aldatıldımmı acaba?

K[usura bakmayın evet o an öyle düşündüm çünkü çok kötüydüm:KK43: ama şimdi beni aldatmış olsa oteldeyim demez sordum sormaz olurmuyum...şöyle bi açıklama yaptı ogün çok çalıştığı için ertesi gün çalışmaya gideceği şehirde kalıp dinlenmek istemiş evi başka şehirde 1 saat mesafe var.ve seni aldatsam böyle bişey demezdim dedi.

peki arkadaşım sonuç ne oldu?erkek arkadaşınla bu konuyu konuştunmu?ne diyor otel mevzusu hakkında?

EVET konuştum.bana saçmaladığımı böyle bişey neden yapabilirim ve sana neden oteldeyim diye bişey söyleyim...çok yorgun olduğu için ve ertesi gün kaldığı yerde çalışmasının olduğu için orada kalıp dinlenmek istedim dedi.

haha bildim ben yol gözünde büyümüş adamcağızın. günahını aldınız boş yere :lepi:

Cogu kisi aldatilmissin demis ama pardonda nasil bu kadar emin olabiliyorsunuzCADIARZU
Hani benim bilmedigim bazi özel yetenekleriniz varsa bilemem.
Yapmayin arkadaslar ya kizin icine nasil bi kusku sokuyorsunuz anlamis degilim.
%50-%50'dir bu, aldatabilirde, aldatmayabilirde.
Ben aldatmiyordur demem, ama aldatiyordurda diyemem.

Insanlara iftira atmak kolaydir.
Aldatsa neden otelde kaldigini söylesin diye bi soru geldi aklima.
Arkadasimda kalacagim derdi.
Yok isin icinde baska dolaplar dönüyorsa bilemem.
Ama yargisiz infaza karsiyim.

[/B]
K[usura bakmayın evet o an öyle düşündüm çünkü çok kötüydüm:KK43: ama şimdi beni aldatmış olsa oteldeyim demez sordum sormaz olurmuyum...şöyle bi açıklama yaptı ogün çok çalıştığı için ertesi gün çalışmaya gideceği şehirde kalıp dinlenmek istemiş evi başka şehirde 1 saat mesafe var.ve seni aldatsam böyle bişey demezdim dedi.

EVET konuştum.bana saçmaladığımı böyle bişey neden yapabilirim ve sana neden oteldeyim diye bişey söyleyim...çok yorgun olduğu için ve ertesi gün kaldığı yerde çalışmasının olduğu için orada kalıp dinlenmek istedim dedi.

Bunlari simdi okuyorum ve yazdiklarimla bir kez daha gurur duyuyorum.
Insanlarin icine kusku düsürmek, ve karsi tarafi tanimadan "evet yapmistir, kesin aldatiliyorsun" gibi sözler kullanmak yanlistir.
Bi anlayalim, dinleyelim, bi bakalim ondan sonra.
Hey Allah'im ya.

Canim duruma cok sevindim gercekten, aynen bende erkek arkadasina katiliyorum, adam aldatsa sana niye desinki oteldeyim diye? Arkadasimdayim derdi.
Mutluluklar canimcim.

aldatmamıştır canım merak etmeşakkıdı
böyle komedi mi olur ben otele gidiyorum
ben duş aldım ben yatıyorum
büyük ihtimal seni kıskandırmaya çalışmış garip

bu ne ya yorumları okudum ve inanamadım yazanlara :1shok:
kendi başınıza gelse direkt aldatıldım diyip gideceksiniz yani. ya da başının etini yiceksiniz karşı tarafın.
tamam saf olmamak lazım ama, bu kadar fesat da olmamak lazım bence. direkt yargısız infaz..garip fisfisfis

ayy aynısını kız ona yapsaydı aldattın der belki açıklama bile dinlemezdi giderdi heralde aldatmıştır adam otelde tekbaşınaysa tlfnu duymaz msjları görmezmi yaa sonrada yatıyorum diyip yatarmı bi kere düşünmesi gerekmezmi benoteldeyim sevgilimi arayayım içi rahat etsin aramış msj atmış görmemişim yanlış anlar die pessss ıyy bazen erkeklere çok sinirleniyorum yani böylelerine bu ne pişkinliktir yaaaww kendilerine yapılsa yer gök inler n o.... kalır ne ne basitliği ne adiliği pessssssssssssssssssss yani

X