Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Anladim kadari esinle kiz arasinda hoslanti kivaminda birsey var.. bir kadin olarak ne sezinliyorsan dogrudur..derecelerini bilemem ama bir hoslanti sozkonusu gibi..bence esini huzursuz etcegine kizi huzursuz et icine atma..zaten esinle aralarinda ciddi birsey varsa senin huzursuzlugunu kiz esine soyleyeceek esinde sana belli edecektir...sonucta kiz suclu evli bir erkekle bakismak nedir...sende cok caktirmadan haddini bildir...

Umursamiyormus gibi davran..ustune gittikce yapmiyorsa bile bogarsin.dikkatli ol sadece.

Bakkala git, bir arkadaşını ara gitmeden önce. İçeri gir reyonlara bakar gibi yap. Arkadaşına de ki, "evet canım tespit ettim ben o kişiyi(kızı falan deme bırak kafası karışsın) önce ailesine sonra da sosyal medyaya yazıp rezil edeceğim bakalım bir daha böyle işlere kalkışacak mı"

Sonra bir ekmek al çık. Kız varken ve yüksek sesle söylediğine emin ol, cinsiyet ya da detay verme, sadece ödünü patlat. Bak bakalım ne oluyor o zaman.

Normalde kiskanc biri degilim, hatta nisanlim cogu kez nasil kadinsin sen, insan sevdigini biraz kiskanir diye isyan etmistir ancaaaakkk, bu durumda bir isgil var gibi. Takipte kalin ve esinizi kiskandiginizi asla belli etmeyin. O bakkala mi iniyor, aa benim de ihtiyacim vardi sahi dur ben de geliyim sen simdi hangi marka alacagini bilemezsin diyerek onunla birlikte inerdim, sizin yaninizda yapamazlar bisey elbette o ayri.. Ama kizin ve esinizin siz yanlarindayken nasil davrandigini gormek icin en iyi yontem bu. Eger eller ayaklar dolasiyorsa var biseyler demektir. Ha yok, durum tersiyse korkacak bir durum yok demektir.

Kadınlar her zaman hisseder bir terslik olduğunu. Nedir bu her akşam bakkal olayı bana pek masum görünmedi. Akşam eve gelince bu kadar bakkal krizi tutuyorsa gün içinde dusunemiyorum bile(
Ben de aldatildim. Ve adam başka telefon ve başkasının üzerine aldığı hattı kullanıyormus.

Biz de senin kadar biliyoruz ve bu anlattiklarinla tam olarak aldatma denemez. Biraz daha gözlemlemen gerekli.

Bence taşınmayın. Evi oradan taşısanız bile işyeri bakkalın karşısındaymış. Bi halt yapacaklarsa daha rahat olurlar . Kontrol etme şansınız da kalmaz.

Taşınma işi senin takip etmeni zorlaştırır biseyler hissediyorsan yanılmıyorsundur eve gelirken alacağını alır akşam durduk yere icatlar çıkarıp bakkala sürekli gitmez kesin tavrını koy başka yerden alışveriş yapılacak bundan sonra o bakkal yasak de bakalım tepkisi ne olacak karsisindakinin ilgisini kesin farketmiştir kendide hosuna gidebilir yasak hep tatlı gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…