Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar 21 kasımda ilk aşılamam yapıldı. son sat 7 kasım dı . bugün 7 aralık .. tam adet günüm ... ama adet gelmedi bu saat oldu.
ayrıca 1,5 haftadan beri sürekli aşırı adet sancım ve gaz sancım oluyo sizce bunu nasıl yorumlamalıyım. yarın bhcg ye gitcem çok korkuyorum sıfır çıkar diye :KK43:(((((((((((((((((((((

kızlar 21 kasımda ilk aşılamam yapıldı. son sat 7 kasım dı . bugün 7 aralık .. tam adet günüm ... ama adet gelmedi bu saat oldu.
ayrıca 1,5 haftadan beri sürekli aşırı adet sancım ve gaz sancım oluyo sizce bunu nasıl yorumlamalıyım. yarın bhcg ye gitcem çok korkuyorum sıfır çıkar diye :KK43:(((((((((((((((((((((

mltmlkr sonucu alınca hemen yaz gerçekten merak ettim inşallah hamilesindir.aynı belirtiler bendede var hamileliğimin 3.haftası bitecek hala devam ediyo.güzel haberini beeliyoruuz.

arkadaşlar aşılamam tutmadı önce 2 damla kadar kahve akıntım geldi ben yerleşme kanaması olabilir mi derken aradan ikigün geçti ve regli oldum doktorum yeniden çağırdı.maya tüp bebek hast.mail atmıştım bana mikroenjeksiyon önermişler doktorumla konuşucam hakkımızda hayırlısı olsun.hepimize en kısa zamanda mutlu, huzurlu,sağlıklı gebelikler dilerim:)

merhaba arkadaşlar.16 aralıkta ilk aşılamamı yaptırdım.belimdeçok hafif ağrıdan başka hiçbir sancım yada rahatsızlığım olmadı.rütin hayatıma devam edeyim diyorum ama aklımda hep bu konu var.iyiki sizler varsınız.birçok sorumun cevabını mesajlarınızdan okudum.ınşallah kimsenin eli bu yolda boş kalmaz...

selam arkadaşlar. ilk aşılamamı 24 aralık perşembe günü yaptırcam çok heyecanlııyyım delikafadulden

arkadaşlar bu aşılama ilkinde çokmu zor. 16 sında yaptırdım şimdi sol kasığımda sancılar başladı. mesajlarınızda negatif sonuçları okudukça ilk sefer korkutuyor beni. ilk seferde kalınabilirmi acaba. kendimi dinlemeyim diyorum ama öksürürken,hapşırırken bile kasılıyorum sanki..

sorunun neydi cnım ben ilk aşılama yaptırdım negatif inşallah sen emeline kavuşursun

bende yumurta çatlaması olmuyormuş eşimde de sperm hareketliliği düşük çıktı bakalım neler olacak sağol canım ya hepimiz iinşallah bebişlerimize en yakın zamanda ve hayırlısıyla kavuşuruz a.s.

arkadaşlar bu aşılama ilkinde çokmu zor. 16 sında yaptırdım şimdi sol kasığımda sancılar başladı. mesajlarınızda negatif sonuçları okudukça ilk sefer korkutuyor beni. ilk seferde kalınabilirmi acaba. kendimi dinlemeyim diyorum ama öksürürken,hapşırırken bile kasılıyorum sanki..

canım insanın sorununa bağlı bide gerçekten kısmet işi bu benim ilki tutmadı sebep bir tüpümün kapalı olması ve eşimin morfolojisi

canım insanın sorununa bağlı bide gerçekten kısmet işi bu benim ilki tutmadı sebep bir tüpümün kapalı olması ve eşimin morfolojisi

canım ya. benim durum öyle garipki. tıbbi yönden hiçbir engel yok. hormonlar normal,tüpler açık,eşimin testlerinde problem yok. ama olmuyor işte. dediğin gibi kısmet sanırım. Rabbim kimsenin umudunu boşa çıkarmasın.

canım ya. benim durum öyle garipki. tıbbi yönden hiçbir engel yok. hormonlar normal,tüpler açık,eşimin testlerinde problem yok. ama olmuyor işte. dediğin gibi kısmet sanırım. Rabbim kimsenin umudunu boşa çıkarmasın.

Allah sabır versin canım her insanın ayrı ayrı sınavı var işte dosdoğru geçmeyi nasip etsin Allah

elbet öyle canım.16 sındaydı aşılama en erken ne zaman yaptırabilirim sizce tahlili. adetim 3 deydi o zamana kadar nasıl beklerim bilmiyorum

merhb arkadaşlar bende yeni üye oldum bende 16 aralıkta aşılama yaptırdım sabırsızlıkla salı gününü bekliyorum kesinleşmesi için beklemek çook zor günlerdir sizlerin yazdıklarını okuyup kendimi yatıştırmaya çalışıyorum olumsuzluklardan çok korkuyorum daha öncede 6 ay klomen kullandım ve sonuç hep hüsrandı sanki yine öyle olucak gibi ama çok istiyorum rabbim dileyen herkese nasib eder inşallahh

merhb arkadaşlar bende yeni üye oldum bende 16 aralıkta aşılama yaptırdım sabırsızlıkla salı gününü bekliyorum kesinleşmesi için beklemek çook zor günlerdir sizlerin yazdıklarını okuyup kendimi yatıştırmaya çalışıyorum olumsuzluklardan çok korkuyorum daha öncede 6 ay klomen kullandım ve sonuç hep hüsrandı sanki yine öyle olucak gibi ama çok istiyorum rabbim dileyen herkese nasib eder inşallahh

merhaba canım.Allah gönlüne göre versin inşallah. Bende 16 sında yaptırdım. sana salı günümü kesinleşir dediler? bana tarih vermediler. klomeni bende kullandım banada fayda etmedi. her ay bu sefer oldu derken hep hayal kırıklığı oldu. inşallah bu sefer hepimizin yüzü güler.

merhaba canım.Allah gönlüne göre versin inşallah. Bende 16 sında yaptırdım. sana salı günümü kesinleşir dediler? bana tarih vermediler. klomeni bende kullandım banada fayda etmedi. her ay bu sefer oldu derken hep hayal kırıklığı oldu. inşallah bu sefer hepimizin yüzü güler.

canım yazdığına çok sevindim ben bugün dayanamayıp test yaptırdım 8. günümdü bugün tabi sonuç yine hüsran 1.14 çıktı ilaçlara rağmen bukadar düşük çok üzgünüm psikolojim altüst bida denemeye cesaretim yok kendi haline bırakıyoruz olmuyo napıcamı bilmiyorum ya kusura bakma derdimden cvp yazamadım sana dr.um bana 14.günü test yaptır demişti beklemeni tavsiye ederim doktorumu aradım evet sonuç olumsuz ama tam 14. günde tekrar baktır dedi ümidi yitirmemek lazım bi ihtimal yükselebilir dedi ama hiç ümidim yok baktırasımda gelmio zaten kusura bakma bugün çok dertliyim uzun oldu

buarada senden olumlu sonuç bekliyorum böyle olumsuzluklar gördükçe insanın heveside kaçıo ümidinide yitiro ALLAHım dileyen herkese bu duyguyu tattırır İNŞALLAH inşallah senin sonuç olumlu olur yazarsan sevinirim...

X