ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an ellerim titriyor. Kendimi aptal hissediyorum. Ya gerçekten işten izin alıp eve gidip uyumak istiyorum. İyiki bana akıl verdiniz çok ciddiyim, teşekkür ederim. Çünkü yalnız hissediyordum
Çok iyi yapmışsın tebrikler. Ayrıca yalnız değilsin. Kene gibi yapışacak ve perşembe günü de seni ne ikna ederse artık( belki evlenme teklifi ya da güzel bir sürpriz) onu yapacak.

Çok iyi yapmışsın tebrikler. Ayrıca yalnız değilsin. Kene gibi yapışacak ve perşembe günü de seni ne ikna ederse artık( belki evlenme teklifi ya da güzel bir sürpriz) onu yapacak.
çok teşekkür ederim. dandik bir sürpriz ya da onun o b*ktan evlilik teklifi hiç bir işe yaramaz artık. güvenirdim ben ona ya. hala inanamıyorum.

Affetseniz bile hiç birşey sizin için aynı olmayacak. Eski güzel günleriniz siz bu olayı öğrendikten sonra bitmiştir. Kolay kolay sünger çekemezsiniz ki zaten bu olay duygusallıkla yaşanmamış bile 🤢 Dönseniz bile siz artık eski siz değilsiniz.

Şu an ellerim titriyor. Kendimi aptal hissediyorum. Ya gerçekten işten izin alıp eve gidip uyumak istiyorum. İyiki bana akıl verdiniz çok ciddiyim, teşekkür ederim. Çünkü yalnız hissediyordum
Mutlaka üzülüp kötü hissedeceksin ama inan bir zaman sonra geçecek normale döneceksin,affedersen ömür boyu onun yüzüne bakıp hep içinde bir tiksinme nasıl yaptı bana bunu hissi olacak. Birde yeni okudum bazı yorumları , siz mi yakaladınız kendisi mi gelip söyledi size yaptığı şeyi?

Kararlı duruşunuzu tebrik ediyorum lütfen bozmayın bu halinizi. Öyle bi insanı mideniz kaldırmamalı bu saatten sonra. Gözü dönüp cinsellik yaşıyorsa, bi gün çok daha gözü döner sizinle de belki izniniz olmadan yaşamak ister kendini tutamıyomuş ya nasıl bşeyse artık bu. 😒

ısrarla danışmadan aranıyorum. gerçekten artık sinirlerime hakim olamıyorum. şimdi inip daha sert konuşucam ve gerekirse güvenliğe de rahatsız edildiğimi söyleyeceğim. reziillik ya.

Gerçekten pişmansa affedilebilir bence

İhtiyacım vardı deyip ikinci bir sevgili bulmamış kendine. Tamamen mekanik bir şey bu erkekler için. Ha şişme kadın ha hayat kadını. Aynı şey. Duygusal bir şey paylaşma yok.

Yaş kaç demiştim ama cevap alamadım. Evet 2 sene genç bir erkeğin seks yapmadan durabilmesi için uzun bir süre.

Sizi zorlamamış, başka sevgili bulmamış.

Kendince aptalca bir çözüm bulmuş.

Ama pişman.

Bir daha yapmayacağına söz verirse ben olsam affederdim.

İhtiyacım vardı deyip ikinci bir sevgili bulmamış kendine. Tamamen mekanik bir şey bu erkekler için. Ha şişme kadın ha hayat kadını. Aynı şey. Duygusal bir şey paylaşma yok.

Yaş kaç demiştim ama cevap alamadım. Evet 2 sene genç bir erkeğin seks yapmadan durabilmesi için uzun bir süre.

Ama pişman.

24 yaşında. Çok özür dilerim gormemisim yaşını sorduğunuzu

Asla affetmezdim. Grup sex nedemek ya igrenc. Yok utaniyorlarmis,yok pismanlarmis gecsinler bunu. Ilerde tekrar yapmayacağı ne mağlum. Affetme derim.ama sende affedecek potansiyel gördüm. Affetsen bile aklina gelecek sürekli. Kavga dövüş huzursuzluk. Bosver yoluna bak. Birak surunsun pisliginde.

Ama pişman.

Yani kocaniz sizinle birkac ay beraber olmasa ve hayat kadinina gitse amaan baska sevgili bulmamis nolcak canim buda bir ihtiyac diyip affetceniz yani. Midenize saglik..

Ama pişman.

Sizi ve bazı konulardaki görüşlerinizi biliyorum. Sizin de düşünceleriniz önemli benim için. Icim paramparça. Inanılmaz merak ediyorum perşembe gününü ama bilmiyorum. Çok dardayım.

Yani kocaniz sizinle birkac ay beraber olmasa ve hayat kadinina gitse amaan baska sevgili bulmamis nolcak canim buda bir ihtiyac diyip affetceniz yani. Midenize saglik..

Ben sevgilime kendim söyledim, evlenmeden önce heves ettiğin şeyler varsa yap, sonra evlenelim diye.

Amsterdam’a git hatta dedim.

Benim için sorun değil.

Ben kendi görüşümü yazdım.

Evlilik çok başka birşey ama. Bir kaç ay seks yapmamak ancak sağlık sorunu varsa tolere edilebilir. Keyfimden adamı reddedersem tabi birini bulabilir.

Ayrıl demek çok kolay ama maalesef ülkemizde erkekler bazen böyle yanlışlar yapıyor. Bence iyice düşünün.

"İyice düşünün" diyen düşünme eyleminden bi haber :KK70:

Lafa gel "ülkemizde erkekler böyle yanlışlar! yapıyor" :KK45:

Aldatmak sadece bizim toplumumuza özgü bir karaktersizlik değil.
Ama bu derece normal bulma bu toplumun gelişmeye dirençli zihniyetine özgü..

**Ben bu konularda geniş geniş affet diye yorum yazanların kadın olmadığını düşünüyorum..

Affedesim vardı. Ama burdaki yorumları okudum ve kendimi ezik gibi hissettim. Başkasından duysam bende aynı tepkileri verirdim. Size karşı çok dürüst olucam hissettiklerimi söylüyorum evet affedebilir miyim diye düşündüm. Ama burda yazılanlardan sonra dedim ki barbekü sen aptal mısın ezik mısın baksana.
Ezik değilsin böyle düşünme lütfen kendine saygın varsa affetme.yapacagi hicbir şey bunu aklamaz..devam etsen veya evlensen tüm hayatını telefon mesaj vs kovalayarak mi gecireceksin..yazik etme huylu huyundan vazgeçmez belki başka hata yapsaydı öyle affetme diyip kestirip atılmazdı ama ihanet çok farklı.

Ben sevgilime kendim söyledim, evlenmeden önce heves ettiğin şeyler varsa yap, sonra evlenelim diye.

Amsterdam’a git hatta dedim.

Benim için sorun değil.

Ben kendi görüşümü yazdım.

Evlilik çok başka birşey ama. Bir kaç ay seks yapmamak ancak sağlık sorunu varsa tolere edilebilir. Keyfimden adamı reddedersem tabi birini bulabilir.
O zaman ayni seyi sizde yapiyorsunuzdur. Nedemek icinde birsey kalmasın.
"İyice düşünün" diyen düşünme eyleminden bi haber :KK70:

Lafa gel "ülkemizde erkekler böyle yanlışlar! yapıyor" :KK45:

Aldatmak sadece bizim toplumumuza özgü bir karaktersizlik değil.
Ama bu derece normal bulma bu toplumun gelişmeye dirençli zihniyetine özgü..

**Ben bu konularda geniş geniş affet diye yorum yazanların kadın olmadığını düşünüyorum..
Son yorumları oku sen birde. Gelen kutusu adli bayan normal karşıladı ve kendi sevgilisininde yapabilecegini uygun gördü. Asfgjk

Bence ayrılın gitsin. Bir hayat kadınına gidecek kadar düşükse inanın sonra da yapar. Yok askerden geldim, yok ihtiyaç bilmem ne. Hepsi palavra. Sonuçta yapmak istedikten sonra bahane bulmak kolay. Ayrıca kimbilir daha önce kaç kere gitti sizin bilmediğiniz. Hastalık kapma riskine girmeye ne gerek var. Bazı hastalıklarda prezervatif kullanılsa bile bulaşıcı oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X