Aldatıldım

Siz bişey olmaz devam et dememizi bekliyorsunuz sanırım ama bir kere aldatan muhakkak tekrar aldatıyor. Huy çünkü bu, karakterinde olmayan insan zaten aldatmaya yeltenmezdi bile, aklında geçirmezdi bırak kadına seni seviyorum demeyi. Bide evde yeni doğmuş bebeği ve karısı varken. Rezillik, bence kendi değerinizin farkına varın ve bu adamı affetmeyin, kişiliğinizden ödün verip kalbinizi karartmayın.

Buraya ilk defa konu açıyorum.

3 aylık bebeğim varken aldatıldığımı öğrendim.Normalde telefonunu sürekli karıştırırdım şifresini bildiğimi bilmez.Bu aralar yeni bebek olduğundan sürekli koşturmada olduğumdan bakamamıştım.Yanımda sürekli telefondaydı fakat oyun oynadığını düşünüyordum.Bir iş yaparken birden şeytan dürttü sanki, gittim telefonuna baktım.Bakmamla zaten başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki.Kadına seviyorumlar,senin için ölürümler neler neler.Bir de konuşmayı sessıze almış.O akşam sorduğu bişeylere ters cevap verdim,yanında yatmadım.Hiçbir şey de demedi neden yanımda yatmıyorsun diye.Zaten bir sorun olduğunda soramaz,sessiz kalmayı tercih eder.

Sabah olunca kendisi işteyken konuşmaların ekran görüntülerini attım,tabi şok oldu.Akşam eve gelme seni boşucam dedim,bir ton laf saydım.O akşamı yine de kendisini anlatması için dinledim onu.Ağlamalar,nasıl yaptım bilmiyorum,bende bunu kendimden hiç beklemezdim falan.Kadın iş yerinden sadece bir iş için bir konuşma geçmiş aralarında sonra nasıl ilerlediyse ilerlemiş.Telefonda mesajlaşmaya başlamışlar buluşma yok.birkaç haftadır konuşmaya başlıyorlar,zaten ben yakalıyorum sonra.Kadında ondan yaşça büyük dul biri.Amacını anladım zaten yatmak için olduğunu düşündüm,Kadında aslında istiyo ama o da onun yatmak amacıyla yazdığını anladığından inanmıyorum falan diyor.Kadının numarasını silmiş ve şifresi hala aynı değiştirmiyor.Ben affettim yeni doğmuş çocugum var diye.Birde ortada sevgi ve yatma olmadığından öyle teselli ettim sadece bir konuşma diye.Tabi ki artık güvenim kalmadı,çok pişman ama tekrar yaparsa diye aklıma gelmiyor değil.

Siz olsanız ne yapardınız ? çok pişman olduğu için bir kerelik affeder miydiniz ?

Kadın dul olunca neden yatmak istediğini anladın? bu kocayla senin de dul olman yakın. inşallah dulsun (!) diye başkaları da senin için aynı şeyi düşünmez. sonuçta aldatılıyorsun o ''dul'' olan kadın belki de enayi yerine konmamak için kocası aldattığı ve kadın da ayrıldığı için ''dul'' olmuştur he? şu kadınlardan önce kendi kocanızın ipini çekin ya

pişman olduğunu nerden biliyorsunuz? bir iki hafta yazışmışlar diyorsunuz bir iki haftada eşiniz senin için ölürüm yazacak hale gelmiş?

yeni doğum yaptıysanız affedip affetmemek size kalmış ama bence affettiğinizi belirtmekte çok erken davranmışsınız. çok kolay yırtmış. bu ona hep yaparım hissiyatı verebilir. o yüzden biraz süründürmeniz lazım affetseniz de

Önce koca denilen o yaratığı sonra evli olduğunu bile bile sevgilicilik oynayan o kadını işyerinde rezil ederdim.elimden kimse alamazdı ikisinide ki ben sinirlenince gücüm katlanıyor gibi birsey oluyor.sonra ailesine herkese haber verirdim bu pisliği alın basimdan diye.tabi delilleri toplamış olurdum ve dava dosyasına koyardım.yani hayattaki sağlık sorunları dışında en korktuğum şeydir galiba aldatılmak ve benim için illa yatmak değildir aldatmak.o yola meyil etmiş olması da aldatmanın ta kendisidir.2 çocuğum var ama kabul edebileceğim birsey değil asla.bazen Allah korusun öyle birşey olsa ne yaparım diye düşününce bile kalbim sıkışıyor ama asla affetmem.ömründe 1 yudum su ile hayatta kalacağını bilsem bile o suyu ona vermem yere dökerim o kadar nefret ederim degil ki affetmek.

3 aylık bebeğim varken aldatıldığımı öğrendim.Normalde telefonunu sürekli karıştırırdım şifresini bildiğimi bilmez.Bu aralar yeni bebek olduğundan sürekli koşturmada olduğumdan bakamamıştım.Yanımda sürekli telefondaydı fakat oyun oynadığını düşünüyordum.Bir iş yaparken birden şeytan dürttü sanki, gittim telefonuna baktım.Bakmamla zaten başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki.Kadına seviyorumlar,senin için ölürümler neler neler.Bir de konuşmayı sessıze almış.O akşam sorduğu bişeylere ters cevap verdim,yanında yatmadım.Hiçbir şey de demedi neden yanımda yatmıyorsun diye.Zaten bir sorun olduğunda soramaz,sessiz kalmayı tercih eder.

Sabah olunca kendisi işteyken konuşmaların ekran görüntülerini attım,tabi şok oldu.Akşam eve gelme seni boşucam dedim,bir ton laf saydım.O akşamı yine de kendisini anlatması için dinledim onu.Ağlamalar,nasıl yaptım bilmiyorum,bende bunu kendimden hiç beklemezdim falan.Kadın iş yerinden sadece bir iş için bir konuşma geçmiş aralarında sonra nasıl ilerlediyse ilerlemiş.Telefonda mesajlaşmaya başlamışlar buluşma yok.birkaç haftadır konuşmaya başlıyorlar,zaten ben yakalıyorum sonra.Kadında ondan yaşça büyük dul biri.Amacını anladım zaten yatmak için olduğunu düşündüm,Kadında aslında istiyo ama o da onun yatmak amacıyla yazdığını anladığından inanmıyorum falan diyor.Kadının numarasını silmiş ve şifresi hala aynı değiştirmiyor.Ben affettim yeni doğmuş çocugum var diye.Birde ortada sevgi ve yatma olmadığından öyle teselli ettim sadece bir konuşma diye.Tabi ki artık güvenim kalmadı,çok pişman ama tekrar yaparsa diye aklıma gelmiyor değil.

Siz olsanız ne yapardınız ? çok pişman olduğu için bir kerelik affeder miydiniz ?

Okurken "dul biri" tabirinize takıldım, boşanmış biriyse kastınız bekar deniyor, dul değil.

Şu dul kelimesini lügattan kaldırmak istiyorum artık. Kadınları aşağılamanın her yolunu bulan milletimizden dahiyane bir örnek daha. Özellikle boşandığımdan beri aşırı hassasım bu konuda.

Kadınların en büyük hatası affetmek gibi bişeyi denemeleri. Bak çocugun babasız buyumesin istiyorsun bunu anlarım. Ancak su gerceği kabul et o adam seni eline fırsat geçtiği an tekrar aldatacak. Ve sen o adamı ne bugün ne yarın affetmeyeceksin. Asıl sorman gereken soru şu affetmediğin bir adamla yaşayabilecekmisin evet yaşarım ne b.k yerse yesin dersen yanında tut. Ancak o adamdan sevgi falan bekleyıp hayatını harap etme. Bünyen kaldırabilecekse evine bak dısarda ne b.k yersen ye de otur aşağı. Burda aldatıldım affediyim mi diye yazmayın artık. Biz kadınız affedemeyiz. Unutamayız. Bu günah onun günahı. Bırak günahının bedelini ödesin. Sen onu bıraksan da ödeyecek bırakmasan da. Kişi ne yaparsa kendine yapar. Buhayatta. Adam seni aldatmadı adam kendini aldattı

bizim ne yapacağımızın bir önemi yok. evlilik senin koca senin. devam etmek istiyorsan edersin. devam ediyorsan da bu saatten sonra bence arkasını karıştırıp sürekli konuyu gündeme getirmemelisin. sonuçta bir karar vermişsin ve bunun sorumluluğunu almalısın.

ben olsam şöyle yapardım böyle yapardım lafları bana çok gerçekçi gelmiyor çünkü hiç kimse başına gelmeden, içinde bulunduğu şartın ne olacağını bilmeden ahkam kesmemeli.

sen bebeğim var ve affediyorum diyorsan o senin doğrundur. seni ağır eleştirenleri de dinleme sonuçta hayat senin. ama dediğim gibi bunun sorumluluğunu al ve sürekli bunu gündemde tutma.

Ayrılmış bir bayan olarak kadına dul diyip duruyorsunuz bekar olsa ne değişecek ki o adam,zaten bir daha aldatacak yani bunun ötesi yok bence eşiniz şimdi baska bir hat vee telefon almıs onunla konuşuyordur ben asla kabul etmem etmedim de bir oglum oldugu halde Şerefim gururum namusum her seyden degerli

Sizin zihniyetiniz için evet evlilik kolay bitirilmiyor,aman erkeğin elinin kiri,aman kadın cirkinmis, aman kadın dulmus benimki sadece yatma için yaklaşmış.....zihniyetiniz bu olduğu için dul kalmaktan korktugunuzdan sizinde o kategoride degerlendirileceginizi düşündüğünüzden affediyorsunuz.esiniz sizi kapının önüne koyana kadar ne kadar aldatsa da boşanmayacaksınız çünkü DUL kalmaktan korkuyorsunuz.korkmayin sizin gibi düşünenler var diye kimse boşandı diye kolay lokma olmuyor kişi evli de olsa ahlaksız ahlaksızdır boşanmış olsa da bekar olsa da.kadinlik gururu,insanlık gururu diye birşey var siz affetmeyi seçmişsiniz.bu kadar tepkim madem maddi imkanlarınız daha iyi neden affettiginizle alakalı.maddi durumunuz olmasa,imkanınız olmasa affetseniz anlayabilirdim ama bu durumda anlamam mümkün değil

Kocanizi savunmak niyetiyle konu acmis gibisiniz. Ne diyecekler size burda aferin iyi ki affetmissiniz mi? Isten eve evden ise gidince birlikte olamazlar mi? Ise gittigini nerden biliyorsunuz? Ki ayni isyerindeymisler. Isteyen kasla goz arasi orda bile mercimegi firina verir. Neler okuyoruz goruyoruz. Siz safa yatmaya tercih etmissiniz. Iyi uyumalar.

Affedip affetmemek hassas mesele bilemem.
Ancak madem affedecektin neden kurcaladın? Hadi öğrendin niye kocana belli ettin? Bu adam(!) iyice tepene çıkacak nasıl olsa affediyor diye. Ya bari biraz süründürseydiniz 2 günde mi affettiniz?

DULMUŞ YA KESİN AMAÇ YATMAKTIR.
Kadına değil de ruhu hala bekar olan kocana sor bence.
Te Allahım ya.. Dul ve büyükmüş bilmem ne..
Kimse kendi kendine diyalog kurmuyor değil mi?

Eklemeden geçemeyeceğim. Bu DUL kadın fobisi olan kadınlar, konu sahibi gibi, dul kalmamak için her türlü pisliğe katlanıyorlar.
Dul olmanın , evli olmanın ve bekar olmanın çok büyük bir fark olduğunu sanıyorlar.
Cidden yazık..Biraz onur biraz gururlu olsanız da keşke siz de bu kadar aşağılanmasanız.

X