Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

of canım ya. inan çok üzüldüm. ama Rabbimden ümit kesilmez. bende buraya yeni üye oldum sayılır. önceki yazıları okuduğumda gördümki ilk seferinde bu iş zaten çok zor.insan umutlanmak istemiyor ama dayanamıyorda.bırak vücudun yıpranmasını psikolojin mahvoluyor.bence pes etmen için daha erken. ilerde rahat bir vicdanla dolaşmak istiyorsan,ben elimden gelen herşeyi yaptım diyebilmelisin. sonuç olumlu olursa sevincimi,olumsuz olursa acımı paylaşırım elbet. bizi bizden iyi kim anlayabilirki.salıya kadar birşey olmazsa şu eczanelerdeki,testlerden alayım o zaman.ona göre kanı yaptırayım ne dersin?

slm arkadaşlar ben de 16 aralıkta ilk aşılamamı oldum 30 aralıkta kanda gebelik testi yaptırmamı söyledi doktorum.yumurtalarım çabuk gelişti herşey normal dedi doktorum meraktayım.3 gün kaldı zor geçiyor günler.grip oldum bir de doktor ilaç ta vermiyor çok zor 4 gündür hastayım.allah herkese nasip etsin anne olmayı

bence direk kan testini yaptır çünkü idrar testinde ilaçlardan dolayı şaşırtıcı sonuç çıkabilirmiş sonra umutlanıp kanda olumsuz çıkınca üzülmeni istemem salı günü kanda baktırırsın bende çarşamba günü tekrar baktırıcam sırf dr.um önerdiği için çok küçük ama bi ihtimal belki yükselebilir diye tekrar yazıcam sonucu sabırsızlıkla sizlerin sonuçlarınıda bekliyorum inşallah hep olumlu olur...

slm canım öncelikle geçmiş olsun bencede ilaç kullanma bol bol c vitamini ve dinlenerek atlatmaya çalış benimde herşey çok olumluydu bizim hiçbir sorunumuz yok tedavi sürecindede herşey çok iyi ilerledi hatta dr.um bana sizden %40ın üstünde bir sonuç bekliyorum dedi ama sonuç olumsuz herşey kısmet ALLAHIM hepimize nasib etsin inşallah...

selam kızlar benim 4 gün daha beklememe gerek kalmadı bu sabah regl oldum normal regl tarihimede henüz 1 hafta var bu normalmi bilenlerrin açıklamasaını rica ediyorum...

selam kızlar benim 4 gün daha beklememe gerek kalmadı bu sabah regl oldum normal regl tarihimede henüz 1 hafta var bu normalmi bilenlerrin açıklamasaını rica ediyorum...

Üzüldün cnm bu ay kısmet değilmiş. İnşallah önümüzdeki ay olur.
Adetinin kaçıncı günü yapıldı aşılaman?

canımsın ya. inan çok üzüldüm. sanki bendede ufak ufak belirtiler başladı. ne çok umutlanmak ne umudu kesmek istiyorum. ama kısmetten ötesi olmuyor işte.sanki her duyuşumda olumsuzluğu kendi acımmış gibi sızlıyor içim. Mevlam acısın bize.

canım benimki 6 gün önce başladı bende çok üzülmüştüm ama elden gelen bişey yok malesef:a015:

teşekkür ederim canım.çarşambayı bekliyorum az kaldı.adet tarihinden 1 hafta önce adet görenler olmuş ya şaşırdım.allah çok büyük yıkılmak ta istemiyorum ama her gece rüyama giriyor

bende 2 defe asilama denedim ilkte olmadi ikincini bu ay yaptirdin carcamba rengli gunum bakalim hayirlisi

benim adet olacakmisim gibi kasiklarimda agri var aranizda adet belirtisi olupta hamile kalan varmi

benim adet olacakmisim gibi kasiklarimda agri var aranizda adet belirtisi olupta hamile kalan varmi

canım benim çok normal ben test gününe kadar karnım kasıklarım ve belim ağrıdı ama çok şükür hamileyim şimdi. umarım sende hamilesindir. onlarla kafanı yorup kendini etkileme çünkü o ağrılar hala devam ediyo meraklanma sakın

merhaba aşılaman ne zaman oldu kaçıncı günü test yaptırdın kanmı idrar testimi şey birde probleminiz neydi acaba benim eşimden dolayı sperm azlığı varda o yüzden bugün aşılamamın onuncu günü a.s.

mrb canım bizde problem yoktu sadece benim adet düzensiliğim vardı okadar ilk aşılama denenmemdi. Çok şükür ii neticelendi. ben 12. günü ve 14. günü yaptım testi ikiside pozitif çıktı. şimdi 2 hafta sonra ilk kontrolüme gidicem. umarım sende hamilesindir. yinede kendini çok yorma ağır kaldırma...... dikkat et kendine

Merhaba aranıza yeni katıldım pkos hastasıyım 19 aralıkta aşılama yaptırdım bugün 10.günüm ara ara adet ağrısı gib i ağrılarım oluyo normalmi bu şekilde hamile kalan varmı:

merhaba kızlar bugün benimde 10. günüm 19 aralıkta yaptırdım ilk aşılamamı... artık meraktan çatlamak üzereyim ama hiçbir belirtimde yok sadece biraz yorulduğumda belim ağrıyor ve ara sıra kasıklarımda adet sancısı gibi kısa aralıklı sancılarım oluyor.... Ha bide dün gece canım acayip turşu istedi kaydirigubbakcemile3 eşime göre ben kendimi çok kaptırdığım için böle oluyo ama ilk düşüğümde de gebe olduğumu bilmeden canım mercimek çorbası çekmişti.... O nedenle inşlallah bişiler vardır diye ümit ediyorum.... daha doğrusu işime böle geliyor...

bu arada aşılamadan kaç gün sonra tahlil yaptırmanız söylendi sşze bana drum adet gününü bekle dedi delmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…