Aldatiliyor muyum?

İnanamiyorum kendinizi o kadar kucuk duşurmuşsunuz ki...
O kadınla muhattap olarak resmen " kocam beni sallamiyor, kendi kocama söz geciremedim senden medet umuyorum" diye ilan etmişsiniz.

Kendinizi rezil etmişiniz bir guzel, o kadın sizden çekinir mi bu saatten sonra. Dalgasini da geçer, iftira da atar.

İsyerindeki fingirdek bir kadin için evdeki eşini üzen erkekten gelecek hayrı bilmiyorum.

Ama kameradan izlemek, mesaj atmak çözüm degil ki, sizi bosanmakla tehdit eden kocadan korkmayip peki bosanalim hem ne guzel elimde kamera gorüntüleri de var , aldatıldiğima dair delil olarak kullanir maddi, manevi sonuna kadar hakkimi ararim deyin.

Ciddi olursaniz, kocaniz korkarsa, o zaman kosullari sunun. O kadin gidecek ve bir daha baska bir kadin calisanin olmayacak . Ha ama kocaniz aldatma egilimindeyse bu sadece işyerinde olmuyor biliyorsunuz.

Ben sizin gibi kadınları cidden anlamıyorum, kadına bir yalvarmadığınız kalmış, kocamı elimden alma diye ; zira sizde biliyorsunuz kocanız kadından bir ışık görse koşup gidecek, kadına olan hayranlığını size bile uzın uzun açıkça anlatmış, onun için sizi kolayca gözden çıkaracağını açıkça söylemiş, adam açıkça sizden boşanmak bile istemiş, o kadını hayatınızdan çıkarmak yerine. Tamam yuva kolay kurulmuyor ama neden bu ısrar, neyin zorlaması bu, o kadının ve çevrenizin gözünde kendinizi niye bu kadar aşağlıyorsunuz. Boş bıraktığınızda ya da kadın yüz verdiğinde sizi gözü görmeyeceğini bildiğiniz adamla ne kadar sağlıklı bir evlilik yürüteceksiniz.

Neden bunca çabayı sarfediyorsunuz ki anladığınız anda eşinize söylemeniz gereken tek şey ya o ya ben belli ki ortada bişey var hem pastam dursun hem karnım doysun hesabı eşiniz tam bir pislik o kadar söyleyim o kadın için sizi gözden çıkarmış anlamadığım konu uyarı olarak o bayana mesaj atmanız saçma geldi. Eşiniz vazgeçemiyor kabak gibi ortada yok işi iyi yapıyormuş muş muş da iyi fingildiyor demiyor da arkanıza bakmadan derhal dava açıp böyle karaktersiz bir adamdan boşanın.

Kamerayla izledin mi 🙄🙄
Yani ilginç geliyor
Aralarında birşey yok bence de
O kadınla muhattab olup uzak dur demen falan kendini düşürmüşsün
Eşin seni dinlemiyor ağırlığını koyamamışsın
İzlemek falan tuhaf geldi bana

ha bu arada kadına da çok güzel özgüveni vermişsiniz elinize sağlık ben kocama güvenmiyorum oynaşma demişsiniz şimdi istesem elinden alırım diyodur senin için kadın acınası görünmüşsünüz bence' kocam sana bakmaz onun iyi niyetinden faydalanıp yanaşmaya çalışma o farklı düşünüyo senin akıl gibi bel altı değil burası kocamın iş yeri benimde çalışanım sayılırsın işini yap yada ben sana yapacağımı bilirim ' gibi konuşsaydınız daha iyi olurdu artık kadın sizden de korkmuyodur nasıl toparlarsınız bilemiyorum
Kocası fırsatını bulsa kadının üstüne atlayacak, siz kalkmış kadına benim kocam senin bildiğin erkeklerden değil deseydin keşke diyorsunuz... Yahu akıl var mantık var, adamın yuvasi dağılacak hala kadini yanında çalıştırıyor, sebep ne sizce? Ne kadar merhametli bir koca, gözlerim dolu dolu oldu şu an 😀

Babamı anlatmışsınız. Buz gibi aldatiliyorsunuz. Ama ne aldatılma. Gözünüzün içine baka baka mercimeği fırına vermişler. Sizin taktiginiz şeyler ne ki, çoktan ve defalarca birlikte olduklarına bahse girerim. Bu konulara fazlaca asinayim!

Senin koca yuzsuzlukte level atlamis..2 dakika acaba eyvallah dermiyim oyle adama ..

Açıkçası kendinizi rezil etmekle kalmışsınız aynı tas aynı hamam değişen birşey yok. Üstelik perdeyi de yırttığınız için aleni de yapsalar sen yanlış anlamış olacaksın her seferinde. Kolay gelsin.

Kocası fırsatını bulsa kadının üstüne atlayacak, siz kalkmış kadına benim kocam senin bildiğin erkeklerden değil deseydin keşke diyorsunuz... Yahu akıl var mantık var, adamın yuvasi dağılacak hala kadini yanında çalıştırıyor, sebep ne sizce? Ne kadar merhametli bir koca, gözlerim dolu dolu oldu şu an 😀
kocasını mı kötülesin kocamın gözü sende canım ya uzak durur musun senden rica etsem bizimkine hakim olamıyorum sen yapma çoluk çocuk var mı desin tabi ki kadını kötüleyecek kocasını övecek kadına karşı. Evde adamın ağzına eder o ayrı ama bu durumu bu kadına niye belli etsin kii paylaşımlar yapacak çok iyiyiz diye çiçek atacak duruma kocamdan diye kendine hediye alacak sonra işyerine gidip çok mutluyuz pozları çekecek. Kadın giderse böyle gider kudurması lazım adamın kendisi için karısını bile ezdiğini çocuğunu bile gözünün görmediğini fark ederse adamı bırakır mı sizce ?

kocasını mı kötülesin kocamın gözü sende canım ya uzak durur musun senden rica etsem bizimkine hakim olamıyorum sen yapma çoluk çocuk var mı desin tabi ki kadını kötüleyecek kocasını övecek kadına karşı. Evde adamın ağzına eder o ayrı ama bu durumu bu kadına niye belli etsin kii paylaşımlar yapacak çok iyiyiz diye çiçek atacak duruma kocamdan diye kendine hediye alacak sonra işyerine gidip çok mutluyuz pozları çekecek. Kadın giderse böyle gider kudurması lazım adamın kendisi için karısını bile ezdiğini çocuğunu bile gözünün görmediğini fark ederse adamı bırakır mı sizce ?
Yanlız diğer Kadın tam da bu durumun farkında. Konu sahibine iftira bile atmış. Adam hoppppss noluyor dememiş.

Atı alan üsküdarı ha geçmiş ha geçecek gibi görünüyor.
Salın defolsun gitsinler madem ya .
Adamın öyle ballandıra ballandıra anlatmasından belli zaten . Etrafında kadını istediği çok açık .

Çok gereksiz yere yüz göz olmuşsunuz ve kendinizi kötü duruma düşürmüşsünüz maalesef.

Şu an eşiniz siz istememenize rağmen onu çalıştırıyor ve bunu herkes öğrenmiş oldu.

Bu benim için kabul edilemez bir şey olurdu. İster ortada aldatma olsun, ister olmasın. Eşim beni bu duruma düşürürse geri dönüşü olmaz.

Ayrıca etraftan eşinize “metresin mi” sorusu nasıl yöneltilebilir? Ya eşiniz ve çevresi için metres olayı çok normal. Ya da etraftan dikkat çekecek kadar samimiler, insanlar da “bir kendinize çekidüzen verin” mesajı vermek istiyor. Başka açıklaması yok.

Artık adam nasıl ayran budalası gibi kadının etrafındaysa .
Millet öyle düşünmüş demek ki .

Bence bu adam cinsel olarak olmasa da beynen çoktaaan aldatmış , konu sahibinin sözünü yere düşürmeyi geç , kadın a dese boşanalım diyormuş .

Amaaaan konu sahibi ya sal gitsn bu adamı

Eşinizin ilgisi var. Bloklamanizdan şüphenizi de anlamıştir. Birak gitsin. Ben babami sildim sende kocanı silebilirsin

Çok rencide etmişsin kendini. Bir kere kadına kocamdan uzak dur lafı bile çok özgüvensiz olduğunuzu gösterir kadın açısından. İyice inada bindirip geri döner tabii baktı karısının sözünü dinlemiyor fırsat bu fırsat iyice delirtir sizi. Öyle tehdit mesajlarıyla ilerleseydi iş her kadın yapardı. Çok laçkalaşmış arada ki ilişki bu saatten sonra göz göre göre aldatırda herdebişeyi yapar. Zaten kocan dünden razı galiba boşanmaya ne münasebet boşanmayla tehdit etmek hem suçlu hem güçlü.

Kocaniz sizi sevmiyor onemli olan kisim bu. Aldatilip aldatilmamanizdan daha onemli. Sizi kaybetmek umrunda degil. Uc aylik calisan icin bosanmakla tehdit ediliyorsunuz ve bunu kabul etmek yerine kadinla iletisime geciyorsunuz. Lutfen bosanin . cocuklariniz bu aile ortaminda daha saglikli buyumeyecek zaten. En azindan annemiz guclu kadin desinler.

kadına mesaj atıp kocamla fazla samimi olma mı dedin :olamaz:
yani şöyle dedin kocamın beni aldatmaması senin insafına kaldı..
insan kendini bu kadar küçük düşürmemeli.

X