim işte unutulmuyor birkere şu yüreğe yara gibi oturdumu unutmak mümkün değil
ben duvarda asılı çocuklarla çekildiğimiz sünnet resmimizin üstünü kapadım küçük bir havluyla nefretten dolayı resimleri ortadan kaldırdım ama yok
neyse inşallah arkadaşımız en kısa zamanda unutur

Korka korka üzüle üzüle okudum gözlerim doldu
nisanliyim ve acikcasi biazcik da evlilikten korkuyorum.
Esime nisanlima güveniyorum desem nolur demesem nolur
cok güvenince sonra daha da cok yikiliyor insan herkeze tavsiyem %100
kimse güvenmesin esine, allah kimseyi sasirtmasin dogru yoldan ayirmazin
kimseye de yasatmasin.
Allah yardimcin olsun canim, umut ediyorum insallah esin töve eder bir daha yasatmaz
bunu sana. Seninde üzüntün hayal kirikligin zamanla hafifler hayatin daha cekilir bir durum alir.
:teselli:

klava:Bende evliyim kocam çok yakışıklı ve anlayışlı bende inanmam onu beni aldatacağına bende onu çok seviyorum.. Bana kalırsa erkekleri bazı özelliklerinden dolayı üstün görmek lazım aynı aslanın diğer hayvanlara olan üstünlüğü gibi.. Belkide hiç aldatılmamışlık böyle kolay yazdırıp söyletiyor beni ama erkek karısını sevdiği zaman diğer kadınlar sadece onun için bir lunapark gibidir. Sadece eğlenir gelir daim olan kadınıdır.. Erkekleri biraz anlamak lazım zaten çalıştığı sürece herkes onun kocası, eziyor aşağılıyor sonrada ona biri kırıttığıda bir an aslanlığını yerine getiriyor.. Ama kadın böyle değil her zaman erkeğine daha sadık bende öyleyim ve onu çok kıskanıyorum bazende düşünüyorum bence erkeğimizi fazla sıkmamak lazım ya kaçıyor yada başka kadına gönül veriyor. Şimdi tüm bayanlar bana kızacak ama erkeğimizin bir yüzü bu zaten sakın gücenmeyin kadınlarda az değil ve daha çok evli kadınlarımız evli erkekleri yoldan çıkarıyor yoksa erkek kadına ne yapabilir yani rıza işi. Tatlım bence kocandan bu kadar soğuyacak bir şey yok seni sevmezse bu kadar seninle olurmuydu hayatını paylaşıp sana değer verirmiydi kazancını sana harcarmıydı bilmediğin yüzünü gördün yani bu erkekde gayet doğal basbayağı içgüdü bu dizginleyemiyor.. Allahın erkeğe verdiği bi şey diyim ama bunu bazısı tutuyo bazısı tutamıyo seninkide o cinslerden heralde allah akıl versin....

bence hemen affetme.burnu sürtülsün.iyice yalvarsın yakarsın ve iyice pişman olsun. o kadar pişman olsunki bir daha öyle bir halt yemeye cesaret edemesin.sonra affet ,çocuğun için en azından ortamın iyi olabilmesi için..

canım bence bir uzmandan yardım al öncelikle sonra da kendine bir iş bul ve çalışmaya başla ufaktan biriktir bir kenarda da paran olsun affet ya da affetme demek bana düşmez zaman içinde kararını verirsin zaten ama affedemezsen en azından işin olur kendine bir ev tutup hayatını idame ettirebilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…