Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cnm benim bu ay pek umudum yok aslında.. ama bekliyorum iste zaten goguslerimde hareket olmadan hamilelikten umutlanmam mumkun bile degil :) benim gebelik testim goguslerim :)

aşılama tarihimiz aynı bende 12 sinde yapıldı 3,aşılamam
umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız

evet cnm 15 yasında bir oglum var, bu sene iki kere hamile kaldım biri bos gebelik oldu, digeride ikiz gebelikti kalpleri atmadı

evet cnm 15 yasında bir oglum var, bu sene iki kere hamile kaldım biri bos gebelik oldu, digeride ikiz gebelikti kalpleri atmadı
slm arkadaşlar bebde yeni üye olduştum bu siteye ama uzunzamandır giremiyordum internet üzünden bugün acabildim sonunna bebde 6tı kasımda yaptırdım aşılama 20 kazımda kanda gebelik testi yaptırıcam bakalım hayırlısı benimde göslerim çok agrı yapın eyilemiyordum şimdi geçti belim agırıyor birazda göz uçlarım sanki koyulaştı bu belirtileri olan varsa yöyleye bilirmi acabe bütün dualarım sizlerle allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

canım ya bende aynı belirtileri yaşıyorum göğüslerim eğilince fena ağrıyor belimde öyle

kızlar bana acil cevap verin ayın 7 sinde aşılama oldum kan vermek istemiyorum ulturasonla görülebilirmi acaba gebelik

mrb bacılarım ben 12 sinde yaptırdım 2 ci aşılamam ben kafayı yiycem kızlar senağlama acaba 26 sında beli olacak ama sabredemiyorum kızlar 11 . günü idrar testi yaptırsam çıkarmı yoksa beklimi çünkü idrarda çıkmaya bilir diyorlar bu seferde çok kötü olurum diyorum bir fiki istiyorum kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:

valla güzelim ne desek.bizde aynı durumdayız.benimde 26 sında belli olacak.sabırsız bir şekilde bekliyoruz.bence sende bekle.

günaydın kızlar malesef hastalandım adetime 4 gün vardı daha mafoldumben benim aptal doktorum yüzünden oldu hsg çekmedi zaten bu ay umudum yoktu :gitme: hayırlısı olsun ne yapıyım

yok ben doktorum çekecek zannettim yarın çatlatma vuruyoruz deyince hsg çekmiyormusunuz dedim, oda bana o çok ağrılı ve pahalı bir işlem bu ay olmazsa gelecek ay çekeriz dedi ,bence doktorum unuttu bende hatırlatınca bocalayıp durdu aptal doktoru değiştirsemmi ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…