Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Yasadigin hayat hakkinda zerre bir fikrim yok."bosan hemen" diyemiyorum.Suphelerinizin sebebi nedir?nelerden supheleniyorsunuz? Eve gecmi geliyor,telefonu mu sakliyor?Bunu isbatlayabilirseniz once ailenize durumu acin bosanmaniz halinde size her konuda yardimci olabileceklerse bir saniye durmayin.Hem esinizin fisini cekin, hemde kadinin esine ulasip durumu isbatlayip anlatin.Aileniz yaniniz da olursa bir sekilde duzluge cikarsiniz; calisirsiniz,cabalarsiniz bir sekilde gecinip gidersiniz evelallah...

Keşke ama suan napmam gerekiyor diye sordum yani bi delil bir şey toplamak istiyorum onu rezil etmek istiyorum açıkçası. Nasıl davranmak gerekiyor bilemiyorum telefonu da şifreli bana da göstermiyor kesinlikle neler yaşadım bir bilseniz bu düz bi boşanma olsun istemiyorum ikisinide canını yakmak istiyorum

Imkanınız varsa ihaneti affetmeyin boşanın diyeceğim ama öyle bi izlenim alamadım.O yüzden de bu şekilde ahkam kesmek istemiyorum.
Eğer 1 ay önce bu olayı yaşayıp affettiysen yoluna bakman lazım.Her şey daha çok taze ki bu can acıtır.Ona bir daha asla eskisi gibi güvenemeyeceğini bile bile çık yola.
Boşanamam diyorsan çektir sürünsün burnu ama çok fazla da irdeleme ki zamanla kabuk bağlayacak olan yaraların kanamasın.
Allah yardımcın olsun.
Ayrıca hala şüpheleeim var beni aldatıyor diyorsan işn ucunu bırakma takipte kal delil topla.Bir daha başına gelirse aç mahkemeyi çocuklardan nafaka zinadan tazminat alır yoluna bakarsın.

Bende bunu anlamıyorum adam sizi aldatmış ama hala telefonunda şifre var ve size vermiyor telefonu. Elbette hala aldatıyor. Hemde pişkince.
Gerçekten pişman olsa cok daha farklı olurdu. Gördüğünüz yazışmaları, fotoğrafları kaydetmediniz mi?

Keşke biraz cesaretiniz olsaydı. Böyle düşüne düşüne iyice hasta edersiniz kendinizi. Düşünmemeye çalışın. Kendinize ve çocuklarınıza iyi bakın. Yara alınca öyle affettim demekle, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor, olmayacakta.

Kadının ona yolladığı iki resim var elimde mesajlarını da yakalamak istiyorum ve evet malesef öyle yüzsüzki telefonu hala benden saklıyor

Cinsellik yok derken ? Gece yarilana kadar cevrimiciyken ne konuşuyorlarmış ? Virüs salgınını, dünyanın hâlini falan mi ? Gayet telefonda sex icerilikli konuşmaları olmuştur. 2 ay da aynı sehirdelermis zaten bulusmusdurlar. Asla inanma.
Bana kalsa direk evden kov gitsin o kendisi gibi karaktersiz eski sevgilisinin yanına bakalım gidebiliyor mu ? Mesajları yakalamışsın zaten aldatma gün gibi ortada dava acabilirsin ama ayrılmayacaksin o belli zaten. Bari karaktersiz esin yüzünden elden ayaktan düşme, ölüm orucu tutma gibi şeyler yapma. Kendine ve beslenmene dikkat et. 3 tane çocuğun var. Hayatta sadece kocan yok.
Aklını başına al.

affetmişsiniz biz napabiliriz ki artık. Ayrıca ne olursa olsun bunu içinizden atamayacaksınız , ya yaşayacaksınız acı çeke çeke , ya da kökten çözüm bulacaksınız. Ben affettim ama güvenemiyorum yok. BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU

Cinsellik olmadığına yeminler etti ama ben de inanmıyorum

Kızlar beni anlamaya çalışın çaresizim gerçekten zaten herşeyi tam olarak yazamıyorum da yazsam inan kelimeler yetmez sadece mantıklı hareket etmek istiyorum kabul ediyorum çok cesaretsiz biriyim ćok Üzgünüm. ...

Sakin olun. Hemen bir plan yapalım. Her şeye hazırlıklı olmaya çalışın. İlk önce ne yapabilirsiniz iş olarak onu düşünün. İkinci olarak kendinize bir banka kasası kiralayın. Tüm ne kadar altın vs varsa oraya atın. Aylık gelir giderini sizin yapacağınızı söyleyin. Şu an ne isterseniz kabul edecektir ama bir süre sonra bu özür dileyen insan gidip iyice kişiliksiz, utanmaz bir insan gelebilir. Bu aralığı iyi dinlendirin. Aylık ona harçlık vermeye başlayın. Parası olmasın ve siz aylık parayı bir hesaba koyun. Kendinize iş bulmaya çalışın. Ayaklarınızın üzerinde durun. Sürekli laf çakma veya bir şey yokmuş gibi davranmayın. Bir psikiyatristten yardım alın ve eşinizi çift terapisine ikna edin. Size zaman kazandıracak ve aynı zamanda karar vermek için bir nefes almanıza neden olacaktır. Bir yandan artı eksi her şeyi değerlendirir ve kendinize bir yol çizersiniz.

Okurken sanki sizi hissetdim cok uzuldm allah kmseye vermesin.ayrilmakda oyle kolay soylrndigi gbi degl..
Yine de eger birdaha yakalarsaniz ayrilin allah size yardim eder bir sekilde cocuklarniza bakarsiniz zaten cocuklaea babası bakacak maddi olarak.

Teşekkür ederim canım inanın şu dualarınıza ve desteklerınize o kadar ihtiyacım var ki saģolun kimseyle Paylaşamadım o yüzden buraya yazmak istedim

Ahhhhh cnm ahhhhh benim açtığım konuları bi oku.çok üzüldüm sana.bende o yollardan geçtim çok zor.bende baygınlık geçirdim yemeden içmeden kesildim ellerimin titremesinden çocuklarıma aylarca yemek yapamaz oldum kuzularım ıvır zıvırla idare ettiler.ben ayrı çocuklar ayrı çektiler.cnm onun onun ötesi berisi vardır o kadar değildir emin ol.evli insan elinin tutup gezmez liseli ergenler gibi mutlaka cincellik olmuştur hele eski sevgili hele evliler görüşmüşler.pis arsızlar kadın kadının en büyük düşmanı.kocanda 5 para etmezin biri.bende 2 çocukla ayrıldım cnm sebep aldatma.o orda kalmıycak banada aynılarını dedi hevesti beni tehtit etti karına söylerim diye o yüzden devam ettirmek zorunda kaldım sırf sen duyma diye falan filan hepsi hikaye kocan peşine düşmüştür eski sevgilisinin.ayrıca banada eş kişisi demişti bitti oh rahatladım üzerimden yük kalktı beni tehtit ediyodu kurtuldum bu beladan dedi ama öyle değilmiş:) adam peşini bırakmadı benle gerekiyosa kötü oldu krndinden soğuttu yinede metresini bırakmadı.sonunda ben onu bıraktım.iki tarafıda götürmek istiyodu aklı sıra haspam.2 çocuğumla bende ayrıldım dünyanın sonu değil.gururlu yaşamayı tercih ettim.bak sana söyliyim tecrübeyle sabit onların ilişkisi bitmezzzzz...bitti gibi görünür ara verir belli etmez ama bitirmezler.sen harap olucaksın arada.seni sevse yaparmıydı?acı ama gerçek.seni sevmiyo cnm bilgin olsun.soğuk olur ilgisi azalır aklı başka yerdedir uykuları kaçar.vs vs.iyi takip et bu işler telefon üzerinden aktığı için madem krndini affettirmek istiyo onlar gerçi ikiside evliler planlı hareket ederler.ben evdeyken arama ben seni arayıncaya kadar diye.metreste onu kaybetmeme için komutlara uyucak.elinden telefonunu düşürme.kurcala.şifre koyuyosa sor güvenini başka yürlü kazanamam de.watsap resminde mutlaka ikinizin sarılmış fotoğrafı olsun.eğee hala görüşüyorlarsa karşı kadın arıza çıkarabilir kocan koymak istemeyebilir.onu bazı şeylerle zorla dene.peşini bırakma.bırakma dicem ama boş krndini harab ediceksin bende aynı yollardar geçtim ne yaptıysam boş.umarım düzelir ama sanmıyorum.bunu yapan yine yapıcak yine yine.....o kadın bu kadın farketmez.evde hizmetçiyiz biz bulaşık çamaşır ütü temizlik çocuk bakımı bi çark var hem onun bozulmasını istemez seni sevdiğinden değil çocuklar ve kendine baktırmak için.seni sevmiyo çok üzgünüm((zamanla görüceksin.ben yıllarca mücadele ettim.eğer kanı bozuksa huyundada varsa vicdansız merhametsizse ki öyle hayat arkadaşına bunu yapabiliyosa ondan kendinizi kurtarın.terbiyesiz ahlaksız.

Ah canım içimi döktün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…