Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm kızlar ebnim regl günümü bile beklemeden 31 .12 de regl oldum bu kezde başarısız. drum bu ay doğum kontrol hapı kullanıp bir daha ki ay yani şubatta yeniden aşılama deneyeceğini söledi. Sizde de bu şekildemi uygulama yapıyolar?

gst'ciğim sende durum ne . inşallah güzel haberlerini alırım.

merhabalar bende 3. aşılamamı dün yaptırdım karnımda şişlik ve gergnlik var ama bu normal belrti imiş zaten benim de leke şeklinde kanamam oluyor ama hiç ama hiç umutlu değilim yine kesin adetim hiç geçikmeden gelecek

canım ben bir sefer aşılama yaptırdım tutmadı sol tüpüm kapalı doktorum kesin çözüm tüp dedi 4 buçuk milyar felan dedi özelde bizde para biriktirmeye başladık mafoldumben

allah kolaylik versin insallah kisa zamanda biriktirirsiniz.bizdede esimin sperm sayisi düsük 2 asilama olumsuz cikti benimde asilamadan ümidim kalmadi tüp bebek denemeyi dusunuyoruz.burda sigorta böyle seyleri kayrsilamiyor bende para bulmaya calisiyorum burda 8 bin frank:emir_bebek:

selam defnederin bu sabah idrar testi yaptim negatif ama adetimde baslamadi sence hala hamilel olma sansim varmi ne düsünmem gerektigini bilmiyorum kafam karisti.sanki hic cocugum olamicakmis gibi icinde kötü bir his var

cANIM ÖYLE DÜŞÜNME İİ DÜŞÜNKİ İİ OLSUN...
Buarada ALLAHIN BİR BİLDİĞİ VARDIR. HERŞEYDEBİR HAYIR VARDIR DİYE DÜŞÜNMEK DAHA DOĞRU SAKIN CANINI SIKMA İYİ DÜŞÜNÜRSEN MUTLKA BİRGÜN KARŞINA GELECEKİR. ALLAH YARDIMCIN OLSUN

cANIM ÖYLE DÜŞÜNME İİ DÜŞÜNKİ İİ OLSUN...
Buarada ALLAHIN BİR BİLDİĞİ VARDIR. HERŞEYDEBİR HAYIR VARDIR DİYE DÜŞÜNMEK DAHA DOĞRU SAKIN CANINI SIKMA İYİ DÜŞÜNÜRSEN MUTLKA BİRGÜN KARŞINA GELECEKİR. ALLAH YARDIMCIN OLSUN

tesekurler haklisin herserde bir hayir vardir. hayirlisi böyleymis demekki.ben ikinci denedigimde birinciden farkliydi ama genede hamile olmadigimi hissettim. genede insan bir umut bekliyor.simdi daha iyiyiim.2 aaydir evdeydim calismaya basladim .calismak iyii geliyor. kendimiiyice toparlayinca denemeye devap edicem. seninde bebegin hayirli olsun.iyimi:emir_bebek:

allah kolaylik versin insallah kisa zamanda biriktirirsiniz.bizdede esimin sperm sayisi düsük 2 asilama olumsuz cikti benimde asilamadan ümidim kalmadi tüp bebek denemeyi dusunuyoruz.burda sigorta böyle seyleri kayrsilamiyor bende para bulmaya calisiyorum burda 8 bin frank:emir_bebek:

amin canım inşallah Allah herkesin gönlüne göre versinboshayallersmile

merhaba bende 31 aralıkda aşılama yaptırdım ve iki gündür göğüslerimde hafif sancı ve gerginlik var başkada herhangi bi belirti yok acaba hamile kalındığında adet belirtileri devam ediyormu?

selam bem hic hamile kalmadim amabazi kisilerin adet belirtilerini görüp hamile kaldigini duymustum hic belirti olmadanda hamile kalan var insallah hamilesindir allahtan hayirlisi olsun.bence fazla kendini dinleme o zaman vakit gecmiyor normal hayatina devam et.ilac ve ignelerin etkisi ile gögus ve kasiklarin agrimasi normal

asilmadan degil ama bir kez normal hamile kalmistim cok regle agrim olmustu orkidle gezmistim o derece gelecegine emindim tum regle beliritilerim sivilce dahi fazlasiyla vardi hatta hic olmadigi kadar buyuktu sivilcem. uc ay sonra bebegimi kaybettiigimde hala sivilcem ordaydi..
ustune de cok uyuyordum regleme bir hafta kala baslamisti.
asilama yapan ve hamile olan bir arkadasimizinde agrilari regle gb cok olmustu.
hic agri sizi ve belirtisi olmayan arkadaslarimizda oldu. hamile olan yani.
demekki belli olmuyor.
ama regle agrisi olunca hamile degilim sanmayin benim bir hafta oncesinden her zamanki gb baslamisti.

eveeeeeetttttttt...bende dün 2,aşılamamı yaptırdım.inşallah tutar bu sefer.ilkine göre tek farkı kahverengi leke geldi benden.bilmiyorum bakalım ne olacak.allahım inşallah bu sefer olur.

slm kızlar ebnim regl günümü bile beklemeden 31 .12 de regl oldum bu kezde başarısız. drum bu ay doğum kontrol hapı kullanıp bir daha ki ay yani şubatta yeniden aşılama deneyeceğini söledi. Sizde de bu şekildemi uygulama yapıyolar?

gst'ciğim sende durum ne . inşallah güzel haberlerini alırım.

slm canım benimde aynı şekilde normal regle günümden önce geldi adetim muayenede drum bana geriden gelen yumurtaların regl dönemimde tam istedikleri boyutta olduğunu söledi ama geçmişti artık oyüzden 1 ay daha bekleyelim öyle deneyelim dedi hem belki bu ay kendiliğinden hamile kalabilirsin dedi doğum kontrol hapı kullandırarak bunu engellemek istemem dedi sende kullanma istersen

selam arkadaslar iyi haberi olan varmi bunu duymaya cok ihtiyacim var asilama ile hamile kalan larin sayisi kalamayanlarda cok .asilamanin fazla bir yüzdesi olnadigini biliyorum ama tutmayanlari duyunca umitsizlige kapiliyorum.iyi haberi olan varsa yazsin

kızlar günaydınnnn.ben daha önce 1 kez aşılama yaptırdım ama tutmamıştı aralık ayında evde tadilat yapıldı doktorum da aralık ayında tekrar aşılama yapmamı söyledi ama bu ay mümkün değil ocak ayında yaparız demiştim.hiç gebelik belirtim yoktu ama 2 gün adetim gecikmişti dün testte iki çizgiyi gördüm inanamadım kan testinde de pozitif çıktı hala şoktayım darısı sizin başınıza inşallah

kızlar günaydınnnn.ben daha önce 1 kez aşılama yaptırdım ama tutmamıştı aralık ayında evde tadilat yapıldı doktorum da aralık ayında tekrar aşılama yapmamı söyledi ama bu ay mümkün değil ocak ayında yaparız demiştim.hiç gebelik belirtim yoktu ama 2 gün adetim gecikmişti dün testte iki çizgiyi gördüm inanamadım kan testinde de pozitif çıktı hala şoktayım darısı sizin başınıza inşallah

hayirli olsun canim tebrikler allah saglikla kucagina almayi nasip eder insallah.olumsuz sonuslari okuyunca karamsarliga kapiliyordun bunu duyguduma sevindim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek

ÇOK SAĞOLUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERıM .BENDE KARAMSAR OLMAYIN DıYE YAZDIM guclubacismile:) BEN PKOLUYUM NORMALDE BANA ÇOCUĞUN OLMAZ DA DEMıŞTı DOKTOR AMA ALLAHIN ıZNıYLE HıÇ BıŞEYE GEREK KALMADAN OLDU BELKıDE 2 AY ÖNCEKı AŞILAMANIN ETKıSı OLMUŞTURzemuszemus.AMA UMUDUNUZU YıTıRMEYıN VE KAFANIZA TAKMAYIN KENDıNıZE UĞRAŞ BULUN KURSA GıDıN RAHAT OLUN.HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞLAR EN KISA ZAMANADA SAĞLIKLI BEBEKLERıNıZıN OLMASINI DıLıYORUM ...

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım.3.5 yılllık evliyim ve 2 yıldır korunmuyoruz ve hala hamile kalamadım.eşimin sperm sayısı ve hareketlilik sayısı düşük ama doktor bu değerlerle de kalabilrsin ama süreç uzayabilir dedi.geçen ay serephone kullandım ve 13.gün aşılama yapıldı.3-4 tane yumurtam oluşmuş ve 2 si 22 mm imiş bu nedenle çatlama iğnesi yapılmadı.bugün aşılamamın 14.günü henüz adet olmadım ama adet belirtilerini yaşıyorum.her an olacak gibiyim.çok fazla ümitlenmek istemiyorum ama sonuç negatif olacak diye de çok üzülüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten böyle bişey yaşamak çok zor...

selam sinemisen asilamadan 14 gun gecmis neden test yapmiyorsun insan adeti geciktikce umitleniyor sonrada gelince hayal kirikligi yasiyor sen test yap varsa cikar büyük ihtimalle

adet belirtilerim var o yüzden yapmıyorum o kadar ümitsizim ki hiç olmayacak gibi geliyor..o yüzden boşuna tahlile gitmek istemiyorum.birde o kadar kafaya taktım ki sinirlerim bozuldu iyice...cevabın için çok teşekkür ederim...sen hangi aşamadasın...

benimde esimin sperm sayisi ve harekeliligi az ben 2 defa asilama yaptirdim tutmadi gelecek ay yeniden deneyecegiz ben hic hamile kalmadim 6 senedir evliyim 2 senedir cocuk istiyoruz olmadi sorun oldugunu gecen yaz ögrendik ama hamile kalan arkadaslar yazmisti adet belirtisi görüp hamile kalanlar cok simdilik ümidini yitirme.istersen evde idrar testi yapsonuc belli olur

keci boynuzu iyi geliyormus ama daha bulamadim bizim burada bulmak kolay degil sogan kürü nasil oluyor duymadim hic. senin bildigin iyi gelen bir sey varsa yaz lütfen belki faydasi olur. insallah olumlu sonuc olur.olmassada ümitsizlige kapilma.ben iki denemedede cok fazla olucak hamileyim diye ümitlenmedim ama genede adetim baslayinca cok kötü olmustun bir ara kötü psikolojiden kurtulamadin cok sitres yapiyordum cok sikinti aliyordun bu durundan hic anne olamicam diye dusundum simdi daha iyiyim. yaptidimiz sitres bizi olumsuz etkiliyor zaten hamile kalmak zor bu sekilde dahada zorlastiriyoruz.

X