Aldatıldım Ne Yapmalıyım?

lalesariosman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
6
1
34
merhaba arkadaşlar. bir çocukla yaklaşık 4 5 aydır flört ediyorduk. sonunda sevgili olduk. 1 ay falan geçti bu benden ben bir ilişkinin sorumluluğunu alamıyorum diyerek ayrıldı. sonra bana bir kız ulaştı ve beni tanıdığını, onun da benim erkek arkadaşımla sevgili olduğunu söyledi. bana birkaç soru sordu onunla ilgili falan. çocuğa yazdığımda inkar etmedi ama düzgün bi açıklama da yapmadı. çok ortada kaldım. benim yerimde olsanız napardınız?

Flört ve aldatılmak ?
En mantıklısı ayrılmak ? Bu seçenek aklınıza gelmemiş olamaz değil mi ?
Konu bana Fake geldi .

merhaba arkadaşlar. bir çocukla yaklaşık 4 5 aydır flört ediyorduk. sonunda sevgili olduk. 1 ay falan geçti bu benden ben bir ilişkinin sorumluluğunu alamıyorum diyerek ayrıldı. sonra bana bir kız ulaştı ve beni tanıdığını, onun da benim erkek arkadaşımla sevgili olduğunu söyledi. bana birkaç soru sordu onunla ilgili falan. çocuğa yazdığımda inkar etmedi ama düzgün bi açıklama da yapmadı. çok ortada kaldım. benim yerimde olsanız napardınız?

4-5 aydır flört ettiğiniz adamla düğün tarihi belirlediniz, iki gün önce balayı planı yaparken bir ay önce terkedilip aldatıldınız. Nasıl oldu bütün bunlar?

Allah Allah yorumlara bakınca anladım ki fakelendik En Büyük KK Hayal dünyanız coook genişmiş ... :oha:

X