Aldatıldım!!!!

cimcime2709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
466
0
kzlar bebegım askım erkegım benı aldatmıs hemde asker ocagında ben onun hasretınden delı gıb yanarken benım en yakın arkadasımla hemde..... bu acıya hangı yurek dayanır......buraya yazdım hep yasadıklarımı hep anlatım bana askerlık psıkolojısı dedınız kzlar ömrüm benı aldatmıs duydugumda ınanmadım ınanamadım ben nasıl olurda bu oyunun ıcınde oldun ben onun prensesı canının içi ben onun hayatının anlamıydım kızlar benı ole severdı prensesım canımın ıcı diyesenağlama bebegım ben nasıl dayancam kı guvenmıstım ben sana....ben senı goremırum sesını duyamıorm dıyee delıler gıbı senı beklerken ben sana kıyamazken yemegını yedın m dıye acaba ustun acıkmı dıe dusunurkn... bu bana yaptıgı en buyuk haksızlık deılmı sen benım 2.5 yıllk sevgıme bolemı sahıp cıkacaktın ha.......ben gece hayallerle uyurken evımızın ıcındekı mutlu anılarımızı dusunurken bana ıhanetını yapmıssın be askım......bebegımız olcaktı ben senın olcaktım ömur boyu nasıl kıydın bana neyın pesıne heves sardın .... için nasıl aldı bubu yapmaya hanı yuregınde tasıyordun benı kalbınde her yerde nasıl yakıstrdın hayatımıza nasıl layık gördün benı soysuz bir sevdaya??? Sozun sozumdur ozun ozumdu......Alnimin lekesi canimin bedeliydi Benim alnima lekeyi sen..? Senmi surecektin Benim serefimin bedeli ne?Senden baskasi haramdi bana,Benden baskasi haramdi sana.......Kabus gorsek ruyamizda utanirdik anlatmaya Kabusdu elimiz baska ele degse Uyaninca sukur ederdik Allaha Sarilirdik birbirimize korkuturdu bizi bu ruya
Ayirma bizi allahim diye dua ederdik..........

Giderken kac kere baktin ardina
Kapiyi cekerken hissetinmi yoklugumu
Bilmiyormuydun o kapinin sana birdaha acilmiyacagini
Nasil baktim gozlerime
Nasil layik gordun kirli bedenini benim tertemiz hayallerime
Hangi maskeyi taktin o mahsum yuzune
o guzel gozlerin nasil bakti baska birini
Opup anlima koydugum ellerin
Nasil deydi ihanete? Nasil? senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyy canım benimm kanım donduu yazını okuyunca yaa ömrüm demişssin bende Aşkımı ömrüm diye seviyorum öyle sesleniyorum inan içim ürperdiii çok kötü oldum canım EMİNMİSİN nasıl duydun bunu?? eğer acına acıkatmicaksa paylaşırmısın? eğer biraz kafamı toplim belinay kendime gelim yarın yazim dersen anlayışlada karşılarım birtanem

kızlar ömrum benı aradı telasla.... sen bana guvenıomusun dedı ewet askım ne oldu dedım .... ya o kadar köttum kı anlataamam en yakın arkadasım aradı ve anlattı yazdan berı varmıs bole bıseee ben arada sadece oyuncakmısım ........vefasız kalbı hıc mı sızlamadıııı !!!!!!

canım eminmisin sen sevgiline sordunmu bnce açık açık konuş onla arkadaşın yalan sölüodur belkide kıskançlıından

kızlar ömrum benı aradı telasla.... sen bana guvenıomusun dedı ewet askım ne oldu dedım .... ya o kadar köttum kı anlataamam en yakın arkadasım aradı ve anlattı yazdan berı varmıs bole bıseee ben arada sadece oyuncakmısım ........vefasız kalbı hıc mı sızlamadıııı !!!!!!

en yakın arkadaşın seni kıskanıp tezgahlamış olabilir bunu , lütfen emin olmadan yapma böyle canım kıyamam sana bensenağlama

ıcım yandı bırden cıdden Allah kımseyı saptırmasın sevgıye sahıp cıkmak farklı bır yurekmı ıster bılemıyorumkı ne dıyecegımı

ben bebegımden hıc beklmezdım kızlar...hıc knduramazdım ona sevgımızeeee hıc bı zaman yapmaz derdım ben ... :KK43: :KK43: :KK43: her gece dua ederdım allahıma allahım ne olursun alma onu benden dıeeee ama o hıc dusunmeden benı ellerın olmusta bılemedm ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bılemedıımmm !!!

ben bebegımden hıc beklmezdım kızlar...hıc knduramazdım ona sevgımızeeee hıc bı zaman yapmaz derdım ben ... :KK43: :KK43: :KK43: her gece dua ederdım allahıma allahım ne olursun alma onu benden dıeeee ama o hıc dusunmeden benı ellerın olmusta bılemedm ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bılemedıımmm !!!

Hadi canım sakin ol ve anlat nasıl emin oldun bundan ...Yavaş yavaş anlat dök içini hadi..

kızlar ömrum benı aradı telasla.... sen bana guvenıomusun dedı ewet askım ne oldu dedım .... bundan sonraki diyalog ne olduk? yani neden böyle birşey dedi sonrası ne olduc anım?? canım bu kızın oyununa gelmeyesin??

canım bak hepimiz aynı şeyi düşünüoruz arkadaşın yalan söylüodur belkide bak sevglnde arıomuş eer dha kötü olmıcaksan anlat,paylaş

kızlar baska hat almsss ya telsımı arayıp orendım ısımı kautlı sok oldumm sokkk sokkk ben hakettım mı kızlarr surda 5 ayı kalmıstı yaaa benım ne hayallerım vardı kızlarrr ne umutlarımm yaaaa ızıne gelınce dosunde yatıp uyucaktım sarılıppppp oda söz vermıstııı banaaaa bugun bırde kendı bana kullandıgıgı hatta msjlastık bebegım senı özledım dıeee :KK43: :KK43: :KK43: vayyy be helal olsun ömrümmmm nedııım sanaaa s

Canım böyle kendi kendini harap edeceğine onunla sakin bir şekilde konuşmayı denesen,ondan sonra nasıl davranacağına karar ver.

kızlar ömrum benı aradı telasla.... sen bana guvenıomusun dedı ewet askım ne oldu dedım .... bundan sonraki diyalog ne olduk? yani neden böyle birşey dedi sonrası ne oldu canım?? canım bu kızın oyununa gelmeyesin??

dedı sen bana gıvenmıosun askım anlamıorm dedımmm nedıosunn dedımm ...... sen anladın dedı anlamamazlıktn gel dedı banaaa sok oldummm kızlarr anlamadım sonra kız aradı dedı sana anlatcaklarım varr kız ondan once aradı sandı .......... o kızda en yakın arkadasının cıktıgı kızdıııı dusune bılıomusunuz yaaa :I(((:-) (((((((((((((((((((((((((((((((( :KK43:(((((((((((((

walla içim çok kötü oldu cnm bnde buna benzer bi olay yaşadım çok ii anlıorum seni şimdi brz sakin olmaya çalış bak yalnız diilsin biz varız

X