ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten pişman olup bir daha beni kaybetmemek için yapmama ihtimali yok değil mi.. Çok üzgünüm ona tekrar inanmayı o kadar çok isterdim ki. Her ilişki kendine özeldir mutlaka. Bizimki de özeldi. Hic mi sevmemistir beni. Su an burada beni kimse tanimadifi icin tum duygularimla yazıyorum. Gerçek hayatta beni tanıyan insanlara böyle gözükmem. Utanıyorum.

Sorun pisman olup, olmamasi degil ki. Zihniyet. Bakis açisidir. Yaptiktan sonra pismanlik neye fayda eder? Sek'si satin alabilcegi zihniyetteki bir insan olduktan sonra neyi fayda eder?

Ona "ben yapsam ne olurdu" sordugunda "öyle birsey deme, sen zaten yapamazsin" diyor. Meali "ben pipiliyim, elbette yaparim.".

Bu adam simdilik seni aldatmazsa dahi, böyle bir zihniyetteki adam ile beraber olmak istermisin? Kadinlari satin alabilecegi düsüncede olan? Bir kadin ile para karsiligi seks yasarken, ertesi gün sana sarildi, seni öptü.

2 ay bundan haberin bile olmamis. Sanada hiçbirsey demedi. Nasil ögrendin bilmiyorum, ama hayat kadinimi bile belli degil. Duygusal bir iliski yasayip, kadinin sana anlatmasindan korkmus, simdiden "o hayat kadiniyidi cinim" diyerek önlem aliyor olabilir.

Iyi oldugun zamanda senin ile iyi olan birine bakma, kötü oldugun zamanda ne yapiyor ona bak. Ki kötü zaman bile degildi. Sanki her asker dönüste hayat kadinami gidiyor?

Hamile oldugunda ve doktor 9 ay seks yasak derse, ne yapacaksin? Hadi diyelim adam simdilik senin ile seks yasamiyor diye, ihtiyac diye yapmis. Eh o zamanda bahanesi "ama ben düzenli seks'e alistim, ihtiyacim varrr" demez mi?

Ne diyeyim, kendine yakistiriyorsan devam et. Ama bil ki, sen birak bir gigolo ile seks yapmayi, baska bir erkege farkli baskan bile adam seni oracikta birakir ve rezil ederdi.

Ihaneti sınıflandırmak olmaz elbette ama duygusal bir ilişkiden ziyade bu şekilde bir durum benim için daha az yıkım yaratır. Neden bilmiyorum. Algım bu yönde.

Öğrenme şeklimi anlatıyorum. Çok yakın bir arkadaşım aldatıldı. İkimizin de tanıdığı. Biz x ile beraberdik. Arkadaşım beni aradı sana ihtiyacım var dedi. Gel dedim x yanımda ama gel. Geldi x'in yanında anlattı olanları ağladı. Dinledik, çok sevdiğim bir arkadaşım. Sevgilisinin telefonunda mesajlara denk gelmiş. Arkadaşım anlattı ağladı ağladı. X sadece dinledi. Arkadaşım kız kardeşinin yanına gitti. X dedim kendimi onun yerine koydum. Barbeku sus beni bırakma dedi sarıldı. Arabaya gidelim mi kalkalım seninle birşey konuşmam gerek dedi. O an ağzımdan sadece beni aldattın mı cümlesi çıktı. Şaka yapıyorsun dimi, arabada bir sürpriz var dimi dedim. Kalktık otoparka gittik arabaya bindik ve özür dilemeye başladı. Kızlar yazarken canım yanıyor. Devam edeceğim sigara içmem gerek. Lütfen bana yardım edin lütfen.

Adam duygusal davranmayıp itiraf etmese şu an hiç bir sorun olmayacaktı :))

Şaka bir yana, ben yerinizde olsam derim ki “bu yaşadıklarım çok ağır, ben sana güvenmiştim, böyle bir şey yapma ihtimalin sıfırdı, şu an yıkılmış durumdayım, ne düşünmem gerektiğini bile bilmiyorum, tek bildiğim bir süre yüzünü bile görmek istemiyorum, lütfen beni kendimle bırak, yalnız kalıp etraflıca düşünmeye ihtiyacım var, bu kararıma saygı duyacağını umuyorum”

Şu an herhangi bir karar vermek zorunda değilsiniz.

Biraz düşünün, üzerinden zaman geçsin. Ani karar vermeyin.

Devam ediyorum. Dayanamıyorum barbekü şu an yaşananlar benim için işaret. Vicdan azabı çekiyorum. Daha sabahında aramak istedim Caner engel oldu. Arkadaşının acısını gördüm ölene kadar saklamak istedim, bana dedin ya kendimi onun yerine koydum diye, o an karar verdim barbekü. Saklasam bilmesen üzülmeyeceksin ama zorlanıyorum yüzüne bakmakta falan gibi bişeyler söyledi. o an yaşadığım aynı acıyı yazarken de yaşıyorum. Bağırış çağırış sinir krizleri ve indim arabadan evime gittim. Yaşadığım şokla o gün anlayamadım. Aradı yazdı bişeyler yaptı.

Devam ediyorum. Dayanamıyorum barbekü şu an yaşananlar benim için işaret. Vicdan azabı çekiyorum. Daha sabahında aramak istedim Caner engel oldu. Arkadaşının acısını gördüm ölene kadar saklamak istedim, bana dedin ya kendimi onun yerine koydum diye, o an karar verdim barbekü. Saklasam bilmesen üzülmeyeceksin ama zorlanıyorum yüzüne bakmakta falan gibi bişeyler söyledi. o an yaşadığım aynı acıyı yazarken de yaşıyorum. Bağırış çağırış sinir krizleri ve indim arabadan evime gittim. Yaşadığım şokla o gün anlayamadım. Aradı yazdı bişeyler yaptı.
ayy vallahi ne duygusal çocuk pesssss doğrusu :KK200: yap et sonra da "birbiki çik vicdin izibi çikiyirim,yizini bikimiyirim"! Karaktersiz erkekler!

Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.
nasıl edebiyat nasıl edebiyat sende affedecen belliki bu kadar yazdığına göre..

O seni aldatmış sende barışmaya bahane arıyorsun. Buradakiler ne kadar yapma etme desede barışacaksın yazdıklarından anladığım bu kendine yazık edeceksin.
hayır gözüm döndü dayanamadım nedir:KK70:
adam evliyken gözüm döndü dayanamadım çarşıdayken gittim parasıyla dese ,sebep gözü dönmüş yazık olacak :KK70:

Öğrenme şeklimi anlatıyorum. Çok yakın bir arkadaşım aldatıldı. İkimizin de tanıdığı. Biz x ile beraberdik. Arkadaşım beni aradı sana ihtiyacım var dedi. Gel dedim x yanımda ama gel. Geldi x'in yanında anlattı olanları ağladı. Dinledik, çok sevdiğim bir arkadaşım. Sevgilisinin telefonunda mesajlara denk gelmiş. Arkadaşım anlattı ağladı ağladı. X sadece dinledi. Arkadaşım kız kardeşinin yanına gitti. X dedim kendimi onun yerine koydum. Barbeku sus beni bırakma dedi sarıldı. Arabaya gidelim mi kalkalım seninle birşey konuşmam gerek dedi. O an ağzımdan sadece beni aldattın mı cümlesi çıktı. Şaka yapıyorsun dimi, arabada bir sürpriz var dimi dedim. Kalktık otoparka gittik arabaya bindik ve özür dilemeye başladı. Kızlar yazarken canım yanıyor. Devam edeceğim sigara içmem gerek. Lütfen bana yardım edin lütfen.

Arkadaşı (ona da uygun bir tanım var ama neyse) ve aileler nasıl müdahil oldu olaya?

Duygusallığı batsın. Sevişirken çok mu duygusaldı?
Çatır çatır yatmış işte.

Gözüm döndü nasıl bir savunmadır ya? Sapıklar o duyguyla tecavüz ediyor bir defa..

Siz mi ogrendiniz kendi mi pisman olup itiraf etti?
Eger kendi kandırmaya dayanip soylediyse bir umut olabilir denedi gördü pisman oldu.
Erkeklerin cinsellik ihtiyaciyla kadinin ki ayni derecede olamaz bence. Onlar duygusal da yaklasamaz bizler kadar. Yasanmisliklardan sonra affetmem diyenlerin basına gelse tek kalemde silebilceklerini düşünmüyorum. Siz de affetmeye hazirsiniz gibi zaten. Gerçi af Allah a mahsus. Bir kere aldatan bir daha kesin aldatir diyemeyiz bence ve henuz aldatmamis olan da aldatmaz diyemeyiz neticede..

Evliyken gozu donerse diyenler var
Evliyken yaninda karısı olacak Insallah.. Insanlar hata yapabilir erkekler bu konuda zayif olabilir.. O yuzden dinimiz bir an once evlenmeyi tesvik ediyor. Genc cahillik yapmış olabilir keske olmasaydi ama olmus hayatina alacagi baska birinin de sutten cikmis ak kasik olacagini sanmam.. Her sey degerlendirilmeli.... Ilerimizin garantisi yok.. Hakkinizda hayirlisi..

Evliyken yaninda karısı olacak Insallah.. Insanlar hata yapabilir erkekler bu konuda zayif olabilir.. O yuzden dinimiz bir an once evlenmeyi tesvik ediyor. Genc cahillik yapmış olabilir keske olmasaydi ama olmus hayatina alacagi baska birinin de sutten cikmis ak kasik olacagini sanmam.. Her sey degerlendirilmeli.... Ilerimizin garantisi yok.. Hakkinizda hayirlisi..
Teşekkür ederim..

Hata dediğiniz sey nedir? Bilerek , planlı yapılmış hiçbir davranış hata olamaz, kötülüktür olsa olsa.

Konu sahibi sevgilisini affedebilir pekala kendi tercihi ama aldatmanın da güzellemesini yapmayalım bir zahmet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X