aldatılan kadın aldatıldığını mutlaka öğrenirmi ??

aldatıldığını bilmeyen yoktur bence
her kadın bunu fark eder ama susuyosa bilmiyomuş gibi yapıyosa onunda bildiği birşey vardır heralde

kör aşık değilseniz anlarsınız.bide bazı erkekler gerçekten ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.iki kadın arasında afallayanlarda çabası yani anlamamak için çok saf olmak lazım.valla bu konuda çok acımasızım.bazı evli arkadaşlarıda pirelendirmek istemem ama belli etsin etmesin.erkek milleti rahat duuurrrrrmaaazzzz.size düşen gücünüz varsa herdefasında ezin kafasını.burnundan getirin.ayrı bir savaş sanatı gerektiriyor bu durumlar.ay kitap yazabilirim bu konuda.:teytey:

yalancının mumu yatsıya kadar yanar derlerya
evet yalancının mumu yatsıya kadar yanar elbet bir gün orataya çıkar
helede karşıdaki erkek salaksa eline yüzüne bulaştırıyorsa.

bilmek istemem bilipte kendimi mahvetmek hele hic istemem...
anlarmiyim bilmiyorum ama anlasam ne olacak ki sanki marifetmi yani....
hayatda hep gercekleri ögrenmek icin ugrasip durdum ama gercekler hep canimi yakti...
bunu bilmek bana ne katicakki sadece gercek sandigim hersey yalanmis onu ögrenicem....

Evet gerçekleri görmek önemli aslında ama bazen gerçekler öyle can yakıyo ki insan bazen gerçeklerden kaçmak istiyo gerçeklerle yüzleşip kendine acı çektirmek istemiyo :çok üzgünüm: boşa dememişler gerçekler acıdır diye:KK43:

İnsanın içine doğuyor desem... Ya da hissediyorsun bir şekilde.Bende oyle oldu.Hiç bir şekilde öğrenemeyeceğim bir yerden öğrendim kendim hemde aldatıldıgımı.Yani çok saf değilse , azcık kurnazlık yapıp araştırırsa bütün kirli çamaşırları döker ortaya.

gerçekten de his meselesi... şeytan dürtüyo kurcala diye ki herşey saçılıyo sonra ortalığa...e biraz da erkeklerin zeka kıtlığından oluyo... çok zeki erkekler bile eninde sonunda yakalanır... ama çok zeki kadınlar asla... yıllarca aldatmış ve kimseye çaktırmamış kadınların olduğunu öğrendiğimde şaşırmıştım ama işte kadın zekası.. önemli olan zekayı kötüye kullanmamak... kimse kimseyi aldatmasın...suçlu olan aldatan ama aldatılan taraf çekiyo tüm acıları.... allah yaşatmasın kimseye....

Biz yapı itibariyle oldukça detaycıyız, erkeklerse tam tersi.
Hiç anlamazlar öyle imalardan, ip uçlarından.
Bir şeyi anlamaları için burunlarına burunlarına sokmak gerekirÇok üzgünüm çoook:roflol:
Heralde kadın anlar aldatılınca.:nazar:
Allah şaşırtmasın ne diyelim:eek:

Vallaha öyle adamlar varki, karda yürür izini belli etmez!!!Çok üzgünüm çoook

8 Sene boyunca karisini aladatan bir adam düsünün, hicbir yerde acik vermedi, beraber oldugu kadin eve sürekli sessiz telefonlar acmasa sonrada adamin ceketini paketle eve yollamasa yine karisinin ruhu duymicak.....:sm_confused:

Karisi bir kac defa süphelendi birseylerin farkli oldugnu sezdi ama elinde ispatin olmadiktan sonra neye yarar...CADIARZU

Beni aldatiyormusun diye sorsan evetmi diyecek!! Önemli olan delili ispatli olarak yakalamak....ve bu konuda erkek biraz olsun dikkatli ve zeki olursa belki yakalanmayabilir:kahve:

Uzun sure bir iliski muhakkak ogrenilir...ama oyle bi gecelik, yada bi sohbet sirasinda agzindan çikmis olan bir soz, yada ne biliyim herhangi bir aldatmayi nerden ogrenicem ki ?
Tabiki elbet bir gun butun gerçekler orataya çikar
ama yuzdeyuz aldattigi gun bilirim hissederim diyemicem
Allaha yukarda...

Öğrenirizde kim bilir ne zaman
aradan aylar yıllar geçince bile öğrenebilirsin ama iş işten geçer bazen
yüzde yüz kesin hissederim diyemem
ALLAHım doğru insanlarla karşılaştırsın bizleri sevdiklerimizi eşlerimizin yollarını şaşırtmasn

X