aldatıldımmı acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hamilelik algınızı bozmamış ki siz zaten hep 'Kemalim yapmaz' dediğiniz için eşinize inanmayı tercih etmişsiniz. Onun dışında ispat lazım mahkemeye sağdan soldan yarım yamalak lafla boşanmaya kalkmak saçma olur. O zaman deselermiş ya da madem susmuşlar şimdi de sussalarmış. Başka ihtimal de kocanız yine durmuyor, millet de söyleyelim artık dedi ve itiraf ettiler. Şu anda da birileri olabilir.

Bir kişi dedi inanmaya bilirsin ama
Bayağı bayağı etrafa yayilmaya başlamışsa artık ortada bisi vardir...

peki siz bir kanit bulamamisken telefonda veya gozle olarak soyluyorum aldatmanin sadece yatakta olmadiginida biliyorum yasi daha gelmemis cocuklarinizda olsa ne yapardiniz bir soylenti ile zaten buyuk kavgalar cikardim bosanma dilekcesi hazirladim is o raddeye kadar geldi ama delilim yok soyleyen herkeste ay beni jimse karistirmasin diyor siz olsaniz napardiniz
Sana iyilik yapmış , hâline üzülüp anlatmışlar. Neden o kişileri eşinizle yüzleştiriyorsunuz. Ben olsam bende karışmak istemem çünkü anlatan kişiyi suçlayıp kocam yapmaz diyecek potansiyel var siz de. O kadar kişi evliliğini bozmak için birlik olmamıştır herhalde

Bal gibi de aldatılmışsınız işte. Daha ne olması lazım inanmanız için göklerden ilahi bir sesin aldatıldın mı demesi lazım.
Üzgünüm. Yani hayır demem için herkesin şizofreni hastası olması lazım. Niye durduk yere bu şeyler eşinize oluyor. Neyse zaten başka şeylerde olur zaman içinde.

Herşey ortada ama sen eşine inanmak istiyosun bizden de onu söylememizi bekliyosun
Sarkıntılık etmek zaten taciz yani bunu affetmeyin .fake bi hesaptan eşinize yazmayı deneyin ipucu için aklıma başka bişey gelmedi

Sarkıntılık yaptığı söylenmiş eşinizin. Ne kadar iğrenç bir şey. Başkası ile beraber olması bir yana, kadınlara sarkıntılık yapan biri, ben mi yanlış anladım. Siz her şeyi bırakın bir kenara, kendinizi garantiye alın. Her şeyi dökümente edin, mesajları vs kurcalayın. Avukatla görüşün. Planlı ve hazır olun. İstiyorsanız boşanma olmayacaksa ve bunu tolere edebilecekseniz, ayrılmayacaksanız da karşısına geçip oturun ve konuşun. Sonra çift terapisine vs gidersiniz. Ama tamamen dürüst olmasını ve affedeceğinizi vs belirtin.

Iste insanlar bilse de söyleyemiyor çünkü neden kadın inanmıyor... O kişiyle yuzlestirmeye çalışıyor sanki o kişi muhatap olmak istiyormus gibi. Hadi bir kişiden duysa kocamla alıp veremediği var intikam almak istiyor dese neyse 2-3kisiden duyduğu halde inanmıyor çünkü kocasının kuyusunu kazmaya çalışıyor herkes ya. Sonra da genelde bizi kıskanıyorlar der çıkarlar da. Siz ne dersiniz bilmem.

Size ilk mesaj atan kadın kocanızı korkutmak icin böyle bir plana basvurmus olabilir. Yani karına ulasır herseyi anlatırım ama farklı yoldan girerim diyerek... size mesaj atıyor ve siz ss alıp eşinize gösteriyosunuz kurnaz tilki yani eş kişiside sizi rahatlatmak için tanımıyorum bakayım diyor tabii o süreçte kadını arıyor yapma etme eyleme diyip yalvarıyor aralarındaki sorun neyse kadını sakinleştiriyor ve kadının vazgeçmesini söylüyor.... tabii kadında size “yanlıs oldu” diyor.....

Vaov...!

Bunca sözlerin duyumların bi anlamı olmalı.

Yav belki konu sahibi kanuni bir takım haklar için delil arayışına girdi ya da ailesine, çevresine belgelerle açıklamak istiyor kararını...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X