aldatıldım ve şiddet gördüm...

minikgezginnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
85
18
merhaba arkadaslar 8 aylık harika giden aşk dolu bir ilişki içerisindeyken son 1 hafta bana zehir oldu .erkek arkadasımla bulustum yemek yedik vs arabaya bindiğimizde telefonunu aldım bakıyorum ,telaşlandı laf karıstırmaya basladı aşkım adama bak ya askım telefonu versene birşey göstericem falan filan .daha sonra bende iyice kuşkulandım .telefonun silinenler bölümünde silmediği bi mesajlasma görüntüsü . aynı yerden alayım canım:) tamam 5 dk sonra ordayım .gibi bir mesaj .ben görür görmez bağırmaya basladım ısrarcı bi şekilde hala olmadı yok öyle bişi diye beni bi şekilde kandırmaya calısıyor..allahtan mesajlasma görüntüsünü kendime yollamıstım .aksam ağla sızla bir hal numarayı aradım.kız lisseden arkadasız ona güvenebilirsin sadece uzun zamandır görüşmedik dedi.ben sonra kapattım.ertesi gün tekrar görüştük ,ben erkek arkadasıma herşeyi anlat yalan söyleme dedim .o yine yalan söylemeye devam etti.sonra kızı cağıralım diyor ara diyor ben aramamıstım oturdugumuz yerde artık tamamen bitti istemiyorum dediğim an tokatların artı arkası kesılmedi ve o kadar ınsan varken bir kişi bile donup yarıdm etmedi kollarını yırtbıldım ellerımle bırde uzerıne dolu bardagı fırlattım peşimi bırakmadı .sonr aradım kızı ıkı kere görüştük bu hafta içerisinde senide bana anlattı nerde calıstıgına kadar biliyorum söylediğini düşünmüştüm dedi. erkek arkdasım hala komplo kuruyor bana inanma ona dedi .daha sonra artık kacmadı evet yaptım ama aldatmadım diyor şeytana uydum diyor. dünde baska bi kızla gördüm .kim bilir beni kaçıncıyla boynuzluyor da benim haberim yok. bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum....çok kötü bi durumdayım.............

Belki o kizlarida senle aldatiyor kimbilir. Yoldan cikmis bu sahis. Hemen olay yerinden uzaklas bence umrunda dahi olmasin.ayrica konu yanlis yerde :)

nereye ne yazdıgımın farkında değilim inanın .
bu kadar tartışıp da darp edilmişsiniz . yani madem aldatıldın. telefonunda bi şeyler buldun. kız ile telefonda görüştün. erkek arkadaşınla yeniden buluşup da neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamadım arkadaşım .
bir de neden aldatıldığın halde tekrar görüşüp tartışmayı hararetlendirip saldıracak kadar uzatıp darp edilmeye kadar kalıyorsun orada.
onu da anlamış değilim.
aldatılmışsın ve hala o erkekle buluşup konuşup yüzleşiyorsun.
kim bilir kaç kişi ile aldattı. daha kim bilir kimleri aldatacak.
o yüzden bırak git.
yüzgöz olmadan , kavga ortamında kalmadan, darp edilmeden bırak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…