Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

ben hafta sonu akşam 18.00 dikkat edemedim
inşş bugünden itibaren 19.00 dan sonra bişe yemeyecem

Herkeslere günaydınlarrrrr opuyorumnanaktan

Haftasonları pek yazamıyorum kızlar,,,,,,Ama tüm geçmişi okuyorum.

Hepimiz için sağlıklı, huzurlu, aşk dolu, bol paralı, mutlu, stressiz, yağlarımızdan biraz daha arınmış bir hafta olsun inş.. zemuszemus

Tünaydın kızlar :eek:

Nasılsınız bugün ? ınşallah herşey güzeldir. Pasaklı güzel dilekleirn için teşekkürler. Mutlu sağlıklı huzurlu aşk sevgi dostluk dolu hayırlı günler hepimize inşaallah. yerimseniben

Ecegun çubuk kraker besleyici olmadığı için hasta olmaman için yazdım. Doyurur sadece.Kahvaltı yapman lazım. Sabah aç karnına kahve çok zararlıymış. Ana öğünler çok önemli. O kadar kendini sıkmana gerek yok 61 kiloymuşsun, benim yerimde olsan ne yapacaktın :))

Arkadaşlar eğer öğün atlar tam beslenemezseniz yada yemezseniz daha çok kilo alırsınız.

Hasret25 19.00 dan sonra meyve yiyebilirsin.

Bence bugün en iyi Kelebekcik beslenmiş aferin kardeş :)

Bugün yediklerim yani Pazar günü:

Sabah:
2 dilm çavdar ekmeği, peynir,acılı sos,2 salam

Öğlen:
Biraz mantı yağsız, sarımsaklı yoğurt ve nohutla birlikte

Akşam:
Zeytinyağlı pırasa

Aralarda meyve.

İyi geceler

çok teşekkür ederim ablacım..inşallah hep böyle devam eder..yalnz bu gün kahvaltıda 3 tane minik sosis yedim:KK43:

bugün öğleyin 12 de uyandım. dünün yorgunluğunu attım galiba. kalkınca 1 bardak ılık ballı limonlu su içtim. daha bişi yemedim. eşimi bekliyorum öğle yemeği için. sonra da yürüyüşe gideceğim yarım saat 1 saat yürürüm.

Bugün ki yeme faslını 17.30 itibariyle bitirdim. Cumartesi pazarda 19.00 da bitirdim. Biraz kalorili yedim bakalım artı yürüyüşte yapamıyorum 4 - 5 gündür, regl de yaklaştı bakalım nolucak =))

bende bu gün 16 dan ıtıbaren yemıyorum bu gün yedıklerım

SABAH bır dılım kepek ekmegı bır yumurta bıraz kırem peynır

ÖGLENDE YANI SAAT DÖRTE

ıkı tabak corba ıkı yemek kaşıgı kadar un helvası kücük yanı bır kıbrıt kutusu büyüklügünde börek

hepsı bu su hıç içmedım bu gün malesef

bende 5.30 yeme faslını bitirdim..bu gün
kahvaltıda:1 dilim çavdar ekmeği
közde biber ve patlıcan
kk büyüklüğünde peynir
ara:1portakal
öğle:3-4 yemek kaşığı yoğurtlu makarna
ara:yeşil çay
akşam:2 kepçe çorba
kırmızı biber kavurması(çok az yağ)
ızgara balık
1.5 dilim ekmek
bu gün çok fazla ip atladım bacaklarım benm değil sankikaydirigubbakcemile2

bende bu gün 16 dan ıtıbaren yemıyorum bu gün yedıklerım

SABAH bır dılım kepek ekmegı bır yumurta bıraz kırem peynır

ÖGLENDE YANI SAAT DÖRTE

ıkı tabak corba ıkı yemek kaşıgı kadar un helvası kücük yanı bır kıbrıt kutusu büyüklügünde börek

hepsı bu su hıç içmedım bu gün malesef

canm bana sorarsan daha sağlıklı beslenmelisin..öğün atlamamalısın sen 1 günde 2 öğün yemişsin sağlıklı olanı 5-6 öğün..ara öğünlerde mutlaka ama mutlaka meyve yemeni tavsiye ederim.sağlıklı günler

bugünkü yediklerim (biraz fazla kaçtı ama)
saat 12 de uyandığım için kahvaltı ve öğle yemeğini birlikte yedim. 4 kaşık pilav, biraz
ara: 1 mandalına
akşam: orta boy hamburger ve biraz patates kızartması. (bu arada saat 8 di)

ama 2 saattir bişi yemiyorum fakat çok yediğim için rahatsız oldum. mafoldumben

canm bana sorarsan daha sağlıklı beslenmelisin..öğün atlamamalısın sen 1 günde 2 öğün yemişsin sağlıklı olanı 5-6 öğün..ara öğünlerde mutlaka ama mutlaka meyve yemeni tavsiye ederim.sağlıklı günler

cok haklısın canım ama bu gün hem carşıda ışlerım vardı hemde gezmeye gıdecektım öyle oldu malesef bırdaha dıkkat ederım ınşallah uyarın ıçınde ayrıca teşekkürler böyle bırbırımızın yanlışını söylersek dogruyu buluruz ŞenizopuyorumnanaktanŞeniz/COLOR]

cok haklısın canım ama bu gün hem carşıda ışlerım vardı hemde gezmeye gıdecektım öyle oldu malesef bırdaha dıkkat ederım ınşallah uyarın ıçınde ayrıca teşekkürler böyle bırbırımızın yanlışını söylersek dogruyu buluruz ŞenizopuyorumnanaktanŞeniz/COLOR]

tabi ki canm birbirimize destek olarak bu kiloların üstesinden gelicez birbirimizin yanlışlarını düzeltmeye çalışalım hepimiz..böyle olunca hem sağlıklı hemde eğlenceli bi şekilde kilolarımızdan kurtulmuş oluruzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:dance:

selma_12 yememekten gerçekten öleceksin birşeyler ye lütfen. bu şekilde olmaz kelebekciğin dediği gibi 3 ana 2 ara öğün yemelisin.
Diyetinizde mutlaka
Sebze
Protein et, süt,yoğurt,yumurta gibi
Karbonhidrat ekmek,makarna gibi
Salata
Meyve
Olmalı

3 ANA 2 ARA ÖĞÜN BESLENMELıSıNıZ.
Öğün atlamayın çok yanlış hemde atlarsanız yanlış beslenirseniz hasta olursnuz yada daha çok kilo alırınız.Öğün atlamak kilo verdirmez.

Hamburger ve patates cipsi zararlı ve akşam yenince daha çok ağırlık,gaz ve kilo yapar. Yiyecekseniz öğlen yiyin. Hamburger cipsten sonra akşamleyinde sebze yiyebilirsiniz.

16.30 yemeği bırakmak için çok erken bence çünkü yarın sabaha kadar çok aç kalacaksnızız akşam yemeğinden sonra meyve, yoğurt yiyerek gibi ara öğün yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
tabi ki canm birbirimize destek olarak bu kiloların üstesinden gelicez birbirimizin yanlışlarını düzeltmeye çalışalım hepimiz..böyle olunca hem sağlıklı hemde eğlenceli bi şekilde kilolarımızdan kurtulmuş oluruzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:dance:

Ne güzel yazdın. Teşekkürler. kelebekcik evet birbirimize destek olalım yardımcı olalım doğru ve sağlıklı şekilde kilo verelim.
Kiloyu 3- 4 ayda yada 1 -2 yılda kilo durumuna göre veririz ama sağlık gidince Allah korusun bir ömür boyu hasta olmayalım.
Herkes çabuk kilo vermek istiyor bende öyle. Ama Tv da ünlü bir doktor çabuk verilen kilonun su ve kas olduğunu vurgulayarak birçok kez söyledi. Ayda 1-2 kilo yada 3-4 kilo veriliyorsa bu yağdır. Ve önemli olan yağları eritmemiz. Su ve kas kaybı çok ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor.Allah korusun.

kumdenız cokmu az yemışım bende vıcdan azabı cekıyorum cok yedım dıye
55902698e6bd8fe2556f74c2b59d5b3a.gif

kumdenız ıyı geceler calışıyormusun canım yatmamışsında bu saatte ben calışsam galıba en gec sekızde yatardımm uykuyu cok sevıyorum ben ya
528014446830ac31c2754298455c6bbe.gif

iyi geceler kızlar şimdi ballı limonlu ılık suyumu hazırlamaya gidecektim de, bi bakayım sayfaya dedim. az önce kivi suyu içtim 1 bardak. çok kalorisi var mıdır? ama kabız olmuşum bana bir tek o iyi geliyooo

X