Aldatiliyor muyum?

Valla sizi üzmek istemem ama sorduğunuz için söyledim
Ben yeteri kadar uzuluyorum ama bilirsiniz ki bazen fotografin icinde olunca nasil gorundugunu bilemezsiniz. Tespitinizi begendigim Icin cevap yazdim. Bunlari okuyup hakliligimi kanitliyorum en azindan ve ileri ki ADIMLARIMDA isik olacaktir Bana.

Ben yeteri kadar uzuluyorum ama bilirsiniz ki bazen fotografin icinde olunca nasil gorundugunu bilemezsiniz. Tespitinizi begendigim Icin cevap yazdim. Bunlari okuyup hakliligimi kanitliyorum en azindan ve ileri ki ADIMLARIMDA isik olacaktir Bana.
Bence o kadından kurtularak işe başlayın ne olursa olsun

Çok gereksiz yere yüz göz olmuşsunuz ve kendinizi kötü duruma düşürmüşsünüz maalesef.

Şu an eşiniz siz istememenize rağmen onu çalıştırıyor ve bunu herkes öğrenmiş oldu.

Bu benim için kabul edilemez bir şey olurdu. İster ortada aldatma olsun, ister olmasın. Eşim beni bu duruma düşürürse geri dönüşü olmaz.

Ayrıca etraftan eşinize “metresin mi” sorusu nasıl yöneltilebilir? Ya eşiniz ve çevresi için metres olayı çok normal. Ya da etraftan dikkat çekecek kadar samimiler, insanlar da “bir kendinize çekidüzen verin” mesajı vermek istiyor. Başka açıklaması yok.

bu işler böyle mesajla şeyle olmaz canım gidip kadını dükkanda rezil edeceksin saçını başını yol her gün o dükkandan da çoluk çocuk ölsen çıkma onlar orda fingirdeşsin senin kart zampara kocan da bi boyalı sürtük için erisin gitsin sende evde çatlaa böyle bi dünya mı var kocana da haddini bildir sen karısısın o da eleman ülkede eleman mı kalmadı başka boşanmakla tehtit ederse de etsin çocuğunu alırsın köpekler gibi nafaka da verir ev de verir donunu alıp çıkar evden bu kadar korkmayın boşanmaktan adam seni anlamış sürekli boşanmakla tehtid ediyo bu kadar da düşürmeyin kendinizi ama aradan da çekilmeyin

ha bu arada kadına da çok güzel özgüveni vermişsiniz elinize sağlık ben kocama güvenmiyorum oynaşma demişsiniz şimdi istesem elinden alırım diyodur senin için kadın acınası görünmüşsünüz bence' kocam sana bakmaz onun iyi niyetinden faydalanıp yanaşmaya çalışma o farklı düşünüyo senin akıl gibi bel altı değil burası kocamın iş yeri benimde çalışanım sayılırsın işini yap yada ben sana yapacağımı bilirim ' gibi konuşsaydınız daha iyi olurdu artık kadın sizden de korkmuyodur nasıl toparlarsınız bilemiyorum

Obaaa
Ben çekirdeğimi aldım geldim
Allah yardımcısı olsun

Koca kişisi aşırı itici. Aldatıyor ya da aldatmiyor bilemem ama böyle biriyle ömür gecmez. Kadını sürekli övmek nedir ? Yanında çalışandan bahsederken isinde iyiyse oversin arada ama sürekli yok fiziği yok kıyafeti yok gelen teklifler mide bulandırıcı geldi bana. Sürekli boşanma lafı vs. Sizi gözden çıkarmış zaten olayın bu kadınla bağlantısı yok sadece.

Kocasının iş yerinde oynak seksi bir personeli var, kocası da o kadına yanık, hanımına sen kıskançsın diyip fingirdek ablanın dibinde dolaşıyor asla onu işten çıkarmıyor.
Vay arkadaş ya
Peki bu adam hala konu sahibinin neden kocası sıfatında

Aldatma varmi bilmem ama eşiniz bu kadına hayran belliki. Cok üzüldüm durumunuza, açık açık istemiyorum demenize rağmen eşiniz nasil çalıştırır anlamıyorum ki. Kadında cok arsız yüzsüz bisey insan biraz utanır mahcup olur. Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz

Tesekkurler :) adam elemani esine degisiyor yani vayy be.

Boşansana abla
Sen hala kimden neyin özrünü diliyosun
Yok kadını engelle yok kamerayı telefonuna senkronize et tüm gün tv izlermiş gibi adamı gözetle
Böyle hayat geçer mi alla sen
Kendini bu kadar küçülttüğün için ben senin adına üzüldüm.
Kimseye rahatlıkla boşan demem ama bu adamı hem boşa hemde süründür diyorum. Net.

Suan pek nasil hareket edecegimi bilemiyorum acikcasi kadini gidip Orada rezillik cikarmadan isten kovamayacagim kesin. Ya biraz daha izleyip Emin olmayi bekleyecem ve oyle birsey varsa bosanacam ya da isyerine slk gidip baslarinda duracam varligimi belli edecem. Ve ya Emin olmayi beklemeden terkedecem bilmiyorum inanin cocuklarimi ne kadar kotu etkileyecek bu durum onu dusunuyorum en cok. Suan tartismalarimizi duymasinlar diye cok caba sarfediyorum gulerek tartisiyorum onlar yanimizda oyun oynarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…