Aldatıldım

iş çıkışı bir yere gitmez,sürekli evdedir o yüzden yatma olduğunu düşünmüyorum.Ben seviyorumları,ölürümleri kandırmak için olduğunu düşünüyorum.Çünkü kadın yaşça büyük ve çok güzelde bir tarafı yok

Peki bu daha rezil değil mi?
Hani aşık olup gitse tamam.
Aşık olmadan sadece seks için gitse ona da tamam.
(Tamam değil ama öyle diyelim)
Ama aşık olmadığı birine sırf seks için çok rahat şekilde "seviyorum, ölüyorum" diyebilen bir adamı nasıl kaldıracak mideniz?

"Her türlü imkanım var" demişsiniz. Zor durumda olsanız daha farklı yazardım ama sizin gibi, gücü olduğu halde aldatılmayı sindirebilen kadınları gerçekten anlamıyorum.

Forumu bir dolaşın. İlkinde "pişmanım affet" diye yalvaran adamlar affedildikten 2 gün sonra "eeh yaptımsa yaptım" moduna geçiyor. İlk fırsatta da tekrar aldatıyor.
Çünkü aldatmak bir hata değil, karakter sorunudur.
Bunun adı hainliktir ve 1 kez hainlik eden hep eder.

büyük konuşmak istemem ama hayatımda affedemeyeceğim şey tek aldatmadır. her şekli ile affedemem. zaten her erkek bir anlık nasıl olduğunu anlamadan aldatır. yine yapacak emin olun. kendinize yazık etmeyin derim :KK43:

Henüz yapmadıysa bile yapacaktır nasılsa affedilmiş .
Amacı yatmak olunca aldatmak olmuyor galiba
Birde kadına seviyorum ölüyorum senin için demiş ya

siz başkasıyla böyle konuşsanız ve niyetiniz yatmak olsa, eşiniz sizi bi kerelik affeder miydi?

güven, haysiyet, onur, gurur... bunlar zaten bir kereliktir. iki kereliği olmaz.
Yorumlarını bakış açını çok seviyorum. Evli miydin hatırlayamadım ama Allah korusun bu tarz bir şey yaşasaydın, ne olursa olsun boşanırdım der miydin? Çok net bir duruşun var bu konularda. Ben öyle sezdim. Ben diyemeyenlerdenim mesela ama yularda yazdığın yorum o kadar hoşuma gitti ve bana ders verir nitelikte geldi ki

Yorumlarını bakış açını çok seviyorum. Evli miydin hatırlayamadım ama Allah korusun bu tarz bir şey yaşasaydın, ne olursa olsun boşanırdım der miydin? Ben diyemeyenlerdenim mesela ama yularda yazdığın yorum o kadar hoşuma gitti ve bana ders verir nitelikte geldi ki
evli değilim, nişanlıyım henüz.
önemli olan benim ne yaptığım değil ki. bazı konularda genel geçer kurallar vardır bence. adam öldürmek yanlış bi şey değil mi? ben şimdi çıkıp yooo o kadar da yanlış bişey değil aslında desem mantıklı mı? aldatılıp keyfince affetmek de böyle bişey. benim affedebiliyo olmam doğrusunun o olduğu anlamına gelmiyor. yanlış çünkü.

Buraya konu açtığınıza göre aldatılmayı yedirememişsiniz kendinize.
Boşanmak kolay değil tamam ama bunu kabullenmek kolay mı?

Bir defa aldatildim.O zaman 21 yasindaydim.2 senelik erkek arkadasimdi.Bir an bile tereddut etmeden ayrildim.Simdi evliyim ve hamileyim.Su an ogrensem yine saniye beklemem def ederim hayatimdan.Yine aldatilir miyim suphesiyle omrumu curutup kafayi siyiramam.Cok netim bu konuda.Asla da saklamam.Aldatildim ve ayrildim derim herkese de.

Benim bu konudaki kıstasım bellidir, eşimle daha nişanlıyken geçmişti aramızda bu konuşma, benim yapıp da senin rahatsız olacağın hiçbir şeyi bana yapma, sen nasıl tepki verirsen bende aynısını veririm.

Esinizin sizin tabirinizle yatmak niyetli,bir kadına seni seviyorum senin için ölürüm demesi, sizin yakalamanız sonucu onca iltifatın boşa gitmesi ki bu gerçekten böyle mi onuda bilmiyoruz, oldukça mide bulandırıcı.

Kadının yaptığında eşi ve toplum tarafından büyük tepki alacağı şeylerin, erkek yapınca çocuk var diyerek sineye çekmesini kabul edemiyorum ben.

Siz daha lohusa sayılırken, küçük bebeğinizle ikinizin bebeğinizle ilgilenirken esinizin başka kadınla yazışıp başka planlar yapması ne adamlığa sığar ne de başka birşeye.

Siz affetmissiniz inşallah tekrarı olmaz ne diyelim.

bir kere affettiyseniz daha fazla kurcalamayın yokmuş farz edin, üstünü kapatın.eğer affetmediyseniz boşanın.bunun bir ortası yok.

Şimdi artık barışmışsınız , fikir alma değil durum paylaşımı olmuş.
Bize de kararınızı eleştirmek değil, geçmiş olsun demek düşer.
Geçmiş olsun bacım. :işsiz:

Yakalanınca çoğu pişman oluyor da, yakalanmasa aynen devam edecekti. Bunun farkındasınız değil mi? Adamın ruhu leş, değişti düzeldi sanmayın. Sadakat, güven ilişkinin temeli olan şeyler. Sizde ikisi de kalmamış ki. Affettim diyorsunuz, gerçekten affedebildiyseniz, insanüstü bir durum.

şimdi konuyu okuya okuya geliyordum.
dedim ki, mümkün degil, affedemem.
4 aylık bir kızım, 2 ve 4 yaşlarında 2 oğlum var. ve bunu yaşasam evet ben boşanırım.

çünkü arkamda dağ gibi ailem var.
maddi imkanım var. boşanacak olsak bile baba olmayı becerebilecek bir adamla evliyim.
eh turuncu tabi sana kolay boşarım demek.
yazık kadına neler yaşıyor, kim bilir ne şartlarda diyordum ki,

Her türlü imkanım var ondan daha iyi durumdayım.Fakat evliliği o kadar kolay bitiremiyosun

şunu okudum
insanın kendine yaptığını dokuz koy bir araya gelse ona yapamazmış.
şimdi sizi paranoya dolu bir hayat bekliyor.
acaba yaptı mı? kimle konuştu? yine aldatır mı? nereye gitti? yer durursunuz kendinizi.
her kavgada bunu öne sürer, daha da dibe batarsınız.

aldatma meselesini de geçtim, bir kadına sırf yatmak için ölüyorum, seviyorum diyen karaktersiz bir adam bu.
yani neresinden tutsanız elinizde kalır..

dul meselesinde belki de kocanızla aynı zihniyeti paylaştığınız için affetmeniz kolay oldu.
kadın dul olunca erkekler için hedef haline geldi ve bunu normal karşıladınız demekki.
🤦🏻‍♀️ her türlü durum vahim.
devam edecekseniz de bence profesyonel destek alın.
madem çocuğunuz için yapıyorsunuz, hiç değilse doğru yapın

Değil affetmek afedersin donuna kadar alırım yani. Büyük konuşmayayım gene de ama. Kesinlikle affetmem

Bazı şeylerin biri de birdir bini de. Ayrıca aldatma potansiyeli olan biri bu, ileride de tekrarlama olasılığı yüksek.
Aldatıldım ve boşandım. Çocuklarım küçüktü onları bahane etmedim, önce annelerinin zihni, ruhu sağlıklı olmalıydı. Defettim gitti o aşağılığı. Ki çok fazla seviyordum . Sadece adı evli kalmak olsun diye, beni yakan yıkan yok sayan adamı görmeye tahammül edemezdim.
Profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim bu süreçte. Affettim demişsiniz ama içiniz rahat değil ki konu açmışsınız.

X