Aldatıldım

eski konumu bilenler,bilir.başıma geldi bende affettim
netten tanıştığı biriyle yaşadı güya aşk
bende telde yakaladım
2 çocugum oldugu için
hiç görüşmeyip yüzyüze bile gelmedikleri için affettim

ama ne mi oldu
arık ona sevgim azaldı
güvenim azaldı
en ufak bişeyde şüphe ediyorum

Acaba yakalanmasaydıda bırakacak mıydı konusmayı? Affettiniz kendi tercihiniz ama burnundan getirin ki bir daha yeltenmesin..

Sadece kendini kandırıyosun. Evde çiçek gibi olan kocalarınız gerçekten dışarıda çok başka. Bir fırsatını bulsun emin ol affetmez yapar.

En azindan donunu yikamayi birak. Pislik adam. O kadar vakti varsa utusunu de kendi yapsin. Esi ol bundan sonra, hizmetcisi olma. Annesi de olma. Eş... ayakkabinin esi gibi. Biri olmadan digerinin bir hukmu olmadigi gibi. Esit... asla fedakar olan sen olma.

'Senin için ölürüm' denilen binbir türlü kur yapılan insan hata ve pişmanlık mı olmuş bir anda?
İlginçmiş..

Neyse küçük bebeğiniz var daha fazla üzmek istemem.
Hayat sizin hazmedebildiyseniz daha fazla kurcalamayın. Ben hazmedemezdim zira..

Yakalanınca çoğu pişman oluyor da, yakalanmasa aynen devam edecekti. Bunun farkındasınız değil mi? Adamın ruhu leş, değişti düzeldi sanmayın. Sadakat, güven ilişkinin temeli olan şeyler. Sizde ikisi de kalmamış ki. Affettim diyorsunuz, gerçekten affedebildiyseniz, insanüstü bir durum.
Çok haklısınız. Haftalarca karısının yanındayken bile başka bir kadına seviyorum, ölüyorum derken değilde, ne hikmetse tamda yakalandığı gün bi aydınlanma gelir.
Sanki başkasıyla birlikte olmak için ikna etmeye çalışmıyor da yemeğin altını açık unutmuş gibi, nasıl yaptım bilmiyorum diyor.

Konudan alıntı yapayım dedim olmadı. Nerden tutsan elinde kalıyor konu.
Kadını aşağılamışsınız ama belli ki istemediği halde mesajlar atmaya devam etmiş eşiniz. Büyük ihtimalle mutsuz olduğunu ve sizi sevmediğini de söylemiştir.
En kötüsü de bu bence. Sırf bişeyler yaşayabilmek için elinden geleni yapmış eşiniz.
Zaten affetmişsiniz. Çokta yazacak bişey kalmamış.

O zaman dua edin de iş yerinde sizden genç ve sizden güzel biri çalışmasın.

Koca kişisi konu sahibinin beğenmediği kadını kandırmak için bu kadar takla attıysa, genç ve güzel için neler yapar acaba? :KK45:

Yani sırf erkek ve koca diye ancak bu kadar mazur görülebilirmiş..
Nasıl normalleştirilebiliyor aklım almıyor. :olamaz:

Asla affetmezdim benim kocam baska kadina senin icin ölürum diyecek ben bunu gorecem sevgi yok diyip affedecem o laf benim icimden asla cikmaz baska kadina o lafi soyleyen adam benim kocam olamaz siz affetmissiniz umarim pisman olmazsiniz

Hayat sizin istediğinizi yapabilirsiniz. Ama artık kocanıza güvenmeyeceksiniz, her daim şüphe edeceksiniz. Hayatınızı zindan edeceksiniz. Ve evet yapan bir daha yapıyor.

Peki ben ne yapardım. Çevremde aldatma olayı yaşanmıştı. Konusu açılmıştı. O konunun üzerine eşime dedim ki iki çocuğa bakmam, çatır çatır boşarım, kıçındaki donla ortada kalırsın demiştim :KK66: eşim de konu ne zaman bize geldi ya demişti :KK66: bilmem ben baştan diyeyim de dedim :KK66:

Ben, beni aldatandan hemen soğurum, sevgim biter. Kendimi biliyorum.

Başıma gelmeyen bir şey için affetmem demesi basit.

Affetmem sandığım ama affettiğim şeyler oldu -kadın konusu olmasa da-
Bu yüzden kendim ne yapardım bir şey demiyorum.

Ama siz bundan sonrası için hep acabalarla yaşayacaksınız ne yazık ki.. :/
Çocuğunuz için deneyin, baktınız sizden gidiyor zorlamaya değmez..

yeter artık bırakın sümüklü kocalarımızın peşini !!! üstelik evli kadınlar kadar güzel de değilsiniz zaten. piiiii.

Arttırıp güzel olsanız dul olmazdınız, bir erkek size selam veriyorsa illa ki yatmak istiyordur samimiyet aramayın boşuna hıh diyorum.. :KK45:

Eşim benim yanımda kadının birine methiyeler düzecek sonra gelip ühü diye ağlayacak pişmanım diyecek.
Eminim aldatıldığımı öğrendiğim zamandan daha çok tiksinirim o halinden.. Bari adam gibi arkasında dursaymış maymun iştahlılığının.

Konu sahibi aldattıktan sonra salya sümük ağlamayan erkek çok azdır. Kk şahit :KK66:

Çok haklısınız. Haftalarca karısının yanındayken bile başka bir kadına seviyorum, ölüyorum derken değilde, ne hikmetse tamda yakalandığı gün bi aydınlanma gelir.
Sanki başkasıyla birlikte olmak için ikna etmeye çalışmıyor da yemeğin altını açık unutmuş gibi, nasıl yaptım bilmiyorum diyor.

Konudan alıntı yapayım dedim olmadı. Nerden tutsan elinde kalıyor konu.
Kadını aşağılamışsınız ama belli ki istemediği halde mesajlar atmaya devam etmiş eşiniz. Büyük ihtimalle mutsuz olduğunu ve sizi sevmediğini de söylemiştir.
En kötüsü de bu bence. Sırf bişeyler yaşayabilmek için elinden geleni yapmış eşiniz.
Zaten affetmişsiniz. Çokta yazacak bişey kalmamış.
Yanı başında karın, telefonda başka kadın... Cidden çok utanmazca bir kalleşlik. Yani diyelim ki başıma geldi, aklım yerinde değil, hala köpek gibi seviyorum bu midesiz adamı, şu yaptığı içimi öyle acıtırdı ki, sırf o acıdan bir daha bakamazdım yüzüne. Aşkımdan ölsem, ayrılırdım ya. Bana bu acıyı yaşatan adama bir daha dokunamazdım mesela. Bence konu sahibi de affetmiş filan değil. Aynı evde yaşamaya devam edecek sadece, ismen bir kocası olacak ama adam eline ne zaman telefonunu alsa, acaba kimle konuşuyor diye paranoya yapacak. Sürekli yazışmalarını kontrol etmek isteyecek... İşte kimlerle görüşüyor, konuşuyor merak edecek. Arkadaşlarıyla buluşmaya gitse, aynı sorular... Aksinin mümkün olması için hafıza kaybı yaşanması gerekiyor.

Ben gerçekten pişmanlığını gördüğüm için affettim.İlk defa kendisinin ağladığını ve o kadar bitik durumda olduğunu gördüm.Yakalamasaydım devam edicekti biliyorum ta ki dank edene kadar.Ben yakaladıktan sonra dank etti zaten.Kolay kolay ikinci bir aldatmaya yelteneceğini sanmıyorum yaparsa da kendi kaybeder.Ona bunu söyledim ben kaybetmem sen kaybedersin diye.

Yav he he

Tek diyebileceğim madem boşanmayı düşünmüyordunuz bunu bildiğinizi eşinize belli etmemeliydiniz nasıl olsa affetti rahatlığına girmez ve akıllanır inşallah eşiniz

Zaten konu başlığınız direkt "aldatıldım" degil mi? Bunun neyi sorgulanır ki? Yakalamasanız ilerleyecekti arkadaslıkları belki de. Siz önünü kesmişsiniz.

Konuşmalar gayet samimi ve ilerlemis bir ilişki oldugunu gösteriyor. Ve esinizin yaptığı aciklamalarla hemen ikna olmuşsunuz. Nerden biliyorsun fiziki bir yakınlasma, bulusma olmadığını. Köseye sıkısan insan inkar eder, siz delil gösterdiginiz için de en yumuşak haliyle anlatmiş olabilir. Aldatmaya meyilli biri cok kolay yalanda söyleyebilir demek istiyorum.

Keşke bir süre belli etmeyip takipte kalsaydınız. O zaman daha fazla kandıramazdı en azından.

Neyse hakkinızda hayırlisı olsun, gözünüz de açik olsun.

Şimdi benim anlamadığım aldatan kocanız ama aşağılanan kadın .
Ne dul olmasını bırakmışsınız ne de profilini inceleyip yatılacak kadın imajını .Bu şekilde tanımadığınız bir insana yakıştırmalar yapmanız çok ayıp .Farkında değilsiniz sanırım ama kocanız aynı odanın içinde otururken kadına Mesajlar yazmış .Kimbilir neler uydurdu.

X