ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizi ve bazı konulardaki görüşlerinizi biliyorum. Sizin de düşünceleriniz önemli benim için. Icim paramparça. Inanılmaz merak ediyorum perşembe gününü ama bilmiyorum. Çok dardayım.

Adamın diğer özelliklerini bilmiyorum.

Hayatta hiç kimse mükemmel değil. Biz dahil. Ama terazinin kefelerine koyuyoruz artıları ve eksileri. Neresi ağır basarsa.

Olayı nasıl öğrendiğinizi yazmamışsınız. O kısım da önemli aslında. Siz mi öğrenip sordunuz mesela? Siz sormasanız devam etme riski var mıydı?

Siz öğrendikten sonra “amaaan ne var bunda her erkek yapar, hem zaten sen .....” diyerek sizi suçlamadı ise, zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışamdıysa bu artı bence. Geçenlerde üyenin biri konu açmış, gece yarısı eski sevgilisine (gündüz işyerinde buluştuktan sonra) uyudun mu diye mesaj atıp açıklama kısmına “ama sen erken uyumuştun” diye pişkinlik yapan ve herşeyi batıran bir kocası vardı.

Ya da daha önce konuşmuş muydunuz mesela, “aldatmak” nedir diye? Bu konudaki görüşleriniz aynı mı idi? Ya da net miydiniz? Örnek, ben sevgilime dedim ki, benimle görüşmeye gelmeden önce mesaj siliyorsan bu benim için aldatmadır ve affetmem. Zavallı şimdi abuk sabuk mesajları bana gösterip öyle siliyor :))

Bu olay dışında nasıl? Sorumluluk sahibi biri mi? Çalışkan mı? Size hiç yalan söyledi mi? Ailesine sizi ezdirir mi? Size saygısızlık yapar mı?

Hepsiyle beraber tartmak lazım diye düşünüyorum.

Farzedelim ki biz kötü bir hata yaptık ve pişmanız.

Gerçekten pişmansa affedilebilir bence

İhtiyacım vardı deyip ikinci bir sevgili bulmamış kendine. Tamamen mekanik bir şey bu erkekler için. Ha şişme kadın ha hayat kadını. Aynı şey. Duygusal bir şey paylaşma yok.

Yaş kaç demiştim ama cevap alamadım. Evet 2 sene genç bir erkeğin seks yapmadan durabilmesi için uzun bir süre.

Sizi zorlamamış, başka sevgili bulmamış.

Kendince aptalca bir çözüm bulmuş.

Ama pişman.

Bir daha yapmayacağına söz verirse ben olsam affederdim.

Ne demek ya hayat kadini, ha sisme bebek? Erkekler bir insan ile bir plastik birseyin ayrimini yapamiyorlarmi? Bu kadar cani yaratiklarmi sence?

Seks'e "mekanik birsey" olarak bakan adam niye elini kullanmiyor? Madem seks istiyor, niye gidip bunu yasayabilecegi bir iliski seçmiyor? Erkeklerde dürtü kontrolü yok mu? Bu libido kadinlarda yok mu?

Yarin birgün evlendiklerinde, konu sahibi hasta, hamile,... ne bilim ne oldugunda ve bir dönem seks yasayamadiklarinda, yine hayat kadina gidebilir mi? Nede olsa mekanik birsey yeaah. Yapsin adam demi?

Gerçekten senin düsüncede olan kadinlar oldukça, erkekler istediklerini yaparlar.

Seks bu arada mekanik birsey degil. Harika birsey, sevdigin biri ile bir olmak. Bunu satin alamazsin. Baska bir insani satin almak ne kadar alçakça birsey. Bunu nasil savunursun?

Ne demek ya hayat kadini, ha sisme bebek? Erkekler bir insan ile bir plastik birseyin ayrimini yapamiyorlarmi? Bu kadar cani yaratiklarmi sence?

Seks'e "mekanik birsey" olarak bakan adam niye elini kullanmiyor? Madem seks istiyor, niye gidip bunu yasayabilecegi bir iliski seçmiyor? Erkeklerde dürtü kontrolü yok mu? Bu libido kadinlarda yok mu?

Yarin birgün evlendiklerinde, konu sahibi hasta, hamile,... ne bilim ne oldugunda ve bir dönem seks yasayamadiklarinda, yine hayat kadina gidebilir mi? Nede olsa mekanik birsey yeaah. Yapsin adam demi?

Gerçekten senin düsüncede olan kadinlar oldukça, erkekler istediklerini yaparlar.

Seks bu arada mekanik birsey degil. Harika birsey, sevdigin biri ile bir olmak. Bunu satin alamazsin. Baska bir insani satin almak ne kadar alçakça birsey. Bunu nasil savunursun?
Ben sosyolojik bir saptama yaptım sadece. Sakin olun :))

Milattan önce de bu dünya da hayat kadınları vardı, şimdi de var. Ama hayat erkekleri (!) yok. Demek ki libido, kadın erkek eşitliği vs vs her sorunu çözmüyor, her şeye açıklama olmuyor.

Elini kullanmakla hayat kadını aynı şey mi? O zaman biz kadınlar da hiç seks yapmayalım, hep mastürbasyon yapalım???

Ben sevgilime kendim söyledim, evlenmeden önce heves ettiğin şeyler varsa yap, sonra evlenelim diye.

Amsterdam’a git hatta dedim.

Benim için sorun değil.

Ben kendi görüşümü yazdım.

Evlilik çok başka birşey ama. Bir kaç ay seks yapmamak ancak sağlık sorunu varsa tolere edilebilir. Keyfimden adamı reddedersem tabi birini bulabilir.

Yanliz kendin ile çelismiyormusun? Daha önce "benim ile bulusmadan mesajlari silersen bunu aldatma olarak kabul ederim. Artik adam bulustugumuzda abuk subuk mesajlar gösteriyor" diyordun. Simde "isterse amsterdama gidebilir" diyorsun.

Ee hangisi? Sen mesaj olayini bile aldatma olarak görüyorsun, sonra hayat kadini ile beraber olmayi "olabilir yeaah" diyorsun.

Adamın diğer özelliklerini bilmiyorum.

Hayatta hiç kimse mükemmel değil. Biz dahil. Ama terazinin kefelerine koyuyoruz artıları ve eksileri. Neresi ağır basarsa.

Olayı nasıl öğrendiğinizi yazmamışsınız. O kısım da önemli aslında. Siz mi öğrenip sordunuz mesela? Siz sormasanız devam etme riski var mıydı?

Siz öğrendikten sonra “amaaan ne var bunda her erkek yapar, hem zaten sen .....” diyerek sizi suçlamadı ise, zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışamdıysa bu artı bence. Geçenlerde üyenin biri konu açmış, gece yarısı eski sevgilisine (gündüz işyerinde buluştuktan sonra) uyudun mu diye mesaj atıp açıklama kısmına “ama sen erken uyumuştun” diye pişkinlik yapan ve herşeyi batıran bir kocası vardı.

Ya da daha önce konuşmuş muydunuz mesela, “aldatmak” nedir diye? Bu konudaki görüşleriniz aynı mı idi? Ya da net miydiniz? Örnek, ben sevgilime dedim ki, benimle görüşmeye gelmeden önce mesaj siliyorsan bu benim için aldatmadır ve affetmem. Zavallı şimdi abuk sabuk mesajları bana gösterip öyle siliyor :))

Bu olay dışında nasıl? Sorumluluk sahibi biri mi? Çalışkan mı? Size hiç yalan söyledi mi? Ailesine sizi ezdirir mi? Size saygısızlık yapar mı?

Hepsiyle beraber tartmak lazım diye düşünüyorum.

Farzedelim ki biz kötü bir hata yaptık ve pişmanız.
Ben öğrendim ve sordum. Üste çıkmadı. Aslında bakarsanız ben karşımda gerçekten pişman olduğuna inandığım birini gördüm. Bu olaylar dışında yalanı ya da bana saygısızlığı olan biri değildi. Şu an bile bu pişmanlığını görüyorum. Fakat sonrasını düşünüyorum.

Yanliz kendin ile çelismiyormusun? Daha önce "benim ile bulusmadan mesajlari silersen bunu aldatma olarak kabul ederim. Artik adam bulustugumuzda abuk subuk mesajlar gösteriyor" diyordun. Simde "isterse amsterdama gidebilir" diyorsun.

Ee hangisi? Sen mesaj olayini bile aldatma olarak görüyorsun, sonra hayat kadini ile beraber olmayi "olabilir yeaah" diyorsun.

İlk anlattığım şey mesajlaşma yani duygusal bir şeyler paylaşma. Kabul edemem.

Diğeri tıpkı Paris’e gidip Eyfel kulesine çıkmak, İtalya’ya gidip pizza yemek gibi bir şey.

Ben sosyolojik bir saptama yaptım sadece. Sakin olun :))

Milattan önce de bu dünya da hayat kadınları vardı, şimdi de var. Ama hayat erkekleri (!) yok. Demek ki libido, kadın erkek eşitliği vs vs her sorunu çözmüyor, her şeye açıklama olmuyor.

Elini kullanmakla hayat kadını aynı şey mi? O zaman biz kadınlar da hiç seks yapmayalım, hep mastürbasyon yapalım???

Haha, gigolo kavramindan hiç duymadinmi cidden? Fuckbuddy? Friends with benefits? Yani sirf seks isteyen kadinlarda var. Yapanlarda çok.

Eger bir iliskinin içindeysen ve aldatmak istemiyorsan, evet elini kullanmak zorundasin. Iliski içinde degilsen bile, birini satin almak, bir hayat kadina gitmek halen igrenç birsey.

Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.

ben bunu bir aldatma olarak görmüyorum cinsellik yokki aranızda olsa haklısın. boşuna acı cektirme kendine barış bence.

İlk anlattığım şey mesajlaşma yani duygusal bir şeyler paylaşma. Kabul edemem.

Diğeri tıpkı Paris’e gidip Eyfel kulesine çıkmak, İtalya’ya gidip pizza yemek gibi bir şey.

Seks öyle mekanik birsey degil. Iki kisi çiplak. En özel ani paylasiliyor. Yani öyle eiffel'e gitmek gibi birsey degil. Karsindakini para ile satin almak ve zarar vermektir. Hastalik kapma ihtimali yüksek demektir.

Aldatma sadece duygusalmi sence? Yani adam sen hamileykende gidebilir yani hayat kadinina?

Eh madem öyle, sende gigolo tut?

Beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de demişsin ama zaten affetmiş gibisin ben anlamadım. İnsna başına gelmeden çok da objektif olamıyor galiba. Üzücü bir durum bence kalbinin sesini dinle, biriyle gönül bağı kurmamış olamadı seni rahatlatıyorsa affet yok ben bunu da katmak sayıyorum diyorsan affetme bir daha yapabilir...

Aşağıya indim ve gerçekten bütün ruh halimle ağır hakaretler ettim. Çıldırdım artık çıldırdım. Nasıl neden hiç mi düşünmedin adi şeref yoksunu ve ağza alınmayacak diğer laflar. pişman değilim, çok sinirliyim. ve sadece haklısın diyerek sarılmaya çalıştı bana ya. Kızlar dayanmak gerçekten zor, ya bir daha aldatan bir daha yapar mı? İkilemde kalıyorum. Linç edileceğim biliyorum gerçekten kararsızım. Onu daha önce böyle görmedim. Kendinden emin güçlü dışarıda tartışsak hafif sesimiz yükselse, insanlara saygısızlık olmasın diye konuyu kapatan biri. Rezil oldum. Gerçekten onu affetmek kendime saygısızlık olur değil mi? Şu an resmen ona da acıyorum asla bunu belli etmedim ama asla. Ne yapacağım. Siz olsanız dimdik durup net olur muydunuz? Ben mi aptalım ben mi ezik bir karakterim. Bu ben olamam.

Beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de demişsin ama zaten affetmiş gibisin ben anlamadım. İnsna başına gelmeden çok da objektif olamıyor galiba. Üzücü bir durum bence kalbinin sesini dinle, biriyle gönül bağı kurmamış olamadı seni rahatlatıyorsa affet yok ben bunu da katmak sayıyorum diyorsan affetme bir daha yapabilir...
Yani bu olay 2 ay önce olmuş. Ben bu durumu bilmeden onu öptüm de aynı tabaktan da yedim. Bu olayı bilmeden.

Ben öğrendim ve sordum. Üste çıkmadı. Aslında bakarsanız ben karşımda gerçekten pişman olduğuna inandığım birini gördüm. Bu olaylar dışında yalanı ya da bana saygısızlığı olan biri değildi. Şu an bile bu pişmanlığını görüyorum. Fakat sonrasını düşünüyorum.
Pişman öyle mi? Sen bir şekilde öğrenene kadar seni güzelce kandırdı eğer öğrenmeseydin kandırmaya ve büyük ihtimalle tekrar tekrar aldatmaya devam edecekti.

Bu iki yılda sadece bir kere aldattığını da hiç sanmıyorum ben.

Sen inanıyor musun sadece 1 kere olduğuna?

hani marjinal bizdik : )
ya şu adamı reddedersem başkasına gidebilir e size de müstehak kafasında olanların kendilerini rahat ve cool olarak görme seviyeleri yok mu çok hoşlar bence. erinizdir yapar doğru, bizler de hayvanız neticede.:KK53: bunları gerçekten inanarak yazmıyorlar neyseki bunu biliyoruz.
bu arada konudaki erkek 24 yaşındaymış. 24 yaşında bu işleri ihtiyaç olarak görüp oralara kaçan birinin 30lu yaşlarda neye dönüşeceğini de düşünmek lazım.

Son yorumları oku sen birde. Gelen kutusu adli bayan normal karşıladı ve kendi sevgilisininde yapabilecegini uygun gördü. Asfgjk

Konya ovası misali diyorsun..

Boşver yahu belli ki böyle seviyorlar. Onlara göre aldatma olarak görünmüyor. Serbest ilişki gibi zırvalıklar..
Sadakat pek elzem bir değer değil böyle düşünenler için. Milyarlarca insandan aynı şeye inanmaları beklenemez.

Ayrıca ben bazı üyelerin radikal olmak için çaba sarfettiğini düşünüyorum.

Ben ki evlilik dışı ilişkiye karşı değilimdir, ben evliliği bekledim, her birey kendi hayatından mesuldür, ama bazılarına da edep yahu demek istiyorum..

Canimm üzgünüm ama yine yapabilir
Gerçekten pişman olup bir daha beni kaybetmemek için yapmama ihtimali yok değil mi.. Çok üzgünüm ona tekrar inanmayı o kadar çok isterdim ki. Her ilişki kendine özeldir mutlaka. Bizimki de özeldi. Hic mi sevmemistir beni. Su an burada beni kimse tanimadifi icin tum duygularimla yazıyorum. Gerçek hayatta beni tanıyan insanlara böyle gözükmem. Utanıyorum.

biraz bekle. affedeceksen bile hemen affetme. belli ki affedeceksin bari yaptığı hataları hemen telafi edebileceğini düşünmesin. sonra da kafanı topladığında adam gibi karşına al konuş.

Affedesim vardı. Ama burdaki yorumları okudum ve kendimi ezik gibi hissettim. Başkasından duysam bende aynı tepkileri verirdim. Size karşı çok dürüst olucam hissettiklerimi söylüyorum evet affedebilir miyim diye düşündüm. Ama burda yazılanlardan sonra dedim ki barbekü sen aptal mısın ezik mısın baksana.

Bazı şeyler kişi için çok net olmalı. Aşkın, sevginin tolere edemeyeceği şeyler vardır bana göre.

Şimdi düşün ki genelev (veya her neresiyse) oraya gitmeyi düşünme, arkadaşla planlama, bulma, anlaşma, ulaşım, o kadınla sevişme ve sonrasında geçen 2 ay..
Bu aşamaların hangisinde sevgilinin aklına gelip caydırıcı etken oldun onun için?

Kaldı ki biraz karakter sahibi insan bu eylemi seçenek olarak görmez bile..

Senin şu an düşündüğün kafa patlattığın kadar düşünmemiş seni.

Öğrenme şeklini yazsaydın oradan bile çok done çıkardı bize eminim. Sen öğrenene kadar pişman değildi..

Hala perşembe günü ne olacak diye merak etmen bile boşa yazdığımızın ispatı. Hazmederim diye düşünüyorsun. Denemeden öğrenemeyeceksin demek ki..

Öğrenme şeklimi anlatıyorum. Çok yakın bir arkadaşım aldatıldı. İkimizin de tanıdığı. Biz x ile beraberdik. Arkadaşım beni aradı sana ihtiyacım var dedi. Gel dedim x yanımda ama gel. Geldi x'in yanında anlattı olanları ağladı. Dinledik, çok sevdiğim bir arkadaşım. Sevgilisinin telefonunda mesajlara denk gelmiş. Arkadaşım anlattı ağladı ağladı. X sadece dinledi. Arkadaşım kız kardeşinin yanına gitti. X dedim kendimi onun yerine koydum. Barbeku sus beni bırakma dedi sarıldı. Arabaya gidelim mi kalkalım seninle birşey konuşmam gerek dedi. O an ağzımdan sadece beni aldattın mı cümlesi çıktı. Şaka yapıyorsun dimi, arabada bir sürpriz var dimi dedim. Kalktık otoparka gittik arabaya bindik ve özür dilemeye başladı. Kızlar yazarken canım yanıyor. Devam edeceğim sigara içmem gerek. Lütfen bana yardım edin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X