Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok kürtajda olmadım fakat apandisit ameliyatı geçirdim onun etkisi olabilirmiş tüplerin tıkanmasına

inşallah gelecek ay iyi olur hsg ne zaman çekiliyor canım adetten kaç gün sonra aksi bibi bayramda geliyor kapalı olur her yer

bizim listemiz vardı ama kayıp

yok estreyacım, liste duruyor da güzel haber yok :KK43: takip edebildiğim kadarıyla aşağıdaki gibi...
:uhm:
isim tarih sonuç

crazyseker 2 kasım --
mehtap 4 kasım
zambak 6 kasım
sultan 6 kasım
aleyna 7 kasım
gece 11 kasım
zeynoperi 11 kasım
sema 12 kasım
gül 12 kasım
caycay 12 kasım
bade 13 kasım
esterya 15 kasım (en doğalından :))

:uhm:

isim tarih sonuç

crazyseker 2 kasım --
mehtap 4 kasım
zambak 6 kasım
sultan 6 kasımm
bu arkadaşların sonuçları belli olmuştur.ama haber veren yok.bekliyoruz ii haberleri:emir_bebek:

kızlar son 2 gündür acayip göğüslerimde ağrı başladı adet tarihim yaklaştı sanırım adet olucam öyle bir his var içimde delirecem artık yaaa .bide çok fena iştahım açıldı yiyiorum ama doymuyorum sanki.ve ne yersem yiyeyim midemde yanma başladı kızlar ne oluyo nedir bu sıkıntılar ya off günler geçmiyo sanki ALLAH'ım ne olur yardım et korktuğumuza uğratma emeklerimizi boşa çıkartma ne olur:KK43:

kızlar son 2 gündür acayip göğüslerimde ağrı başladı adet tarihim yaklaştı sanırım adet olucam öyle bir his var içimde delirecem artık yaaa .bide çok fena iştahım açıldı yiyiorum ama doymuyorum sanki.ve ne yersem yiyeyim midemde yanma başladı kızlar ne oluyo nedir bu sıkıntılar ya off günler geçmiyo sanki ALLAH'ım ne olur yardım et korktuğumuza uğratma emeklerimizi boşa çıkartma ne olur:KK43:

benim de iştahım açık fena halde.. bu arada senin adetine daha zaman olması lazım, bence hemen olumsuz düşünme... benim aşılama 11 kasım adetim 25 inde..

canım lütfen boşuna heyecan yapmayın kendinize, psikolojik tüm yaptıklarınız bende aynı belirtileri yaşadım ,inanın kasıklarımda oynama bile hissettim ama sonuç hüsran dün hastalandım, inşallah dediğin gibi herşey gerçektirde hamilesindir canım hayırlısı olsun

benim de iştahım açık fena halde.. bu arada senin adetine daha zaman olması lazım, bence hemen olumsuz düşünme... benim aşılama 11 kasım adetim 25 inde..

cnm benimde 12 kasımda aşılamam yapıldı 26 sıda adet tarihim bakalm az kaldı.ama ben adet olucam sanki göğüslerim çok ağrımaya başladı her ay olduğu gibi.hayırlısı olsun ne diyelim.sende ne gibi belirtiler var başka?

canım lütfen boşuna heyecan yapmayın kendinize, psikolojik tüm yaptıklarınız bende aynı belirtileri yaşadım ,inanın kasıklarımda oynama bile hissettim ama sonuç hüsran dün hastalandım, inşallah dediğin gibi herşey gerçektirde hamilesindir canım hayırlısı olsun

senağlama cnm yok zaten umutlanamıyorum bu ay nedense ama bu yaşadıklarım cidden gerçek saat başı neredeyse bişeyler yiyorum ve ne yersem midemde yanma başlıyo göğüslerimde zaten adet günüm yaklaştığı için ağrıyo biliyorum ama senki benim aşılama tutmadı gibi hissediyorum :eek:lmaz: sanırım bu ay yine hüsran hayırlısı olsun başka ne denilebilirki.senin sorun ne cnm aşılamamı yaptırdın sende? umarım sende hayırlısıyla bebeişine kavuşursun isteyen herkes inş.

cnm benimde 12 kasımda aşılamam yapıldı 26 sıda adet tarihim bakalm az kaldı.ama ben adet olucam sanki göğüslerim çok ağrımaya başladı her ay olduğu gibi.hayırlısı olsun ne diyelim.sende ne gibi belirtiler var başka?

Benim o günden beri karnım şiş ve şiddetli gaz sancıları çektim önce. şimdi de sanırım idrar yollarımda bir enfeksiyon var. durumum netleşmeden ilaç almak istemiyorum. yani beklemek, beklemek., beklemek lazım....

X