Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

akşam 18.00 den sonra istediğimi yerim ama istediğim kilodayım. çünkü günlük kalori miktarımı aşmıyorum. önemli olan bu. yemeği kaçta yediğiniz değil...

Yemeğin yenmesi yatış saatinden 4 saat önce kesilmesi gerekiyor. 00:00'da yatan biri 20:00'da da yemeğini yiyebilir ama kilo kaybetmek için yemeği erken kesmek gerçekten işe yarıyor. 18:00'dan sonra birşey yemeyerek kilo veren birine şahitim.

Bu arada bünye ve metabolizma da kişiden kişiye farkediyor. Kuzenim yatmadan önce yarım ekmek arası kaşarlar, salamlar yer, colasıyla birlikte. Gece uyanıp nutella tırtıklar vs daha neler neler, buna rağmen 49 kilo. Çok üzgünüm çoook

tünaydın arkadaşlar!.....opuyorumnanaktan kahvaltıda 1 dilim ekmek zeytin ve peynir yedim daha sonra yarım saat plates yaptım ardından tarçınlı yeşil çayımı içtim kumdenizcim ben diyet yaptığımı kimseye farkettirmemeye çalışıyorum(anneme bile)o yüzdende kepekli ekmeği çok severim ama diyette olduğum anlaşılmasın diye almıyorum ayrıca genelde öğlen yemeklerimi arkadaşlarımla yiyorum dolayısıyla ikram edinleri farkettirmeden az yemeye çalışıyorum bunun sebebini daha önce anlatmıştım ama tekrar açıklıyayım çevremdekiler kilomun iyi olduğunu söyleyip duruyorlar ve her diyete başladığımda sözleriyle köstek oluyorlar bunda kansızlığımın olmasıda etkili bazen açlıktan değilde kansızlıktan başım dönüyor bende farkettirmiyorum gün içinde siyah üzüm ve pekmezimi yemeye çalışıyorum çünkü sağlığımda önemli...ayyyy ne çok konuştumkaydirigubbakcemile3

yarın büyük gün hee hiyoytt bakalım kim neler yapmış bende 2 gündür akşam yemeğini kestim en geç 5e kadar bitiriorum olayı ama meyve falan yiyorum tabi sadece ana öğün olarak bişe yemiorum havalar soğudu dışarı çıkmaya eriniom o yüzden biz 8. katta oturuoruz sabah akşam 50şer yarım mekik ve 8 kat 125 basamağı inip çıkıorum günde 2 kere tabe yeni başladım ama bakalım inş faydasını görürüm birşey yapmadan oturmaktan iyi diye düşünüorum en azından harekettir döndüğümde nefesim kesilmiş oluo kafamçokkarıştı bir nefes egzersizi öğrendim günde 10 defa yapılmalıymış metabolizmayı hızlandırıyomuş ve oksijeni içerde tuttuğumuzdan yağ yakımına yardımcı oluyormuş unutmazsam yapcam hergün önce nefes alıoruz alırken 4e kadar sayıyoruz ama kademesiz tek seferde alınacak nefesimizi tutarken 16 sayıyoruz ve bırakırkende 8 sayıyoruz hepsi bu kadar 10 defa yapılcak yada yürürken ritmik nefes almalıymışız alırken 4 tutarken 2 verirken 4 şeklindede yapabilirmişiz bende çok konuştum sanırsam lülülülülülü

kızlar selam, dünden beri hastayım ben bugün işe de gidemedim..
ilaç içecem diye dün bişiler yedim sonradan.. bugün de elektrik bi gitti saat 8 gibi geldi yine geç yedik

yarından itibaren devam edicem ama.. inş siz de keyifler yerindedir

Lethem ciğim geçmiş olsun. Dikkkat et kendine, hastayken beslenmene önem ver.
Sağlıktan önemli hiçbirşey yok :1hug:

Kızlar mariftemiş gibi kilo bildirimini ilk ben yapıyorum.

0 gr bile verememişim, gerçi çok fazla da dikkat ettiğim söylenemez, akşam yememek haricinde :mymeka:

Hadiiiiiii kızlarrrrr bildirin kiloları

Başlangıç= 1Hafta = 2 Hft = 3 Hft = 4 Hft

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 =

akrep33... = 68.7 = 67.7 = 67.1 =

PASAKLI... = 71.0 = 71.0 = 70.0 = 70.0

Patiska... = 81,5 = 80,2 =

mavli .... = 64 = 62 = 61.5

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Etsa .... = 76.5 = 75.2 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

İkinci marifette benden gelsin. bende hiç kilo veremedim. Buraya yazmaya bile utandım. Çünkü ben dün fast food yedim akşam yemeği olarak. Bir kaç günde akşam atıştırmasını kaçırmıştım ((

bende 500 gr vermişim titto arkadaşım bu listeye kendini ekle canım Başlangıç= 1Hafta = 2 Hft = 3 Hft = 4 Hft

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

ETSA arkadaşım üzülme çok değil 600 gr ama bundan ders çıkarmak lazım demekki sadece 18den sonra bişey yemeyerek kilo gitmiyor yemeklerede dikkat edicez titto diyetin hayırlı olsun tekrar hoşgeldin

Kızlar napıyoruz böyle lmaz:

Nolucak bu halimiz, hoş aranızda en tombişi de benim ama; izninizle hepimize birden :mymeka:

Offfff 1 kilo 1 kilodur. Artık daha dikkat edelim, yaza incecik girelim. Haftada 1 kilo versek 2 ayda 8 kilo yapar. Mart ayına 8 kilo eksik girmek varken, neden irademize hakim olamıyoruz mafoldumben ya da olamıyorum mafoldumben

haklısın PASAKLI arkadaşım bize biraz azim lazım 2 gündür plates yapıyodum kaburgalarım ağrıyomafoldumben

haklısın PASAKLI arkadaşım bize biraz azim lazım 2 gündür plates yapıyodum kaburgalarım ağrıyomafoldumben

Mavli ciğim plates çok faydalı bir egzersiz ama yanlış harekette ciddi sakatlanmalara sebep olabiliyor.Aman dikkatli ol.

Bende koşu bandımın tozunu alıyımda artık, yürüyüşlere başlayayım.

haklısın arkadaşım ama benim zorlamaktan değil hamlıktan kaslarım ağrıyo ooooo koşubandınmı var banada banada ..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…