ALDATAN ERKEKLER BUYRUN İCİNİZİ DÖKÜN

Bir de bu tip erkekler var. :KK19:
Kar%C4%B1s%C4%B1n%C4%B1-Aldatan-Adam....jpg

Neyse , sevgililer gununde benim bir sevgilim bile yok ben gideyim artik. :KK70:

Başlık erkekler döksün içini diyor,içimizde erkekler de mi var yahu:KK64:
ben de aynen baya bi düşündüm, erkeklere çağrı gibi geldi de. sonra içeriğe girip bakınca anlatım bozukluğu olduğunu anladım. başlık "aldatan erkeklerle ilgili buyrun bayanlar dökün içinizi" falan olaymış daha iyi olurmuş.

Aldatan erkek kadar tabiki bu işe ortak olan kadin da suçlu ama biz zaten evlenirken adama guveniyoruz bu yuzden bizi sadece adam ilgilendirir dünyadaki tum insanlari degistirebilecek halimiz yok ki evlendigimiz kisinin de diger herkesten en onemli farki bence bu olmali yani o erkegin sadakat sözüne güveniyorum baskasınınkine değil.Ama o napiyo bi kadinla aldatiyo ya da oyle bi devir ki belki baska bir adamla belki su şisesiyle sapıklığın sonu yok tabiki.Sonuc olarak tatminsizlik nefsani bi olay,bu iradesizliktir icten ice duyulan eziklikten ötürü kendini kanıtlama cabasi yani şu kadar kişiyle birlikte oldum, psikolojide bu hükmetme olayi olarak da ele aliniyo, ayrca işte böyle beğeniliyorum boyle de cazibem var vs vs gider.Erkeğin karısını sevip sevmemesiyle alakali bi olay degil ya da karısınn guzel olup olmamasi ilgili olup olmamasi filan bunlarin hicbiri aldatılmak icin kriter degil tamamen iş kişide bitiyor .Ayrica burda kadinlar daha sadık filan denmiş ama bu algı artık eskide kaldı kızlar insanlari kendiniz gibi sanmayın lutfen cddi anlamda artık kadınlar da kocalarını aldatıyorlar maalesef..Bu oran gercekten cok yuksek.Erkeği kadini kalmadi bu işin.

Sirnasma mevzuunda genelden bahsettim bu aldatma algısının oluşmasında sebep olmasindan, geçmiş tarihten bu yana erkeklerin kadinlara yanaşması ile kadınların onlara yüz vereceği algısının oluşturulmasından aldatmak kuran da geçmiyor ya anasını satayim birileri bunu ateslemis

Yok valla ben cinselliğe çok düşkünm. Eşimden daha düşkünm. Benim de fıtratım böyle. Ama ben eşime sadakat yemini ettim. Eğer birgün başka bir adamla sevişmek aklımdan geçerse ondan boşanırım.
Bir de bu çıktı, fıtrat da fıtrat :KK70:
Bazı şeylerin kişiden kişiye değişeceğine, cinsiyetle alakası olmadığına bir inansak :)
Adamın karakterinde bir bozukluk varsa aldatır yani. Çok felsefe yapmaya gerek yok.
Değerleri olan, karşısındakini en az kendini düşündüğü kadar düşünen birisi aldatmaz.
Ama penisinin istekleri, kendine ve sevgilisine saygısından/ sevgisinden üstün gelen birisi tensel de aldatır, ruhsal da aldatır, sanal da aldatır.
He kadına gelirsek de kadın da aynı şekilde aldatabilir. Kadını bundan soyutlamanın manası nedir?
Sevişme işini erkekler tek başına yapmadıklarına göre, kadının da bu aktivitede bir rolü olduğunu yadsıyamayız.

Erkeğin futratı böyle aldatır diye bişey yok bence kadında aldatır. Bence suçlu konuya göre değişir. Mesela çok mulu bir evlilikte erkek aldatıyorsa erkek %100 suçludur. Ama kadın evde rahat huzur bırakmadıysa misal para diye adamın başının etini yiyip duruyorsa kadında da suç vardır. Zaten 2.kadınlar eğer evli oldugunu biliyorsa suçludur demiştik.

Ama ilk cümlede dediğim gibi kadında aldatır erkek bu yapar kadın yapamaz ya da yapmaz diye birşey yok karakter meselesi bu.

Zaaf, fıtrat, düşkünlük vs bunlar hep boş. Aldatmanın tek bir sebebi var o da "ahlaksızlık". Benim mesela pek çok kişi gibi paraya zaafım var ama ailemin evindeki 1 liraya bile el uzatmam, parayla kandırılamam ya da satın alınamam. Zaafiyetimizin olduğu unsurlara sahip kişiler ya da ortamlarda bulunuyoruz ama kaçımız ahlaksızlığa yelteniyoruz? Zaaf, düşkünlük deyip normalleştirmeyelim lütfen!

İlgiye açsa ilgi gorur aldatır
Cinselliğe açsa aldatır
Mutlu değilse aldatır
Heyecan biter yeni bir heyecan uyanır yine aldatır
Arkadaşı aldatır boburlenir kişiliği zayıftır oda altta kalmamak için aldatır
Yani hep aldatır ..

Kadın erkek aldatmalarındaki oran farklılığının sebebi;
1. Kadınlar daha zor yakalanıyor zira anlaşırlarsa toplumun ahlak terazisi onlara farklı işliyor . Bunun bilincinde olan kadın daha temkinli yapıyor bu işi. Yoksa kadın da aldatıyor yani. Fıtrat mıtrat hikaye..
2. Ya buna ne yazacaktım unuttum .

Evet kızlar ikinci kadın adli başlıkta anlaşmazlıklar oldu madem suç sadece erkekte diyorsunuz buyrun burda erkekleri konuşalım erkek neden aldatır neden ölüp biterek evlendigi , belki kaçırarak herkesi karşısına alarak evlendiği, eşim çocuğum olmadan asla dediği halde neden aldatır.. Diğer başlıkta 2.kadınlara yuklendigimizi düşünenler oldu aksine ben her iki tarafinda 9da9 kusurlu olduğunu söyledim. Bir erkek neden aldatır bi kereden bisey olmaz diyen yada bi geceden bisey olmaz diyen varmı herkes 2.şansı hakeder mi buyrun topige hikayesi olan anlatsın gizliden takip eden erkeklerde dersler cikarsin...
Ben de anlamıyorum canım inan yasaklar tatlı geliyor heralde yoksa evinde düzeninde mutluluk varsa karısı da Güzelse istediklerini de veriyorsa aldatmaması lazım ama demek ki bizim bilmediğimiz bişeyler daha var

Ben size tanıdıgım birisini anlatayım. Evli 2 çocuk babası 40yaşlarında adam. Bi kadın buluyor 1 gün onun evinde kalıyor bi gün kendi evinde. Kadının da bi güzel 5.000 tlsini yiyor. Kadının kızına da tecavüz ediyor. Gunduz kıza gece anasına öbür günde kendi karısına. Baktı kadının parası bitiyor baska bi kadınlada onu aldatıyor. Artık o kadının evinde kalıyor. Hadi siz yorumlayın. Zaaftan dolayı mı bu yoksa karakter yoksunlugundan mı?

Kadın erkek aldatmalarındaki oran farklılığının sebebi;
1. Kadınlar daha zor yakalanıyor zira anlaşırlarsa toplumun ahlak terazisi onlara farklı işliyor . Bunun bilincinde olan kadın daha temkinli yapıyor bu işi. Yoksa kadın da aldatıyor yani. Fıtrat mıtrat hikaye..
2. Ya buna ne yazacaktım unuttum .
Ben kendi göxümle kaç kere gördüm ya çocukken. Evin karrşısında oturan bi kadın vardı arkadadımın annesi. Başka bi komsumla yakalandılar hala inkar ettiler. İkiside hala eşleriyle evli ama mesajlasiyolardı.

Erkek olsun kadin olsun
Aldatanin ikinci bir sansi yoktur
Ve evet suc erkektedir, hemcinslerimi suclamam, kocam inanip gitmeyeydi derim her zaman
Saygılar Dark kardeş:KK52:
Önceden ben de senin gibi derdim de aslında mesele bu kadar basit değil galiba.
Şimdi ilk yorum seninki olunca, okudum, biraz beyin fırtınası yaptım. Anlatabildiğim kadar anlatayım.
Şimdi ikinci kadınların suçu yok denmiş. Ama bu duruma göre değişir tatlım. Şöyle ki ikinci kadın olduğundan haberdar mı bu kadın? Değilse tamam. Ama evetse, o zaman bu aldatma eylemine bile isteye ortak olan birisini, bembeyaz süt gibi temiz sayamayız.
Elbette baş suçlu benim kocam, beni en çok ilgilendiren kısım bu olacaktır. Fakat bu, o kadının yaptıklarını örtmeye yetmez. Bana karşı yapılan bir haksızlığa ortak olan bir kadın benim nazarımda masum sayılamaz.
Sevdiği için, parası için bilmem ne için o adamla birlikte oluyor, buraları geçelim. Beni ve kocamı da çekelim meselenin içinden. sadece bir evlilik olarak bakalım olaya. İki kişi evli, bu evliliği değerli bir maden olarak görelim. Taraflardan birisi bu madeni bozdurmak istiyor, ama bir diğerinin haberi ve rızası yok.Sonra o bozdurmak isteyen taraf, gidiyor başka birinden yardım alıyor bu iş için. Bu kişi şartları, durumu net biliyor ve kabulleniyor, eylemi yapmaya gönüllü oluyor.
Her neyse bu eylemi birlikte gerçekleştiriyorlar, ki bunun adı da bir nevi hırsızlık oluyor. Evliliğin bir tarafına hırsız diye kızabiliyor ve suçlayabiliyorsak ona yardım ve yataklık eden üçüncü kişiyi de suçlamalıyız. Neticede onun da eli armut toplamadı değil mi?
Ama direkt muhatabımız ve en çok da sevdiğimiz kişiler tarafından yaralanıp, öfkelendiğimiz için biz eşimizi suçlarız ve hesabı da ondan sorarız. Bu ikinci kadının suçsuz olduğu manasına gelmez. Bu sadece duygusal bir durum bana göre. İkinci kadınla yüzleşmek istememe, gerekse ummadığın dağlara karın yağmış olması sebebiyle olayın şokunu atlatamamış olup ilk bulduğunu suçlama, ya şu durumda bile tüm beklentini eşinin üzerine kurmuş olman sebebiyle bu böyle oluyor bana göre. :KK48:

Ben size tanıdıgım birisini anlatayım. Evli 2 çocuk babası 40yaşlarında adam. Bi kadın buluyor 1 gün onun evinde kalıyor bi gün kendi evinde. Kadının da bi güzel 5.000 tlsini yiyor. Kadının kızına da tecavüz ediyor. Gunduz kıza gece anasına öbür günde kendi karısına. Baktı kadının parası bitiyor baska bi kadınlada onu aldatıyor. Artık o kadının evinde kalıyor. Hadi siz yorumlayın. Zaaftan dolayı mı bu yoksa karakter yoksunlugundan mı?
Ne yani bu Adamın özelliği ne ? Bu kadar rahat buluyor, parasını yiyor? Çok mu yakışıklı?

Aldatan erkekte çok,kadında.Bir oran orantı kurmak istemiyorum ancak bildiğim tek şey kadında 1000 nefis var onu tutabilirmiş, erkekte 1 nefis var onu tutamazmış..Yaratılışlarımız gereği farklıyız belki ama yine de aldatmayı Hiçbirşey haklı kılmaz,kılamaz!

Erkekler aldatıyorda kiminle aldatıyor,aldattığı kadın,aldatmaya yardımcı olan kişi de kadın.Yani erkek aldatınca kadında aldatmış olmuyor mu?Erkek erkekle aldatmıyor ki ,kadınla aldatıyor.Biraz karışık mı oldu ne?Ama anlamıştırsınız ne demek istediğimi.

vajina budalalığından

Ne fıtratmış arkadaş,hastayım bu erkeğin doğası klişsine, görüyoruz burda o fıtratı ereksiyon problemleri erken boşalma ayda 1 2 ye şükreden kadınlar...Kadınlar da düşkün cinselliğe, düşkün olmayanlar hayatlarında orgazm nedir bilmemişler bence, ya da hiç kukularına ellememiş olanlar,vajinismus sayfasında okumuştum, değil penetrasyon hatun kendi organına hiç dokunmamış böyle baskılanıyoruz işte, girdi çıktıyı cinsellik sanan kadına göre tabiki kadın cinselliğe düşkün değildir :)

Uzun uzadıya konuşulacak kasacak konu değil bence bu, herkesin görüşü farklı, Türk kadını genelde diğer kadını suçlama eğiliminde çünkü erkeğin pipisi durdan çüşten anlamaz, bana göre eşim suçludur tanımadığım birine neyin hesabını sorcam neyin tribini atıcam, gidip kadına saysam or... kal... fah... oda bana dese ki evet öyleyim sana mı soracam, ne dicem ki rezillik

X