Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Peki aldatilmadiginizdan nasıl bu kadar eminsiniz. Sizin eşinizin şuan yaptıklarını benim eşimde yapıyordu aynı roldeydi yani.
Anlamak istemiyorsun. Daha önce senin eşin başka kadınları aldattığı için seni de gayet kolay aldatıyor. Yani yapan yine yapıyor. Kimse de emin olamaz. Ama başına gelince boşanır bu kadar basit. Ben mesela aldatılıp boşandım. O tekrar evlense yine aldatacak. Çünkü bu huy yani. Utanma ve arı bir kere atınca gidiyor. Bana göre namus ve ahlak varsa vardır yoksa yoktur.
Kaldı ki aynısını sen yapsan kaynanan uzun bir tatile yollayıp eşinde unutup senle evli kalır mıydı?

Üç kere kadına gitmiş. O bir haftada da Kadın evden çıkmamıştır zaten. Neler söyledi, neler yaptı o süreçte kimbilir. Bu nasıl sindirilir ki?

Ama öyle demeyin, birliktelik bir kere yaşanmış.
Bir kereden bir şey olmayacağını öğrenmemiz lazım artık, di mi ama?
Gerçi konu sahibesi de o bir kerelik şeyi yapsaydı yine bir şey olmaz deyip şans vermeye kalkarlar mıydı, orası muamma tabi.
Ama yine unuttum bak, erkeğin elinin kiri kadının namusuydu değil mi?
Ben de öğrenemiyorum bir türlü.

Kaç bir kere ama öyle hesap edin, yakalanmasa inkar edecek, şimdi de hafifletmeye çalışıyor. Diğer kadına zamanı gelince boşanacagını söylüyor bile

Beni terk etme düşüncesi olsa çoktan giderdi
Yok. Terketmekle alakasi yok. Siz evin hanimisiniz ama baska kadinlar daha tatli geliyor yani yedekte dursunlar diye. Bazi erkekler tek esli olamiyor maalesef. Sizden daha guzel bir kadin gorunce tutamjyorlar kendilerini. Ciktigi kadinlar da evlenilcek degil eglenilcek kadinlar. Sizi niye terketsin evi temizleniyor yemegi yapiliyor

Test sonucum temiz çıktı evimiz ayrı kaynanamlar il dışında kalmaya geliyorlar bazen. İlişki zaten 1 kere olmuş sanırım
Siz aldatsaydiniz onu ne olurdu acaba? Cinayet? Bosanma? Canindan bezdirme?

Bu kadinlarin kendilerini boyle kucuk dusurmelerine tahammulum kalmiyor. Hala kocamsur deyip bas ustunde tasiyorsunuz erkeklerde tabi ki aldatacak amaan nasil olsa affediliyorum diye. Desene maddi imkansizlik yuzunden bosanmak istemedigini. Kolayliga alismissiniz sanirim

Test sonucum temiz çıktı evimiz ayrı kaynanamlar il dışında kalmaya geliyorlar bazen. İlişki zaten 1 kere olmuş sanırım
Evet kesin 1 defa olmuştur
Siz zaten affetmişsiniz nasıl bir Yardım istiyorsunuz?
Bakın eğer evliliğinize devam etme kararı aldıysanız bu olayı unutmanız gerekiyor.
Tekrar tekrar gündem haline getirmeyin.
Yani 4 ay süren bir ilişki içine girmiş eşinizi affettiyseniz eğer ki bu bence küçük bir kaçamak değil hem de iş yerinden biri bir daha güven duymanız imkansız..
Bununla yaşamayı nasıl öğrenirsiniz bence destek alarak..
Ayrıca o yukarda saydığınız hiçbir şey sizi aldatması için geçerli nedenler değil.
Bu adam bildiğiniz duygusal bağ kurmuş 4 ay diyoruz çünkü..

Sen eşini kafanda aklamaya çalışıyorsun ama bunu kendine yapma, onun suçunu bile kendine bağlama. Adam olsaydı seninle hataların için kavga ederdi, terapiye gidelim derdi, ailene şikayet ederdi ne bileyim tehdit ederdi böyle giderse boşanacağız diye vs her şeyi yapardı ama aldatmazdı. Burda kimsenin kocası da dört dörtlük değil ben dahil, gidip aldatmıyoruz.
Belki eşin gerçekten pişman, bir daha belki yapmayacak ama sen Bi daha asla güvenmeyeceksin. Hani demişsin ya belki bir daha yapmayacak mutlu Bi aile olacağız. Olabilir belki eşin bundan sonra sana sadık olacak kızın mutlu olacak eşin mutlu olacak ama sen Bi daha asla mutlu olamayacaksın. İnsan aldatıldığını unutamaz çünkü. Bi daha ne sevgisinden emin olabilirsin, ne sırtını yaslayabilirsin.

Bu nasıl Bi hırs.
Hayatım boyunca hiç kimseyi şöyle sevemedim.

İlk kez kadını suçlamayın bırını görüyorum. Hayretler içindeyım. Görki kocan ne deyıp kandırdı kadını. Geçen bır arkadaşımın başına geldı. Evlıydı çocugu vardı dıyor bız arkadastık benı öle bır manüpüle ettıkı ben kemdımı onu düşünürken buldum dıyor. Sonra bıraz takılmışlar. Sonra yapamam demıs gıt demıs neler yazıyor neler söylüyor bır bılsen. Kınamıyorum ben. Kımsede kınamasın. Kız her yerden engellıyor yıne yaxıyor. O karım çocugunun annesı ama öle sevmıyorum dıyor. Sana asıgım dıyor. Kız bır gaflete düşmüş bıraz yakınlaşmışlar alkahım affetsın dıyor. Dedımkı tövbe et şu pislıge artık yüz verme. Hangı kadın 2. Kadın olmak ister. Hiç kimse. Ama sıze ufacık aşkı göstermeyen insanlar başkaları ıcın ne takla açıyolar bılıomusun

Aldatan ve aldatilan insanin pişmanliğini dinlemeyin yapan yine yapiyo inanmayin yine yapar

Boşanmak istemiyorum de kurtul bacım be... Yani hayat senin, ben aldatılmayi affetmek istiyorum de olsun bitsin. Yok Kurana el basmista, yok gitmene izin vermiyorlarmista... Komiksin cidden

Yorumları okuyunca şok oldum. Konu açarken hedef kitlen neydi acaba bana göre destekleyici birşeyler bekledin baktın olmadı savunma mekanizmasına sarıldın. Hataları kendinde aradın sonra her erkek yapıyordur diye normallestirip birde burada ki insanların eşlerinin günahına girdin bence.
Bu kafaları anlamıyorum bence aniden ötekinden ayrıldı diye aklın da bile kalmıştır din yemin işlerini alet etmeseler olmuyor günah çıkarcak ya. Duygusal olarak da ilerlemiş tek gecelik birşey de değil ki.(oda tabi ki buz gibi ihanet) Üzmek istemiyorum ama cidden çok kendine haksızlık ediyorsun bebeğin arkasına da sığınarak o zaten o düzen bozulmasın bebegini doğur dadılık yap diye tutuyor aile de seni resmen. Evlilik birliginize ağır darbe vurmuş eşin. Sen yapsan seni yaka paça atarlar evden. Hadi o zaman inandın diyelim artık boşanmıyorsun o zaman terapiste gidin çift olarak ve konuyu tamamen sil kafandan sen burda konu açıyorsun tutup sağlıklı görmedim seni. Sürekli kontrol ederek yaşayarak da nasıl ebeveyn olacağın meçhul o ruh haliyle. Sağlıcakla..

Beni terk etme düşüncesi olsa çoktan giderdi
Sizi terk etme düşüncesi tabi ki yok.
Evde çamaşırı ütüsü misler gibi yapılıyor, yediği önünde yemediği arkasında, düzeni nizamı herşeyi yerinde. Evinde gönüllü hizmetçisi var, dışarda sevgilisi var. Öyle hayatı kim bırakır ayol.

Zor .
Bir daha güvenmek inanmak kolay değil.
İnsanın hep aklına gelir .
Hep güvensiz hissedersin.
Ben aldatma olunca ayrılık taraftarıyım.
Yedirmek kolay değil.
Ama devam edilecekse unutmaya bakın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…