Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

haklısın arkadaşım ama benim zorlamaktan değil hamlıktan kaslarım ağrıyo ooooo koşubandınmı var banada banada ..........

Evet canım vara ama sadece askı görevi görüyor. Alırken kesin yaparım filan diye almıştım. En fazla 3 gün arka arkaya yapmışlığım var. :mymeka:

Kışın belki kullanılabilir ama ilkbahar ve yazın açıkhavada yürüyüşün çok daha faydalı olduğuna inanıyorum.

Hem oksijen solunması bakımından hem de daha çok efor sarfediyormuşsun gibi geliyor bana CADIARZU

tşkr ederim mavlicim herkese hayırlı olsun opuyorumnanaktan yaw bende koşu bandı almak istiom yaa

evet 18:00 den sora yememekle birlikte gün içindede yediklerimize dikkat etme konusuna katılıyorum bende gerçi ben 5de bitiriorum olayı çünkü akşam mutlaka meyve falan yiyorum yemekde gerekli bence ara öğün gibi çünkü metabolizma yavaşlamamalı ve yatmadan öncede egzersizi öneriyorlar uyku sırasındaki gençlik hormonu bakımından tamirat olayı yani gerçi kimi kişilerde gece yapılan egzersiz uyku kaçırıyomuş misal kahvede uyku kaçırır ama benimkini kaçırmıyor çaydan başka bişe çünkü kahveye alışık bünyem günde 2-3 kahve içmeden geçmem yani haa hergün nefes egzersizi demiştim onuda ihmal etmeyin bence denemekten zarar gelmez

evet akşam yatmadan önce egzersiz yapmak büyüme hormonu devreye girdiği için daha çok işe yarıyormuş dün gece bende 10 dk yapıp yattım uykum falan kaçmadı çay kahveye gelince onlar bana yasak malum kansızlıktan çayı çok severim ama sadece kahvaltıda yada açık ve limonlu içiyorum

selam arkadaşlar ben kac gündür nete gıremıyordum nette sorun vardı gercı sorun halen devam edıyor ama akşam yemıyorum alıştım sayılır nerdeyse kg bıldırımı yapacakmıyız benı bılgılendırırsenız sevınırım

kızlar benıde lütfen yazarmısınız lısteye

gecen hafta 85800

bu hafta 84300 olmuşum gercekten ben bu hafta gündüz gezmede tabagımdakılerın hepsını yedım ama akşa eve gelınce hıç bırşey yemedım bu yöntem cok ışe yarıyor kızlar lütfen bırakmayın her sabah tartıda 200 300 gr eksık cıktımm akşamları sadece su ıctım bol bol

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0

akrep33... = 68.7 = 67.7 = 67.1 =

PASAKLI... = 71.0 = 71.0 = 70.0 = 70.0

Patiska... = 81,5 = 80,2 =

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Etsa .... = 76.5 = 75.2 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

kizlar bu hafta hic kilo vermedim 6 dan sonra yemedim ama once neler yedim masanin dili olsada yazsa o sekil yani neyse almadik buna sukur kizlar bende almistim birara kosu bandi mekik aleti daha onceden 10 kilo verince sevincden attim hepsini simdide pisman oldum anacim esim hayatta bir daha almaz

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

pırlanta teşekkürler canım benıde yazdıgın ıçın lısteye opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Merhaba Arkadaşlar nasılsınız bugün ? a.s.

acron dışarı çık yürüyüş yap faydası olur. Eğlenmek için arkadaşlarla buluşmala rgibi çıktığnda yediklerine dikkat et salat sade et türü yada sebze türü yemekleri tercih edebilirsin.

pelena istediğin kilodayan ve yediklerini verebiliyorsan güzel birşey tabi.

Yemeği kaçta yediğimiz önemli. Gece saat 22.00-02.00 arası büyüme hormonları çalışıyor, uyumuş olursak olursak daha faydalı olur. Uyumadan 3 saat evvel yemek işi bitmiş olmalı. Geç saatlerde sindirim olmuyor.Vucud depoluyor.

enjoyable tebrik ediyorum karnımız insin bacaklarımız güzelleşsin dimi :)

mavli kansızlığın varsa kan yapıcı gıdalar yemelisin Allah korusun bayılma. bak başın dönüyormuş. Az ve sık ye aralarda acıkkınca meyveli yoğurt gibi yiyeceler ye. Keçiboynuzu pekmezi hem hastalıklardan koruyor hem kan yapıyor çok faydalı. Sen kimseye aldırış etme yakın bir arkadaşına söyle diyette olduğunu o bilsin. Kepek ekmeği sadece diyette yenmez ki zaten sağlık için esmer ekmek yemek gerekiyor. Sağlık önemli dikkat et kendine.

titto79 doğru nefes almak hastalıklardan da koruyormuş ömrümüzü uzatıyormuş. Teşekkürler nefes egzersizini anlattığın için. Yürüyüşte nefesimizi 4 adımda alıp, 4 adımda vermek gerekiyor.Burundan alıp ağızdan vermek gerekiyor. Spor yaparken böyle.

guleysa hoşgeldin aramıza. kaç kilosun, boy ölçün, yaşın nedir ?

lethem geçmiş olsun. Şimdi durumun nasıl oldu? İyileşince devam edersin.

PASAKLI en tombiş benim :) haftada 1 kilo 2 ayda 8 kilo 3 ayda 12 kilo yapar. İrademiz bizim elimizde yemiyeceğiz çikolatayı pastayı yersekte 1 dilim pasta hafta da 2 gofret yada bir küçük baton çikolata :) O baton çikolata 5 parçadan oluşuyorsa hafta içi her parçayı bir gün için yiyelim ağzımızda erite erite :)

Pilates çok faydalı ama doğru yapın yoksa gerçekten kasınız incinebilir. Koşu bandı olanlar kullansın kışın cnaımız dışarı çıkmak pek istemiyor ama evde tv karşısında yürüyüş yapabilirniz.

tito79 uyumadan evel dizi seyrederken egzersizi bende deniyeceğim. Sağol. Uyku kaçıracağını sanmıyorum. Mutlu oluruz ve rahat rahat uyuruz.

selma12 kilolarımız yakın. Akşam su içebilir, meyve, salatalık yiyebilirsin. Tebrik ediyorum.

sera 81 niye attın aletleri kilo vedikten sonrada lazım oluyor. Sadece 18.00 den sonra yememekle olmuyor tabi ki öncesinde de dikkat etmek gerekiyor.

Bir gün foruma bakamadım yazan arkadaşlarımız olmuş ne güzel. Hepinizi tek tek okudum.

Öğlenden sonra ağır yemek yenmemeliymiş.

Bugün Kahvaltıda Tam buğday ekmeği peynir zeytin yedim. Bir bardak çay içtim.

Öğlenleyin karalahana yemeği makarna salata sarımsaklı yoğurt yiyeceğim

evet 18:00 den sora yememekle birlikte gün içindede yediklerimize dikkat etme konusuna katılıyorum bende gerçi ben 5de bitiriorum olayı çünkü akşam mutlaka meyve falan yiyorum yemekde gerekli bence ara öğün gibi çünkü metabolizma yavaşlamamalı ve yatmadan öncede egzersizi öneriyorlar uyku sırasındaki gençlik hormonu bakımından tamirat olayı yani gerçi kimi kişilerde gece yapılan egzersiz uyku kaçırıyomuş misal kahvede uyku kaçırır ama benimkini kaçırmıyor çaydan başka bişe çünkü kahveye alışık bünyem günde 2-3 kahve içmeden geçmem yani haa hergün nefes egzersizi demiştim onuda ihmal etmeyin bence denemekten zarar gelmez

titto; nefes egzersizini nasıl yapıyorsun?

Merhaba Arkadaşlar nasılsınız bugün ? a.s.

acron dışarı çık yürüyüş yap faydası olur. Eğlenmek için arkadaşlarla buluşmala rgibi çıktığnda yediklerine dikkat et salat sade et türü yada sebze türü yemekleri tercih edebilirsin.

pelena istediğin kilodayan ve yediklerini verebiliyorsan güzel birşey tabi.

Yemeği kaçta yediğimiz önemli. Gece saat 22.00-02.00 arası büyüme hormonları çalışıyor, uyumuş olursak olursak daha faydalı olur. Uyumadan 3 saat evvel yemek işi bitmiş olmalı. Geç saatlerde sindirim olmuyor.Vucud depoluyor.

enjoyable tebrik ediyorum karnımız insin bacaklarımız güzelleşsin dimi :)

mavli kansızlığın varsa kan yapıcı gıdalar yemelisin Allah korusun bayılma. bak başın dönüyormuş. Az ve sık ye aralarda acıkkınca meyveli yoğurt gibi yiyeceler ye. Keçiboynuzu pekmezi hem hastalıklardan koruyor hem kan yapıyor çok faydalı. Sen kimseye aldırış etme yakın bir arkadaşına söyle diyette olduğunu o bilsin. Kepek ekmeği sadece diyette yenmez ki zaten sağlık için esmer ekmek yemek gerekiyor. Sağlık önemli dikkat et kendine.

titto79 doğru nefes almak hastalıklardan da koruyormuş ömrümüzü uzatıyormuş. Teşekkürler nefes egzersizini anlattığın için. Yürüyüşte nefesimizi 4 adımda alıp, 4 adımda vermek gerekiyor.Burundan alıp ağızdan vermek gerekiyor. Spor yaparken böyle.

guleysa hoşgeldin aramıza. kaç kilosun, boy ölçün, yaşın nedir ?

lethem geçmiş olsun. Şimdi durumun nasıl oldu? İyileşince devam edersin.

PASAKLI en tombiş benim :) haftada 1 kilo 2 ayda 8 kilo 3 ayda 12 kilo yapar. İrademiz bizim elimizde yemiyeceğiz çikolatayı pastayı yersekte 1 dilim pasta hafta da 2 gofret yada bir küçük baton çikolata :) O baton çikolata 5 parçadan oluşuyorsa hafta içi her parçayı bir gün için yiyelim ağzımızda erite erite :)

Pilates çok faydalı ama doğru yapın yoksa gerçekten kasınız incinebilir. Koşu bandı olanlar kullansın kışın cnaımız dışarı çıkmak pek istemiyor ama evde tv karşısında yürüyüş yapabilirniz.

tito79 uyumadan evel dizi seyrederken egzersizi bende deniyeceğim. Sağol. Uyku kaçıracağını sanmıyorum. Mutlu oluruz ve rahat rahat uyuruz.

selma12 kilolarımız yakın. Akşam su içebilir, meyve, salatalık yiyebilirsin. Tebrik ediyorum.

sera 81 niye attın aletleri kilo vedikten sonrada lazım oluyor. Sadece 18.00 den sonra yememekle olmuyor tabi ki öncesinde de dikkat etmek gerekiyor.

Bir gün foruma bakamadım yazan arkadaşlarımız olmuş ne güzel. Hepinizi tek tek okudum.

Öğlenden sonra ağır yemek yenmemeliymiş.

Bugün Kahvaltıda Tam buğday ekmeği peynir zeytin yedim. Bir bardak çay içtim.

Öğlenleyin karalahana yemeği makarna salata sarımsaklı yoğurt yiyeceğim

tesekkürler canım sen kac kg sın evet su ıçıyorum bırde kuru kaysı yıyorum tek başına hayatta su ıçememde ıkı üç kaysıyla 2.5 lt su ıçıyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tesekkürler canım sen kac kg sın evet su ıçıyorum bırde kuru kaysı yıyorum tek başına hayatta su ıçememde ıkı üç kaysıyla 2.5 lt su ıçıyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

86-88 kilo arasındayım dün tartıldım önce 86 sonra 88 çıktı aynı zamanda. tartıda bir problem olabilir. Bugün bir daha tartılacağım.

Yazın 3 ayda 95 kilodan 82 kiloya inmiştim diyet ve egzersiz,yürüyüş ile verdim. Sonrasında kendime dikkat etmedim çok yedim kilo aldım. 82 kilodan den 86 ya çıktım sanırım. 70 kilo olmak istiyorum.Yine kilolarımı vereceğim. Boyum 1.70

Canımız tatlı isteğinde kayısılı yoğurt yapıp yiyebiliriz.

2,5 litre çok su içiyorsun.Suyun fazlası da zararlı. Günde su harcamana bağlı olarak 8-10 bardak içebilirsin. Suyu gün içine yayarak içmelisin.

86-88 kilo arasındayım dün tartıldım önce 86 sonra 88 çıktı aynı zamanda. tartıda bir problem olabilir. Bugün bir daha tartılacağım.

Yazın 3 ayda 95 kilodan 82 kiloya inmiştim diyet ve egzersiz,yürüyüş ile verdim. Sonrasında kendime dikkat etmedim çok yedim kilo aldım. 82 kilodan den 86 ya çıktım sanırım. 70 kilo olmak istiyorum.Yine kilolarımı vereceğim. Boyum 1.70

Canımız tatlı isteğinde kayısılı yoğurt yapıp yiyebiliriz.

2,5 litre çok su içiyorsun.Suyun fazlası da zararlı. Günde su harcamana bağlı olarak 8-10 bardak içebilirsin. Suyu gün içine yayarak içmelisin.

bılmıyorum canım ya ıcıyorum akşam otururken aslında normalde günlerce su ıçmem ben

pasaklım bnm tabi anlatırım
nefes alırken tek seferde alıyoruz ve 4 sayıyoruz içimizde tutuyoruz 16 sayıyoruz verirkende 8 sayıyoruz yürüyüş yaparkende 4-2-4 şeklinde yapabilirsin ilkten 16 tutmak zor geliyor ama alışıyorsun bugün daha rahat yaptım ve kap atışlarım hızlandı ayakta daa kolay oluyor sanırsam yada rahat bi pozisyonda otur bence uzanarak bile yapılabilir ve nefes alırken burnundan karnını şişirerek nefes al verirkende iice içe gömülsün ama gün içinde normal nefes alırken sadece burnumuzdan alıp vermek gerekiyormuş ben sürekli ağzımdan nefes alıp veriom ama günde 4-5 dk bunu deneyerek bi hafta içinde alıştırabilirmişiz kendimizi normal zamanda sadece burunu kullanmak mantıklı burun bunun için verilmiş bize değimi ve oksijeni belli bir ısıda akciğerlere ulaştırıyormuş bundan dolayı hele hele özellikle kış aylarında soğuk havalarda sadece burnunuzu kullanın ki ağızdan alınan nefes ciğerlerimizi üşütmemize neden olmasın
karın şişirilerek alınan nefesde diafram aşağı iner ve nefes yer açılır böylece ihtiyacımız olan kadar oksijen akciğerlere ve bedene yayılır ve vermemiz gereken bütün karbondioksit dışarı atılır ayrıca bu şekilde nefes alışkanlığı aklıda sakinleştiriyormuş
bir bilgi daha eğer bayılacak gibi olursanız nabzınızı hızandırmak toparlanmak için yani tansiyon düşüklüğünde sağ elinizi dik tutarak baş parmağınızla sol burun deliğinizi kapayın ve sadece sağ burun deliğinden nefes alıp verin ama bunu yaparken baskı uygulamadan yani sağ atarfın yolunu engellemeden yapın eğerki sinirlendiniz heyecanlandınız tam tersi sağ burun deliğinizi kapatıp sol burun deliğinden nefes alıp verin
amanın yine çok yazdım yaw umarım sıkılmazsınız :kedi:

evet kızlar bende 58 kiloyum eski kilom olan 55 ee düşmeye çalışıyorum.. ama düşemiyorum inş. bu kez olacak

Başlangıç - 1.Hafta = 2 Hft = 3. Hft = 4.Hft

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

Kumdeniz =

Cullen =

Bayanlar kendinizi bu listeye ekleyebilirsiniz... Ben gördüklerimi ekliyorum ismi olmayanlar, görmediklerim varsa burdan devam edebilir arkadaşlar..

Son düzenleme:
Herkesin yazdıklarını okuyorum arkadaşlar ama iş yoğunluğundan yazamıyorum kusura bakmayın lütfen :KK43:(
Birde ben en başlardaki azmimi ve direncimi kaybettim nedense, bu durumda bende moral bozukluğu yapıyor. Hem kilomu takıyorum hem sinirim bozuldukça atıştırıyorum.. Kendime gelmem gerek. Başarıcam ama Yeni yılda hiç olmazsa 59 u göremesemde 60 ı bari görürüm inşallah :KK43:(

X