aldatıldımmı acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
merhaba kızlar aranıza yeni katıldim.4 senelik evli 2 cocuk ve meslek sahibi bir kadinim.
hersey ben hamileyken bir kadinin bana sosyal medyadan mesaj atmasiylz basladi.mesajda esine verdigim borc parayi geri vermesini soyleyen bir mesajdi kocamin iyi bilceginj soyledi.sozde ayni isterinde calisiyorlarmis.ama kadinin yasi esimden ve bendenbuyuk.sonra ben bu mesaji esime soyledim kimdir nedir diye birde karnim burnumda tabi cokta algilayamiyorum o an sonra esim kimmi o ben tanimiyorum o insani ben simdi is yerinde bi arasirayim falan dedi sonra kadin bana birkac saat sonra tekrar mesaj atip esimin ismini baskasiyla karistirdim falan dedi.bu konu oyle kapandi.ben dogum yaptiktan sonra esimle ilgili kulagima iste kadinlara sarkintilik ettigi ile ilgili soylemler geldi.bunada inanmadim.yine bir kac ay sonra aile dostumuz olarak gordugumuz evli arkadasimin esininde kulagina boyle muhabbetler gelmis kocasi bu arada esimle ayni yerde calisti bir donem.hatta kocasi biliyormus ama karisana soylememis falan.bende bi sekilde ikna ettim oda sarkintilik ettigini hatta baska arkadasinda bu kadinin evine gittigini falan soylemis benim konustugum kisiye.konustugum kisi esimi uyarmis yapma duyulursa kotu olur falan diye.her neyse ben kocamla arkadasini yuzlestirdim cocuk biraz kivirdi oyle degilde boyle demek istedim diye ama kiviiriyor baya cok belli.daha anlatamadigim birsuru sey.esim yemin ediyor kurana el basiyor yapmadim ben boyle bisi neden arkadasimiz boyle diyor bilmiyorum falan diye.size sorum aldatildimmi sizce kafam durdu bir kanit bulsam aninda kapi onune koyucam eyvallahim yokta boylede acaba iftira ise kul hakkina girermiyim diye dusunuyorum.lutfen yardim
Üzgünüm ama yalan konuşan taraf eşiniz.. Bu çok net ortada.. Ne yapacağınız konusuna gelince ne diyebilirim ki şimdi size 😓 En doğru kararı yine siz verirsiniz.. Ama benim fikrim ortada tabi.. (o adamı kapıdan içeri sokmazdım)

Aldatma varmı bilmem ama eşin heskesin diline düştüyse var birşeyler. Keşke ozaman ısrarla üstüne düşseydin konunun şimdi napa bilirsinki? Sıcağı sıcağına inkar eden şimdi mi itiraf edecek..

peki siz bir kanit bulamamisken telefonda veya gozle olarak soyluyorum aldatmanin sadece yatakta olmadiginida biliyorum yasi daha gelmemis cocuklarinizda olsa ne yapardiniz bir soylenti ile zaten buyuk kavgalar cikardim bosanma dilekcesi hazirladim is o raddeye kadar geldi ama delilim yok soyleyen herkeste ay beni jimse karistirmasin diyor siz olsaniz napardiniz
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz . Eşiniz hakkında bir değil bin tane dedikodu var. Herkes mi düşman adama ve iftira atıyor?

İyide neden kocanıza iftira atsınlar ? Ne gerekçeyle yani. Neden insanlar sizin evliliginizle ugraşıyormuscasına iftiralar atsın. Vardır bunda bir bit yeniği. İyice bir araştırın.

bende o delilin pesindeyim o unuttum zannediyor ama mumkun bile degil
Delil peşinde olmanız bana çok mantıksız geldi. Kusura bakmayın ama bu adam başkalarıyla yatıp kalkıp tekrar sizinle aynı yatağa giriyor farkında mısınız? Aynı zamanda aldatıldığınızı bilen insanlar da var. Aldatıldığı halde evliliğini devam ettiren bir kadın olarak görüyorlar sizi. Çok gurur kırıcı. Her şey ortadayken boşanmanız gerekirdi. Ne güzel ekonomik özgürlüğünüz de var boşanın

esim ona birsey yapmasin diye ailemde vardi yanimda zaten kemalim yapmaz degilim kesinlike cunku ona maddi acidan bi yukumlulugum yok manevi acidan evet cok severek evlendim.sadece ortak arkadas olan cift bana bosanicam ama istemiyor dedigimde eee tabi bu rahatligi nasil birakip gitsin falan dedi yani anlamadim cok karisik bir olay oldu

Bide aile vardi yaninda. O adam simdi ailenin yaninda ne desin? Esin ailenin yaninda "evet aldattim" mi diyecekti? Arkadasi "evet bana böyle anlatti" mi diyecekti? Hani kusura bakma, ama bos isler. Üstelik ailen sürekli arkadasi koruyacakmida sanki. Adam baska gün gidip arkadasini döver.

Tekrar, niye delil aramiyorsun? Birak milletin dediklerini. Telefon dökümü, whatsapp, sosyal medya gibi seyler var. Hos simdi o arkadasi ile olaydan sonra zaten silmistir herseyi. Arkadasini yüzlestirmen "kemalim yapmaz" demenin bir nevi. Yoksa cidden bosanmak isteseydin, delil arayip bosanirdin.

Bide aile vardi yaninda. O adam simdi ailenin yaninda ne desin? Esin ailenin yaninda "evet aldattim" mi diyecekti? Arkadasi "evet bana böyle anlatti" mi diyecekti? Hani kusura bakma, ama bos isler. Üstelik ailen sürekli arkadasi koruyacakmida sanki. Adam baska gün gidip arkadasini döver.

Tekrar, niye delil aramiyorsun? Birak milletin dediklerini. Telefon dökümü, whatsapp, sosyal medya gibi seyler var. Hos simdi o arkadasi ile olaydan sonra zaten silmistir herseyi. Arkadasini yüzlestirmen "kemalim yapmaz" demenin bir nevi. Yoksa cidden bosanmak isteseydin, delil arayip bosanirdin.
iste o delili nasil bulabilirim telefonda yok soyleyenlerinde dilinde kimsede bir fotograf vs yazisma goruntusu yok onu ariyorum bende nasil bulabilirim bu silinen mesajlari falan.bu olay zatej 2 hafta oldu arkadisindan detayli duyali o yuzden baska nasil delil bulabilirim gecmis konusmalari falan nasil bulabilirim orada tikaniyorum

peki siz bir kanit bulamamisken telefonda veya gozle olarak soyluyorum aldatmanin sadece yatakta olmadiginida biliyorum yasi daha gelmemis cocuklarinizda olsa ne yapardiniz bir soylenti ile zaten buyuk kavgalar cikardim bosanma dilekcesi hazirladim is o raddeye kadar geldi ama delilim yok soyleyen herkeste ay beni jimse karistirmasin diyor siz olsaniz napardiniz

hangi bir söylenti?
kaç kere çıkmış aynı mevzu önünüze.
kadın bile mesaj atmış..

Kadın yazmıs, onca insan soylemıs. Arkadasların soylemıs.
Daha ne olsun ne gibi bir kanıt lazım size?

Ohooo hemsire cok fena aldatilmissin hemde.. muhtemelen bunu yine gozardi ediceksin..bence yat bu konunun ustune ..herkes herseyi biliyor yine son duyan siz olun..not..aldatilmayi affeden kadinlara zerre saygi duymam esleri de duymaz..adamlari her halti yiyip eve donup kral gibi yasamaya alistirmayin.

Hamileyken neden algılayamadığınıza takıldım açıkçası
Duymamazlıktan görmemezlikten gelmişsiniz bu seferde içiniz rahat etmemiş
Bu kadar kişi aynı şeyi söylüyorsa aldatma olasılığı yüksek.

Sanki olayı unutmuş gibi iz sürün. Başka türlü delil bulamazsınız, ispat edemezsiniz. İçinizdeki kuşkuyu kesinleştirmeden harekete geçmeyin.

Eşinizin deyimiyle kendisine iftira ! atan kişilerle, eşinizin haberi olmadan gidip konuşun, sorun . Kocanıza duyurmayın ama yoksa minareyi çalan kılıfını hazırlar, olan biten aa yanlış anladına, başkasıyla karıştırdıma döner böyle. Öncelikle kadının 2 saat sonra çark etmesi , tek başına şüpheli bir durummuş zaten , siz anlamak istememişsiniz. Ayyuka çıkınca da bilmezden duymazdan gelememişsiniz. Ha bir sürü bahaneleriniz olacaksa sonrası için, iftira diyip geçin derim .

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ortada iftira olduğunu hiç zannetmiyorum. Kurana el basmasına, yeminler etmesine vs inanmayın Allah korkusu olsa zaten böyle işlere kalkışmazdı.
Kur'an'a el basan yapmıştır net. Kendini aklamak için basıyorlar Kur'an'a el basmayan erkek neredeyse yok çok dininde imanindalar ya Allah'ı Kur'an'ı alet ediyorlar pis işlerini aklamak için çok rastladım net aldatmış belli yani .

Adam ayakta uyutmuş sizi üzgünüm . O mesajda açık açık tehdit etmiş kocanızı .kocanız da anlaşmış kadınla belli ki . Adı zaten çıkmış . Daha nasıl kanıtlar arıyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X