Aldatıldım

Çok haklısınız. Haftalarca karısının yanındayken bile başka bir kadına seviyorum, ölüyorum derken değilde, ne hikmetse tamda yakalandığı gün bi aydınlanma gelir.
Sanki başkasıyla birlikte olmak için ikna etmeye çalışmıyor da yemeğin altını açık unutmuş gibi, nasıl yaptım bilmiyorum diyor.

Konudan alıntı yapayım dedim olmadı. Nerden tutsan elinde kalıyor konu.
Kadını aşağılamışsınız ama belli ki istemediği halde mesajlar atmaya devam etmiş eşiniz. Büyük ihtimalle mutsuz olduğunu ve sizi sevmediğini de söylemiştir.
En kötüsü de bu bence. Sırf bişeyler yaşayabilmek için elinden geleni yapmış eşiniz.
Zaten affetmişsiniz. Çokta yazacak bişey kalmamış.
Benimle ilgili bir sorunu olmadığını söyledi.Kendine macera mı aradı artkk bilmiyorum

Asla affetmezdim benim kocam baska kadina senin icin ölürum diyecek ben bunu gorecem sevgi yok diyip affedecem o laf benim icimden asla cikmaz baska kadina o lafi soyleyen adam benim kocam olamaz siz affetmissiniz umarim pisman olmazsiniz
Canim haklısın doğrusun ama büyük konuşma lütfen. Boyle konusunca Allah korusun başıma gelir diye korkarim ben. Dediklerin doğru tabiki yanlis ama.

Ben konu sahibesinin durumuna hic şaşırmadım desem?
Ben daha 30 yasinda bile degilim cevremde cok aldatilan oldu bitanesi 50 yasinda yine aldatilmis galiba ki,kocasinin daha once de vukuati var.bu kadinin torunu falan var bu arada ha. Ben aslaa kendimi erkeklere ezdirmemmmm kocam benim zekâmı begenmezzz ben güzelim ben soyleyim boyleyim bir daha yaparsa onu bosarim dedimmm ben feministimmm ama ne laflar mangalda kul birakmaz dersin ki vay bee delikanli kadin.
Yine aldatildi.
Oteki de aldatildi bosanmadi hatta kocasinin isyerine daha cok gitmeye kocasini daha cok sahiplenmeye sevmeye başladı
Ben anlamiyorum bu 5 para etmezler icin yapılan hirslari
Resmen kocisleri kiymete biniyor. Keske bu hırsı kendini gelistirme yonunde kullansalardi en azından boyle carpik bir toplum olmazdik

Kadınlar affettikçe erkekler daha çok aldatır. Tek suç adamlarda değil yani kadının gurur diye bir şeyi hatırlaması lazım.

.Kadına seviyorumlar,senin için ölürümler neler neler.

Hıhı bunları da tesadüf yazmış zaten.

Ay minnoş kocacın yatmamış ve duygusal bişey olmamış 2 gün de yatağına almadın,
Kadını da sosyal medyadan inceledin zaten o yolun yolcusu etiketini de yapıştırdın!

Sen ne biçim bi insansın yahu?

Kocacın da sende bi bir tuhafsın.

Dul diye belirtenlere neden kızıyorsunuz? Karşı taraf bekar olduğunda da bekar yazılıyor. Kız hiç evlenmemiş 24 yasında falan diye anlatıyorlar. Evli olduğunda kadında evli deniliyor. Bu bilgi vermek için belirtiliyor. Takılmayın derim. Azıcık polyannayım bilen bilir. Bende boşanmadan döndüm bana yanlış gelmiyor.
Konu sahibi üzüldüm. Bana da sorsanız affetmem derim ama araştırmalar affetmenin çok yüksek bir oran olduğunu söylüyor. Yalnız travmayı atlatmanız gerek. Eşimin cebinde Benden kaçma yazan bir peçete buldum, kim kime yazmış belli değil. 8 ay ailemin yanında kaldım. Yani yaşamayan bilmez. Sen kendi kararının arkasında dur. Mutlaka psikoloğa git. Bebeğinle mutlu ol. Erkekler bencil yaratıklar boşver gitsin.

Benimle ilgili bir sorunu olmadığını söyledi.Kendine macera mı aradı artkk bilmiyorum
Size tam olarak ne söylemesini bekliyordunuz ki?
Mesela senden soğudum, başkasını istiyorum, ya da ben karaktersizin tekiyim kendime engel olamıyorum... Hangisini deseydi?
Açıklamasının bi önemi yok ki.
Evet affetmişsiniz ve konu kapanmış yapacak bişey de yok. Boşuna yorum yapıyoruz yani.
Ama şimdi onu kabul etmeyen bi kadın için haftalarca dil döken adam, başka zaman kendisini kabul edecek birini bulunca ne olacak dersiniz?

Yanı başında karın, telefonda başka kadın... Cidden çok utanmazca bir kalleşlik. Yani diyelim ki başıma geldi, aklım yerinde değil, hala köpek gibi seviyorum bu midesiz adamı, şu yaptığı içimi öyle acıtırdı ki, sırf o acıdan bir daha bakamazdım yüzüne. Aşkımdan ölsem, ayrılırdım ya. Bana bu acıyı yaşatan adama bir daha dokunamazdım mesela. Bence konu sahibi de affetmiş filan değil. Aynı evde yaşamaya devam edecek sadece, ismen bir kocası olacak ama adam eline ne zaman telefonunu alsa, acaba kimle konuşuyor diye paranoya yapacak. Sürekli yazışmalarını kontrol etmek isteyecek... İşte kimlerle görüşüyor, konuşuyor merak edecek. Arkadaşlarıyla buluşmaya gitse, aynı sorular... Aksinin mümkün olması için hafıza kaybı yaşanması gerekiyor.
İki günde affedip yatağa kabul etmedim yazdığına göre gerçek anlamda barışmışlar bence.
İnşAllah kafasına taş düşmüş gibi aklı başına gelir de o bebeğin hatırına kendine gelir. Bu konuda yazacak bişey kalmadı çünkü konu sahibi kocasını pamuklara sarmış bizden korumaya çalışıyor.

Buraya ilk defa konu açıyorum.

3 aylık bebeğim varken aldatıldığımı öğrendim.Normalde telefonunu sürekli karıştırırdım şifresini bildiğimi bilmez.Bu aralar yeni bebek olduğundan sürekli koşturmada olduğumdan bakamamıştım.Yanımda sürekli telefondaydı fakat oyun oynadığını düşünüyordum.Bir iş yaparken birden şeytan dürttü sanki, gittim telefonuna baktım.Bakmamla zaten başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki.Kadına seviyorumlar,senin için ölürümler neler neler.Bir de konuşmayı sessıze almış.O akşam sorduğu bişeylere ters cevap verdim,yanında yatmadım.Hiçbir şey de demedi neden yanımda yatmıyorsun diye.Zaten bir sorun olduğunda soramaz,sessiz kalmayı tercih eder.

Sabah olunca kendisi işteyken konuşmaların ekran görüntülerini attım,tabi şok oldu.Akşam eve gelme seni boşucam dedim,bir ton laf saydım.O akşamı yine de kendisini anlatması için dinledim onu.Ağlamalar,nasıl yaptım bilmiyorum,bende bunu kendimden hiç beklemezdim falan.Kadın iş yerinden sadece bir iş için bir konuşma geçmiş aralarında sonra nasıl ilerlediyse ilerlemiş.Telefonda mesajlaşmaya başlamışlar buluşma yok.birkaç haftadır konuşmaya başlıyorlar,zaten ben yakalıyorum sonra.Kadında ondan yaşça büyük dul biri.Amacını anladım zaten yatmak için olduğunu düşündüm,Kadında aslında istiyo ama o da onun yatmak amacıyla yazdığını anladığından inanmıyorum falan diyor.Kadının numarasını silmiş ve şifresi hala aynı değiştirmiyor.Ben affettim yeni doğmuş çocugum var diye.Birde ortada sevgi ve yatma olmadığından öyle teselli ettim sadece bir konuşma diye.Tabi ki artık güvenim kalmadı,çok pişman ama tekrar yaparsa diye aklıma gelmiyor değil.

Siz olsanız ne yapardınız ? çok pişman olduğu için bir kerelik affeder miydiniz ?

Düzeltme:KK70:ul diye belirtmem çok yanlış anlaşılmış,özür dilerim.Kadın güvenlik görevlisi aynı ortamda çalışmıyolar,hatta onun çalıştığı yerde değil,o şirkete bağlı başka yerde görevli.Eşimi bir evrak geldi diye bilgilendirme yapıyor telefonda öyle konuşmaya başlıyolar.Kadını inceledim sosyal medyada fotoğrafları,görüntüsü nasıl olduğunu belli ediyor.İki günde affetmedim tabiki başta yanımada yatırmadım.
cokkkk genismis sizdeki yanliz gurur haysiyet hak getire

Ben böyle şeyleri okuyunca ne diyeceğimi bilemiyorum. Tabiki evli olunca boşanmak kolay bir şey değil ama başka bir kadına seviyorum, ölüyorum senin için diyen bir adamın pişmanlığından 100% şüphe ederim. Siz ortaya çıkarmasanız bu şekilde bir güzel devam edecek demekki. Hatta bundan sonra da başka bir kadın onunla her hangi bir şekilde iletişime geçerse aynı şeyi yapar bence. Niyet önemli - eşiniz zaten böyle bir şeye niyetliymiş. Şimdi affettiğinizden ötürü karşısına çıkacak ilk fırsatta aynı şeyi yapacaktır.
Seçim tabiki sizin ama bence bu tarz şeyler affedilmemeli - ya da yok ben affediyorum adamı sadece çocuğumun babası ve eve para getiren bir varlık olarak görüyorum deyip yolunuza onunla devam edeceksiniz.

Siz affetmişsiniz zaten, neden bizi ne yapardık diye sorguluyorsunuz ki... Affettiyseniz konuyu kapatıp deşmeyin madem. Aksi hali affetmek olmuyor da. :kahve:

evlilik bitmiş bundan sonra kağıtta devam eder daha fazlası olmaz en geç ikinci çocukta tekrar aldatır

X