Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

inşallah crazyşeker mutlu haberini alırız.çatlatma iğnesini yaptırdıktan 2 gün sonra gel aşılama yapalım diyor ya doktor yani çatlamış olmuyormu ozaman.

kafanıza takmayın kızlar benim doktorumda bana iğneden 2 gün sonra gel aşılama yapıcam dedi

kızlar ben malesef kırmızı kart gördüm olmadı başka sefere artık tamda adet günümde oldum hayırlısı mafoldumben

kizlar ben bu ay asılama yaptırmadım dogal asilama oldu.. e madem liste var bana da 15 kasım yazın bakalım ne cıkarsa bahtımıza :)

merhaba bende burayı ilk kez ziyaret ediyorum seni çevrimiçi gördüm yazayım dedim.Bende ilk aşılamamı 4 kasımda yaptırdım vereliniortakşimdi tahlil yaptırıcam bakalım sonuç ne çıkacak.beklemek çok zor.ama korkuyorumda .ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..

merhaba bu ay 6 kasımda ilk aşılama yaptırdım 12. gündeyim beklemek çok zor allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin
doktorum 15 gün sonra adet görmezsen tahlil yaptır dedi ama benim normal adet tarihim 1 hafta sonra bu kullandığımız ilaçlar eğer gebelik olmazsa adetin erken olmasına mı sebep luyo

evet dün yaptım negatifti :uhm:

slm bende 6kasımda aşılama oldum
aşılamanın oldugu günden itibarenmi sayıyorsun sen bugün 11.gün degilmi
bende bugün idrar testi yaptım ama negatif benimde
ayrıca sen kaç günde bir adet oluyorsunki
çünkü 1hafta var demişsin ???

canım merhaba benimde kasım4.banada aynı şeyi söledi doktor 15 gün sonra adet olmazsan tahlil yaptır dedi ben nerdeyse 15 günün içindeyim ama benimde adetimin olmasına 1 hafta var bende senin gibiyim ama yarın yada perşembe tahlil yaptırcam bakalım

28-29 günü buluyo o da pazartesi gününe denk geliyo
aşılama olduğu gün sayılıyo mu bilmiyom ama hergün birönce ki günden daha zor geçiyo
:Saruboceq::Saruboceq::sinifsinif:

sen iyi sabretmişsin ben sabredemiyom belki yarın yaptırırım bilemiyomCADIARZU

crazy sakın üzülme canım, yaşın küçük nasılsa...

yeni arkadaşları da listeye ekledim. uğur getirirler inşallah...

crazyseker 2 kasım --
mehtap 4 kasım
zambak 6 kasım
sultan 6 kasım
aleyna 7 kasım
gece 11 kasım
zeynoperi 11 kasım
sema 12 kasım
bade 13 kasım
esterya 15 kasım (en doğalından :))

slm kızlar bende 12 kasımda ilk aşılamamı yaptırdım 2 yumurtam oluştu ve çatlatma iğnesi yapıldı eşimin sonuçlarıda çok ii geldi aşılamam yapıldı.son 3-4 gündür kasıklarımda,belimde,bacaklarımda ağrı,midemde yanma ağrı var ayrıca karnım çok şiş ve afedersiniz ama kabızlık var delirmek üzereyim bu sancılardan günler geçmek bilmiyo lütfen aşılamadan sonra hamile kalanlar ne belirtier yaşadınız tecrübelerinizi bizlerle paylaşın.aşılamanın tutup tutmadığını nasıl anlayabiliriz.yada adet geçmeden anlayabilirmiyiz?cvp larsanız çok sewinirim ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun inş.benim sonucum 26 kasımda belli olacak kızlar dua edin lütfenn.

bence canım adet tarihine kadar kimse sana kesin birşey diyemez.zaten belirtiler kişi
den kişiye değişir.bende 11 kasımda yaptırdım.yaptırdığım gün karnım çok şişti batmalar sancılar oldu.ondan sonrada ara ara sancı oluyor hala bende.allah bilir artık durumumuzu bekleyip görücez.inşallah olur.

evet gül bende de etkiler aynı... karnım patlayacak gibi ve sık sık gaz sancısı giriyor... işin aslı sonuç olumlu olacaksa ben bu sorunların hepsine razıyım. sen hap mı kullanmıştın, iğne mi? ben klomen kullanmıştım sadece..

bende klomen kullandım canım.ewet olacağını bilse insan bu ağrılar hiç gelecek ama işte ne olacak durumu warya insanı öldürüyo,bu gün moralim çok bozuktu gergindim ve birden bire ağlama krizi geçirdim hemde hıçkırıklarla sebebini bilmiyorum eşim zor sakinleştirdi beni.bunlar hep stres ve sıkıntıdan kaynaklanıyoALLAHIM NE OLUR YARDIMCIMIZ OL!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…