ALDATAN ERKEKLER BUYRUN İCİNİZİ DÖKÜN

İlginç bi yaklaşım sekli saygı duyuyorum tabi ama kadinlar ,kızlar bu kadar sirnasik rahat olmasaydı genel olarak söylüyorum tüm hemcinslerim için, erkekler yüz bulamayacağını bilse yinede teşebbüs edermiydi?
Genç kızlar, genç kadınlar sırnaşık mı? Tanık olduğunuz tüm aldatma mevzuları sırnaşık kadınlardan mı oluyor, ilginç?
Benim rastladıklarımsa daha çok karımı artık sevmiyorum, artık sadece kağıt üzerinde evliyiz diyen, yalancı erkekler yüzünden oluyor ilginç
Kaldı ki bugüne kadar bana da sırnaşan pek çok erkek oldu ama ben hiçbiriyle yatmadım, mesela.
Benim mi uçkurum sağlam, aldatan erkeklerin mi gevşek

Ailede yetiştirilme kısmına kesinlikle katılıyorum. Kızına kapa bacaklarını oğluna göster oğlum pipini zihniyeti insanlığı bizi buralara taşıyor. Fakat bu fıtrat olarak erkek aldatmaya meyillidir kısmında şüpheliyim kadının 7nefsi olduğu söylenir hatta bunun üstüne şeytan kadını görünce ayağa kalkar efendimiz der vs.hikayeler anlatilir erkek ben erkgim diledigimi yaparım düşüncesinden ötürü daha kolay aldatiyor olamazmi

kadın olarak kendinizden yola çıkabilirsiniz. sokakta bir erkek gördüğünde kaç kadın erkeğin kaslarına bakıp iç geçirir, gözünü ayırmadan bakar, abuk sabuk hayaller kurar. eğlencesine yapar, gırgırına yapar, arkadaşının koluna vurur yakışıklıyı gösterir kikirder ama iki adım sonra unutur gider. bir erkek gelip beraber olmaya giden yolda birkaç flörtöz cümle söylese bilir ki kafasına çantayı yer. erkeğim ben havalarında olmayan nice kadın karakterli erkek var onlar bile cesart edebiliyorlarsa bunun cesaretle ilgisi olamaz diye düşünüyorum. hem yakalandıktan sonra şu forumda da görüyoruz erkektim yaptım demiyor erkekler. affet deyip ağlıyor salya sümük.

İlginç bi yaklaşım sekli saygı duyuyorum tabi ama kadinlar ,kızlar bu kadar sirnasik rahat olmasaydı genel olarak söylüyorum tüm hemcinslerim için, erkekler yüz bulamayacağını bilse yinede teşebbüs edermiydi?

Boyle bisey mumkun deilki ama arkadasim ...
ortalik ta her cesit insan var ...
benim kocam yuz bulamiycagini bildigi icin yapmiosa yoksa yapacaksada firsat kolluodur demektir ...
herkesin ahlaki kendinden sorulur cevre ne durumda olursa olsun kendine sahip olan sevdiginden baskasini gozu gormeyen dir namuslu olan ahlakli olan bence ... yine beyinde bitiyor yani .. ki biz onlar kadar fitraten cinsellige muhtac olmasakta bizide sevgiye muhtac birakiolar bu bence daha zor bi durum dahada tehlikeli ...
biz neden sapmiyoruz cunku asla kendimize yakistirmiyoruz
o yuzden beni cevre sartlari veya partnerimin aldattigi kadin ilgilendirmez ... Ayse olmasa fatma olur ... beyni namussuz olana ne yapilsa kafi etmez
BENCE .

2-Sevgiliyi-Ayn%C4%B1-Anda-%C4%B0dare-Eden-Adam.jpg

aldatan erkekler sonuçta bunu erkeklerle yapmıyor. lütfen kendimizi kandırmayalım.
aldatan erkek kadar onunla bu işe ortak olan kadınları suçu da var. burada bile bir sürü konu açan bayan oldu, sevdiğim erkek evli diye..
o yüzden, evet erkeklerin böyle bir potansiyeli var ve ilk adım atan her zaman daha suçludur. ancak atılan yanlış adıma cevap veren kadınlar da suçludur.
o yüzden ben aldatma olayının erkeklerin ahlaksızlıkları ile ilgili değil de, ahlaksız insanlarla ilgili olduğunu düşünüyorum.

Ve çoğu kadın da o erkekler tarafından adamın eşiyle mutsuz olduğuna eşinin domuşuk saçma sapan bi kadın olduğuna inandırılmış.

Genç kızlar, genç kadınlar sırnaşık mı? Tanık olduğunuz tüm aldatma mevzuları sırnaşık kadınlardan mı oluyor, ilginç?
Benim rastladıklarımsa daha çok karımı artık sevmiyorum, artık sadece kağıt üzerinde evliyiz diyen, yalancı erkekler yüzünden oluyor ilginç
Kaldı ki bugüne kadar bana da sırnaşan pek çok erkek oldu ama ben hiçbiriyle yatmadım, mesela.
Benim mi uçkurum sağlam, aldatan erkeklerin mi gevşek
Sizin duruşun sağlam olduğu için iste kendiniz soylemissiniz sizden yüz bulamadı bi baskasinda şansını deneyecektir bende diyorum ki kadınlar belli olarak toplumda algıya mi sebep olduk yani genel söylüyorum herşeyi kabul edebikirsinjz bugün tv dizilerinde dahi böyle lanse ediliyor kadınlar sanki basit yaratıklar iki gulusmeye çiçek böceğe tavlanir biraz caba gostermeme bakar fikrini mi oluşturduk toplum olarak ki günlük hayatta da var böyle kadınlar o gulussun egosu sissin gerisi sorun degil

aldatan kadına da şahit oldum, evliyken aldatılıp ayrılıp sonradan evli erkekle birlikte olan kadına da.. bu işin cinsiyeti yok. "asla yapmam"cılar bile değişik psikolojilerle yapabiliyorlar.

tek diyebileceğim şey, aldatmayın! ayrılın, bitirin ve gidin hayatınızı öyle yaşayın.
aldatıldıysanız da affetmeyin. bunun 2. şansı, çocuğu filan yok.

İki tarafta suçlu tabiki. Kimse aldatılmayı haketmez. Karşı taraf (aldatılan kişi) ne kadar kötü olursa olsun aldatmak kabul edilmez. Karaktersizliktir.
Erkeklerin fıtratından dolayı aldatmaya meyilli diye bişey olamaz. Zaafları cinsellik olabilir ama tutsun kendini eşi sevgilisi varken ne bu ya, yapacaksa da ayrılsın yapsın. Erkeklerin aldatmasını olağan karşılayıp bi kerelik olsun vs diyip ikinci şansı vermek saçmalık büyük konuşuyorum belki ama o hata ömür boyu unutulmayacak iki tarafında hayatı zehir olacak.
Kadınların aldatması da iğrenç erkeklerin aldatmasına göre daha da iğrenç görünebilir ama bence bu bi algı. Toplumdan gelen bi durum

Ya kiz bekardir sirnasir karsisindaki erkegin evli ya da bekar olduguna bakmiyordur birsey diyemeM he ben olsam bakmaz miyim adam evli mi bekar mi bakarim tabii
Ama suc kocamda, gitmeseydi
Her sirnasana herkes gitmiyor kendisine sahip ciksaydi

Genelde erkekler yuz bulamayacaklarini bilince yanasmiyorlardir herhalde

Sizin duruşun sağlam olduğu için iste kendiniz soylemissiniz sizden yüz bulamadı bi baskasinda şansını deneyecektir bende diyorum ki kadınlar belli olarak toplumda algıya mi sebep olduk yani genel söylüyorum herşeyi kabul edebikirsinjz bugün tv dizilerinde dahi böyle lanse ediliyor kadınlar sanki basit yaratıklar iki gulusmeye çiçek böceğe tavlanir biraz caba gostermeme bakar fikrini mi oluşturduk toplum olarak ki günlük hayatta da var böyle kadınlar o gulussun egosu sissin gerisi sorun degil
Bence aldatmadaki asıl sorun, kadınların tavırlarında değil, erkeklerinkinde. Önceki konuda da anlaşamadığımız buydu.
Kızlarımızı aman kukuna sahip çık, oğullarımızı göster pipini amcalara diye yetiştirdiğimiz için oluyor bu.
Erkekler ar, edep kavramıyla büyümüyor.
Burada ardan kastım bacak arasında olan bir namus değil.
Her şeyi kendinde hak görme arsızlığı.
O adam, evli ya da bekar fark etmez, her kadının onunla birlikte olması gerektiğine inandığı için aldatıyor temelde.
BDV'de bile kocam beni aldatıyor, çocuğumuz var diyen kadına, bir şans daha ver, erkektir yapar
denirken
Aldatıyorum, çocuğum var diyen kadına.
O adama da yazık, çocuğa da yazık, boşan bari de ahlaksızlığına onları ortak etme yazıyor.
Oysa eylem aynı, durum aynı.
Kadın aldatınca daha bir "ahlaksız" olmuyor ki durum.
Ama biz kadınları cinsellik konusunda manyakçasına baskıladığımız için buraya geliyor işler.
İnanın evli erkekle evli olduğunu bile bile ilişki kuran kadın sayısı, o adamın evli olduğunu bilmeden ilişkiye başlamış artık adamla da birlikte olduğu için bundan ayrılırsam ne yaparım, kimseyle evlenemem diyerek zorunlu bir metresliğe maruz kalan kadınların sayısının yüzde 1'i belkidir.
Burada da sorun işte o cinsellik dediğimiz nane.
Eğer bu kadınlar, birlikte olduk ama bu adam bana yalan söyledi, benden bu kadar, buna tahammül edemem demeyi başaracak kadınlar olsa zaten işler buraya varmayacak çoğunlukla.
Haaa kendini adama kör kütük aşık, adamı kendisine aşık, adamın karısını da lanet, katnem karının teki sanan saflar yok mu?
Ohoooo sürüyle.

X