Aldatıldım

şimdi konuyu okuya okuya geliyordum.
dedim ki, mümkün degil, affedemem.
4 aylık bir kızım, 2 ve 4 yaşlarında 2 oğlum var. ve bunu yaşasam evet ben boşanırım.

çünkü arkamda dağ gibi ailem var.
maddi imkanım var. boşanacak olsak bile baba olmayı becerebilecek bir adamla evliyim.
eh turuncu tabi sana kolay boşarım demek.
yazık kadına neler yaşıyor, kim bilir ne şartlarda diyordum ki,

şunu okudum
insanın kendine yaptığını dokuz koy bir araya gelse ona yapamazmış.
şimdi sizi paranoya dolu bir hayat bekliyor.
acaba yaptı mı? kimle konuştu? yine aldatır mı? nereye gitti? yer durursunuz kendinizi.
her kavgada bunu öne sürer, daha da dibe batarsınız.

aldatma meselesini de geçtim, bir kadına sırf yatmak için ölüyorum, seviyorum diyen karaktersiz bir adam bu.
yani neresinden tutsanız elinizde kalır..

dul meselesinde belki de kocanızla aynı zihniyeti paylaştığınız için affetmeniz kolay oldu.
kadın dul olunca erkekler için hedef haline geldi ve bunu normal karşıladınız demekki.
🤦🏻‍♀️ her türlü durum vahim.
devam edecekseniz de bence profesyonel destek alın.
madem çocuğunuz için yapıyorsunuz, hiç değilse doğru yapın
Ben gerçekten pişmanlığını gördüğüm için affettim.İlk defa kendisinin ağladığını ve o kadar bitik durumda olduğunu gördüm.Yakalamasaydım devam edicekti biliyorum ta ki dank edene kadar.Ben yakaladıktan sonra dank etti zaten.Kolay kolay ikinci bir aldatmaya yelteneceğini sanmıyorum yaparsa da kendi kaybeder.Ona bunu söyledim ben kaybetmem sen kaybedersin diye.

yeter artık bırakın sümüklü kocalarımızın peşini !!! üstelik evli kadınlar kadar güzel de değilsiniz zaten. piiiii.

Zaten elimizdekileri de sırf evli erkeklerle rahat rahat yatıp kalkalım diye boşuyoruz.
Seviyoruz evli erkekleri

Konu sahibesi hanımefendi ben dul'um çünkü onurumu-şerefimi O erkek müsveddesinden daha üstün gördüm gidip çatır çatır boşadım.
Sen evlisin çünkü Maddi Manevi hayatında bir erkek olmadan ayakta kalamazsın. Küçük hesaplarla kendini avutursun

Zaten elimizdekileri de sırf evli erkeklerle rahat rahat yatıp kalkalım diye boşuyoruz.
Seviyoruz evli erkekleri

Konu sahibesi hanımefendi ben dul'um çünkü onurumu-şerefimi O erkek müsveddesinden daha üstün gördüm gidip çatır çatır boşadım.
Sen evlisin çünkü Maddi Manevi hayatında bir erkek olmadan ayakta kalamazsın. Küçük hesaplarla kendini avutursun
Ben onsuz bitmem asıl o bensiz biter.Çalışıyorum ev kendimin o yüzden kimseye maddı açıdan ihtiyacım yok.Mesajlaşmakta bir aldatmadır tabi ama kestirip atamadım birden.Bir şans vermek istedim sadece

Ben onsuz bitmem asıl o bensiz biter.Çalışıyorum ev kendimin o yüzden kimseye maddı açıdan ihtiyacım yok.Mesajlaşmakta bir aldatmadır tabi ama kestirip atamadım birden.Bir şans vermek istedim sadece

Maddi yönden güçlüsünüz ama manevi yönden bağımlısınız demek ki
Hıııı abla tavsiyesi kabul edin tekrar yapacak emin olabilirsiniz....

siz başkasıyla böyle konuşsanız ve niyetiniz yatmak olsa, eşiniz sizi bi kerelik affeder miydi?

güven, haysiyet, onur, gurur... bunlar zaten bir kereliktir. iki kereliği olmaz.
BUNU dicektim ALLAH büyük konusturmasın ama degıl bır cocuk 5 cocukda olsa bosarım ben neden ikinci kadın olarak düşeyim .. ben bu haytta namusum için yasıyorum kocamın namusu ve kendı namusum o namussuzluk yaparsa afettmem .. affetme saten ben güvenemem saten nasıl güveneceksin.

Maddi yönden güçlüsünüz ama manevi yönden bağımlısınız demek ki
Hıııı abla tavsiyesi kabul edin tekrar yapacak emin olabilirsiniz....
En azından ben bir şans verdim kendi kaybetti derim.Bir şans vermeseydim kendimide sorgulayabilirdim herkes bir şansı hak eder düşüncesiyle.

Ne alaka çok çarpıtıyorsunuz.Evlenip ayrılmış desem niye evlenip ayrılmış diye belirtiyosunuz dersiniz bu sefer.
Medeni durumunu belirtmenize gerek yok zaten.Olay o degil.Konu,esinizin sizi aldatmis olmasi.Kadinin medeni durumu,yasi,fiziksel ozellikleri hic onem arzetmiyor.

Aldatilmis bir kadinin klasik dusunceleri, hic degismiyor, hep ayni... ne mi?
1. Yatmadigi icin affettim
2. Cocuk olmasa bosanirdim ama cocuk olunca yapamiyor insan
3. Bir daha yaparsa affetmem
4. Gercekten pismanligini gordum, agladi. Ona inandim ve son kez sans verdim
5. Bunun son sansi oldugunu biliyor, bunu ona soyledim
6. Kadin dul. Benden de guzel degil...
7. Aslinda benim esim yapmaz, karsi taraf esimi ayartti.
Sonuc hep ayni: bir kere affetmek demek bunun gerisinin gelecegi de demek. Ancak bu kez daha temkinli olacak yakalanmamak icin. Kimbilir belki kendine evine getirmedigi ikinci bir hat almistir mesela....
Affettiyseniz niye konu actiniz onu da anlamadim madem sorunu cozduyseniz...

Kararinizi verip affetmissiniz ve olayi kapatmissiniz ve sindirmissiniz de.Neden buraya konu acarak kafanizi bulandiriyorsunuz ?

Aldatmak denilen sey: iki kisinin ille de kimyasal bag ile baglanmasi gerekmiyor. Şu yatma dediginiz. Ille o sıvı alisverisverisinin yapilmasi mi gerekli? Ya da kovalent bir bag olusmasi mi? Fiziksel cekim yoluyla yapilan da aldatmadir... molekuller arasi etkilesim olmus sonucta...
Enzim reseptore molekuller arasi kuvvetlerle de baglanir zaten... Neyse ben kaciyorum fazla bilimsel oldu...

X