Aldatıldım

Amin senden de olsun aldatılan bi insan herkese söver onlar aldatırken utanmamış da sen sövmeye mi utanacan gebersinler
Amin demekten başka birşeyim yok ben ki bnm kocam asla yapmaz diyenlerdendim ama bu herkesin başına gelebiliyormuş malesef ben şimdi napayım o koca karı yüzünden çocuğumu babasız mı bırakayım bilemedim

Amin demekten başka birşeyim yok ben ki bnm kocam asla yapmaz diyenlerdendim ama bu herkesin başına gelebiliyormuş malesef ben şimdi napayım o koca karı yüzünden çocuğumu babasız mı bırakayım bilemedim
Yine aldatır bence barışma aldatmasa bile bi kere yapmış nasıl kabul edeceksin çok iğrenç değil mi sen daha iyilerine layıksın kendine o adama mecbur görme
Boşananların çocukları babasız kalmıyo onlar yine görüşşün sen ayrıl

Yine aldatır bence barışma aldatmasa bile bi kere yapmış nasıl kabul edeceksin çok iğrenç değil mi sen daha iyilerine layıksın kendine o adama mecbur görme
Boşananların çocukları babasız kalmıyo onlar yine görüşşün sen ayrıl
Babam öldü mü die ağladı günlerce ben görüşmediğimde kocam da tövbe etti ben ettim sen etme dio

Sizin tasvir üslup berbat, karşı savunma berbat (Soyununca ayıp olmasın diye artık naapsın adam tabi), türlü olaylar sonucu eve dönülmüş o haneye bir tik, çocuk var hanesine tik. Yeni (Bugün) üye hanesine bir tik. Meslek hmm... Öğretmen evet, bir tik de buraya.

Yok canım 50 yaşında ki kadınlar bizim aile yapımızda oğlu yaşındakilere nasıl yatarım diye geziyor ben ilişkinin ensestliğini anlatmaya çalıştım

Yapar mı yine niye öyle dedin

Anlayamadım ne demek istedin kocamla o mu onursuz

Üçüncü dereceden saflık hanesine bir tik.

O zmn size bir şok daha iice inanmayın eşim 5 vakit namazında kabeye yüz sürmüş biri ne diim ben saba daha

Bu da bonus.

Evet.

Çocuğun psikolojisi bozulduysa pedagoga götür. Eş olacak kişiyle aynı evde iki düşman olarak yaşanırsa düzelecek mi çocuk? Kendini kandırma. Aldatırken çocuğunu düşünmemiş neden aynı havayı soluyorsun hala?

Senin durumuna benzer bi olayı bi arkadaşım yaşadı. Sürekli ben güzelim eşim benden büyük ve çirkin benim gibisini bulamaz havalarında geziyordu. Sonuç kocasi arkadasimin annesi yaşında biriyle aldattı. Hemde iki defa aynı kadınla yani huylu huyundan vazgeçmez derim .

Senin durumuna benzer bi olayı bi arkadaşım yaşadı. Sürekli ben güzelim eşim benden büyük ve çirkin benim gibisini bulamaz havalarında geziyordu. Sonuç kocasi arkadasimin annesi yaşında biriyle aldattı. Hemde iki defa aynı kadınla yani huylu huyundan vazgeçmez derim .
Arkadışın ne yaptı

Bnm annemde aynı yaşta belki böle birşeyi o yaşta bir TÜRK MÜSLAMAN kadına yakıştıramadığımdandır ne dersin
Ne biliyorsun hem Türk hemde müslüman olduğunu ayrıca isteyen istediğini yapar bunu neden dine ve ırkına göre genelliyorsun son olarak senin kocan aldattı kadın zorla kocanı yatağa atmadı bunu anlasan iyi olur yoksa bunla kalmaz gibi

Birde ben kocamdan güzelim derken neyi kastettin anlamadım
Yani ben bu kadar olgun ve güzelken aldatmadım
O bu tiple mi beni aldattı demek istedin

Arkadaşım çocuğunu önüne bahane etme
Seviyorum diyorsan seviyorum de
Ama çovuğunu bu evliliğe paravan yapma

Ne biliyorsun hem Türk hemde müslüman olduğunu ayrıca isteyen istediğini yapar bunu neden dine ve ırkına göre genelliyorsun son olarak senin kocan aldattı kadın zorla kocanı yatağa atmadı bunu anlasan iyi olur yoksa bunla kalmaz gibi
kadını gördüm aradım bnm kocam yaptı bunu biliorum zaten onu soruyorum olay bu ne yapmalıyım die detay verdim

Birde ben kocamdan güzelim derken neyi kastettin anlamadım
Yani ben bu kadar olgun ve güzelken aldatmadım
O bu tiple mi beni aldattı demek istedin

Arkadaşım çocuğunu önüne bahane etme
Seviyorum diyorsan seviyorum de
Ama çovuğunu bu evliliğe paravan yapma
Aynen yani onur şeref namus yaşta güzellikte bilmem ne de değil çocuğum olmasa bu yazıyı buraya yazmazdım bile şuan boşanmış bir kadındım

Bu saatten sonra o adamın koynuna girecekseniz, sizde de guzel mide varmış..

Ruyamda eşimin beni kendinden buyuk biriyle aldattığını birlikte olduklarını görmüştüm, evladım arada kalacak diye üzülüyordum.. Bunu duyacakmisim o_O
Konu sahte değildir umarım..

X