Aktivite arkadaşlığı

ankarada nerede oturuyorsunuz? yasadiginiz cevre de cok onemli bana kalirsa.

ornegin bircok mekana sabah ve aksam belli insanlar gelirler, selamlasmak abes kacmaz. gidip geldikce arkadas edinirsiniz. ben bircok kisiyle tanistim hic ortak noktam olmadigi halde small talk yaparak. ama arkadas edineyim diye degil kendiliginden oldu.

bir de ankarada cok hos bir kultur var o da spor studyolari. max 20-30 kisilik kapasitesi olan yerler ve cok fazla arkadas edinebiliyorsunuz. cunku gelen insanlar illa ki ortak birkac noktaya sahip oluyorlar. hani aktivite arkadasligi degil de yeni insanlarla tanisacaginiz ortamlari kovalasaniz bence daha mantikli olur.
Ankara’da çankayadayım tunalıya , Kızılaya çukurambara falan yakınım sizde mi Ankara ?

'Shall we aktivite arkadaşlığı' diye bir topluluk var, Facebooktan bakabilirsiniz. Tam olarak istediğiniz amaca yönelik. Ben konsere yalnız gitmemek adına arkadaş ararken denk gelmiştim. Tavsiye ederim size de

'Shall we aktivite arkadaşlığı' diye bir topluluk var, Facebooktan bakabilirsiniz. Tam olarak istediğiniz amaca yönelik. Ben konsere yalnız gitmemek adına arkadaş ararken denk gelmiştim. Tavsiye ederim size de
Ona baktım ama Ankara’da çok görmedim birde çok spontane oluyor orası diye düşündüm daha planlı olabilecek gibi gelmedi

Ankara Kurtuluş’ta Altı Nokta Körler Derneği vardı ben öğrenciyken. Yaz tatilinde gazetede kitap okuyacak elemanlar arandığını gördüm. Sonra yaz tatili bitti Ankaraya döndüm. Sıkılan oda arkadaşıma önerdim, matematik öğretmenliği okuyordu ve ders vermeye başladı orada. Başka üniversite öğrencileri de gönüllü çalışıyordu , arkadaşlar edindi, çok mutlu oldu gittiği için. Düşünün isterseniz.

Ankara Kurtuluş’ta Altı Nokta Körler Derneği vardı ben öğrenciyken. Yaz tatilinde gazetede kitap okuyacak elemanlar arandığını gördüm. Sonra yaz tatili bitti Ankaraya döndüm. Sıkılan oda arkadaşıma önerdim, matematik öğretmenliği okuyordu ve ders vermeye başladı orada. Başka üniversite öğrencileri de gönüllü çalışıyordu , arkadaşlar edindi, çok mutlu oldu gittiği için. Düşünün isterseniz.
Çok teşekkür ederim hemen bakarım bu olmasa da bunun gibi bişey de olur çok eski mi bilmiyorum da

Çok teşekkür ederim hemen bakarım bu olmasa da bunun gibi bişey de olur çok eski mi bilmiyorum da
O da işte kitap okuyacak gönüllüye ihtiyaç varmış diyerek gitti, sonra matematikçi olduğu öğrenilince ders vermeye çağrıldı. Ya da sizin başka bir ilgi alanınız varsa belki oraya yönlendirirler bilemiyorum

Ankara’da çankayadayım tunalıya , Kızılaya çukurambara falan yakınım sizde mi Ankara ?

ben ankaraliyim ama su an cok uzaktayim maalesef 🥺 zaten turkiyeye olan ozlemim tavan yapti bir de ankarayi gorunce havada kaptim resmen konuyu haajhsjah

ben ankaraliyim ama su an cok uzaktayim maalesef 🥺 zaten turkiyeye olan ozlemim tavan yapti bir de ankarayi gorunce havada kaptim resmen konuyu haajhsjah
Valla memleketin durum ortada :KK43: gelmesen daha iyi gibi sanki :) gezmeye gel ama :)

O da işte kitap okuyacak gönüllüye ihtiyaç varmış diyerek gitti, sonra matematikçi olduğu öğrenilince ders vermeye çağrıldı. Ya da sizin başka bir ilgi alanınız varsa belki oraya yönlendirirler bilemiyorum
Valla şahaneymiş bakacağım umarım bitmemiştir

İnternet sitelerinde baktım öyle bir duyuru yada ilan yok sanırım kaldırmışlar

kes
Kızlar Ankara’da yaşıyorum, haftasonları veya iş çıkışları birer kahve içmek yada yürüyüş sohbet vs edebileceğim, benim gibi yalnız olmamak adına kendim gibi insanlarla tanışabileceğim aktive arkadaşlığı edebileceğim bir platform arıyorum.Site olur, forum olur bu duruma özel platform olur...
Burda hiç arkadaşım kalmadı, aylardır kimseyle iletişimim yok ailemden başka durum iyice sarpa sarıyor.
Gerçekten yardımcı olmak isteyen arkadaşların tavsiyesini bekliyorum.
keşke istanbulda olsaydın 😑

Ankarada galiba herkes ayni durumda :) bende dahil.
Ayni senin gibi konu açmıştım bir kac ay önce. Hala hicbir faaliyete geçemedim. Korona elimi kolumu bağlıyor.

konu başlığını görünce aklıma "Holidate" filmi geldi. Bekar mı evli misiniz bilmiyorum ama izleyin bence bi kere 😊

X