Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

yukarıda tum yazılanlara katılıyorummm bırebır hepsı dogrudur....ben balık o akrep, anlaşamadııgmz alanalr cok, ama ne olursa olsun kopamıyoruz arkadasın dedıgıgı gıbı balık ve akrep bırbırlerı ıcın yaratılmstr benceede

ayy kızlar ya okuyorum okuyorum çoğu tutuyor bi kere tensel çekim en üst seviyede ama iltifat ediyor beni şımartıyor sinirli halini hiç görmedim oda benim sinirli halimi görmedi üstelik bende balığım ve hiç kavga etmedik daha ayrılırken bile seviyeliydik hatta dün akşam hadi kavga edelim insanlar kavgada belli edermiş kendini kavga et benimle dedim ben karıcığımla niye kavga edicem gel öpeyim dedi.tabi telde ((karıcığım demesine birlikte falan olmadık ama öyle hayali işte)) bencil olduğunu sezebiliyorum ama aşırı falan değil en az benim kadar para konusunda gerçekten anlamış değilim eli sıkı mı bol mu anlayamadım bana bolmuş gibi geliyor ama bazen sen beni batırırsın falan diyor beide gerçekten cinselliğe düşkün olduğunu anlayabiliyorum hatta evlendiğimizde yandım ben falan diyebiliyorum pis pis sırıtıyor ama ben onu çok seviyorum inş.değişmeyiz evlenince birbirimize karşı

ben koç burcuyum sevgilim akrep daha yeniyiz ve büyük bi çatışma yaşadık..hiç alışkın olmadığım tarzda bi durum yaşıyorum..benim bunda alınacak ne var dediğim şeylere acayip derecede alınıyor kızıyor ve gnllünü almakta zorlanıyorum hatta alamıyorum...kırılan insan üzülür ama bunlarınki kızgınlık olarak yansıyor....okadar düşündümkü nedir ne değildir diye akrep çok derin duygusallığa sahip. ama kızdığı yada kırıldığı zamanki tepkileri çok sert ve ketum acımasızz..gerçekten karşısında korkudan konuşamıyorum ozamanlar:)))
ikimizdede ego çatışması hat safhada...ama şuanda egomdan vazgecmiş durumdayım...

ben hemen parlayıp sönen biriyimdir normalde kızgınlığım hemen gecer. Kırgınlıkları büyütmem yerinde bırakırım...sonra hiç bişey olmamış gibi devam ederim. ama akrep asla vazgecmiyor çok inatcı kini hemen gecmiyor şuanda da bana soğuk davranıyor hala ne kadar allttan alsamda düzeltemiyorum..
yardım edin lütfen bana:))

genelde erkekler kızları kendine aşık etmek için uğraşır ama benim akrep tersini uygulattırıryor resemn:)

ben de akrep burcuyum canım... kendi haline bırak... özürdiledikten konuşmaya çalıştıktan sonra hala soğuk davranıyorsa haddini bildir... yani kendisi gibi yap... sen de soğuk davran... kendisini haklı sanmasın... akrep kızı olarak benim de kızgınlığım uzun süre boyunca geçmez... sonra da gereksiz yere kalp kırdığımı düşünür merhametsizliğimden ötürü pişmanlık duyarım... sen soğuk davranınca bak hemen pişman olacak sana sert davrandığına

Son düzenleme:
biraz biraz konuşmaya başladı ama hala trip halinde hala...ve bugün söylediğini deniycem umarım işe yarar...artık alttan alıyorum ama beni kişilksiz sırf onu elimde tutmak için uğraşan bir kız görünümüne girmekten korkuyorum belkide öyle düşünmeye başlamıştır.. bile..

akrep erkegi ile ilgili soyleyecegim sey cok durustturler. yalani ve sahtekarligi sevmezler. mantikli davranirlar. kotu huylariysa brz huysuzlardir o kdr

ben koç sevgilim akrep..
akrep erkeği bencil olabiliyolar ama cok sahiplenici ve cok derin seviyorlar..
maço..yani kadın erkek esitligi pek sökmüyo..güven vermek sart yoksa cok kıskanc..
aldatmayan akrep görmedim..akrepler için sadık derler ama işi cok gizli tutmayı basarıyolar..cinsel aldatısları cok bence..valla sürekli dipdibeyiz fırsatı yok..cok bos bırakmamk gerekiyo

ilk başta herşey çok güzeldii..gözlerimin içine dalıp giden insan gitti sürekli eleştiren sürekli kızam huzursuzluk yaratan bir insan çok zor bir insan gerçekten çok zorr...A desem nasıl A diyosun diyecek diye korkuyorum...İlk başta duygusal mesajlarımdan çok hoşlanan haz alan insan, şimdi yazdıklarımı abartı buluyor çok romantiksin abartı duygusalsın, çok üztüme geliyosun boğuyosun gibi kelimelerle beni çok kırıyor..gerçekten dayanamıyorum. İlk başlarda dans kursuna giderken haber vermedim diye ortalığı birbirine katan insan, bundan sonra her gün seni görmek için gelicem diyen insan gittii yerine bambaşka biri geldii..Ancak benim kurallarımla ilişki yaşayabiliriz tarzı sürekli kendni nimetten sayan beni elde böyle elde edemezsin pozisyonuna giren bir insan...Hiç tarzım olmayan bir ilşki tarzı ama çok hoşlandım aşık olabilirdimm..o yüzden önemsemedim bunları...Sudan çıkmış balık gibi boğulmak üzereyim...Bunlar bi bucuk aylık zamanda oluyor...En güzel zamanlarımız olması gerekirken yaşadığım şey beni şimdiden çok yordu..Dün bitirmek için mesaj çektim, sonra yumuşşak bir cevapla geri döndü..":)Çok yoğunum işim bitince arar konuşururz:)" demiş.. sonra tekrar kurallar dizesii sorgulıyormuşum boğuyormuşum sıkan bir sevgili istemiyormuşş...Yaptığım sadece özledim kelimesine karşılık vermedi diye bozulmuştum...olayı buralara kadar getirdi..Evlilik ve çocuk istediğini söyleyen insan gittii....yerine ben anı yaşarım hiç ölmeyecekmiş gibi yarın ölecekmiş gib yaşarım diyen biri geldi..İstemiyorsa gitsin..Tek istediğim huzur ve sevgi dolu bir ilşki benim bu saatten sonra böyle şeylere gücüm yok...
geri çekiliyorumm...

canım sen sevgini cok göstermişsin..hemen sımarıyolar..akrepler zoru seviyo..böyle kendisi çözmeye calısısn,kendisi kossun falan...tabi taktikle ilişki mi yürütülür..ben de yapmıyorum taktik ama ne kadar ekmek o kadar köfte..yani cok böyle üstüne de gitmiyorum..bende ilk zamanlar dipinden ayrılmıyordum,sonra bi baktım kavga gürültü..kıymetim bilinmiyo..ama sonra tak etti ve ayrıldım..sonra barıstık onun emeğiyle..ve şimdi hersey daha iyi..cok kafa yormamamk gerekiyo..
geri çek kendini canım..

öyle yapıcam canım.. bakalım nolucak...sağol..iyiki varsınız gerçekten buraya yazınca rahatlıyorumm..

yükselenim akrep,akrepleri de tanıyorum ordan biliyorum.hiç öyle ömrümü yoluna sereyim gibi birşeyi aklından geçirme.öyle insanları kolay lokma olarak görür.insandan saymayız bile.kişiliğin olsun.prensiplerin olsun.gurur yap.egosunu birkere alaşağı etseydin köpek olurdu sana.bir kere tersle laf sokuştur ağzını açamaz.mesela tatlı tatlı fasülye gibi nimettenmi saydırıyorsun kendini diye lafı göm.istersen ara bu saatten sonra diye.hiç arama artık.belki de bu yüzden yol yapıyor kendine..

çok sinirlendim okuyunca... kim oluyor ya bu...değer veren insana böyle yapılır mı... kabalıktan umursamazlıktan hoşlanıyorsa aynen öyle yap... sana tavsiyem seni tersliyorsa sen daha beter tersle... sen daha beter umursamaz ol...sendeki değişimi farketsin...gidecekse de defolup gitsin...1,5 ayda fazla bile ilgi göstermişsin...buna ilgi alaka değil sopa lazım... sürtüşme lazım... dengesizlik lazım...ben de akrebim... akrepler sonuçta mantıkla duygusallığı bir arada götürebilir... duyarlı yönü de vardır akrebin...kazma değildir... ama gelişmemiş akrep tipleri sanırım sevgilin gibi kibirli ve kendini beğenmiş,kendini nimetten saymış tipler oluyor...canım sakın alttan alayım deme... ödün verme...haddini bildir ona en kısa zamanda tavırlarınla ve sertliğinle

kızlar bir kaç gün görüşmüyoduk.. son söz söylenmemişti muallaktaydık..ama pazar gününden beri bekliyorum...hiç ses çıkmıyor..
bu sabah mesaj çektim "bellki yolunu çizmişsin, sessizliğin bi bitiş olduğunu kabbullenmek aman boşver demek bana göre değil..hoşcakal yazdım."
oda:
"bu aşırı derece sabırsızlık ve tezcanlılık çoğu zaman üzülmene neden olacak şuanda da olduğu gibi istediğin anda olsun istiyosun..bir zamanlar bende böyleydim..ama bu yol yanlış yol..ne diyeyim maden hoşcakal..peki ozaman hoşcakal.."
yazmış..
sonra bişeyler daha yazdım.. oda sen bilirsin yazmış..
çok da tınınında diilim yanii..
bitti..

iyi yapmışsın bitirmekle... onun keyfinin gelmesini bekmek bir sürü zamanının boş yere çalınmasıne ve iyice yıpranmana yol açacaktı... beyefendiye baksana...bir de akıl veriyor...ders öğretmeye kalkıyor...yok üzülmene neden olacakmış da yanlış yolmuş da...hayat derslerini ondan öğrenecek değilsin...hele de böyle bir karakterle sana hayat dersi öğütler verecek son kişi olur...senin istediğin değil onun istediği anda olacak...o bitirecek...çünkü önemli olan onun duyguları ya...
benim de en nefret ettiğim şey sessizliktir... insanı çıldırtır resmen...karaktersiz insanların seçtiği yoldur...en iyisini yapmışsın...sil gitsin kafandan..

öyle canım..resmen oyun oynuyo adam sanki benim yüzümden bu haddeye gelindi de sen bilirsin diyo bide...istiyosan istiyosundur, istemiyosan istemiyosundur...kararsızlıklara tahammülüm yok benim dedimm..

Bu burcun erkeği çok inatçıdır. Onun inadıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevresiyle iyi ilişkiler kuran bu erkeğin damarına basmamalısınız. Pek çok konuda üstün özellikleri bulunan akrep erkeğinin sevdiği kadının her bakımdan kendisine uyması gereklidir. Eşinin bağımsızlığına tahammülü yoktur.
Eminmisiniz arkadaşlar????

bu kısmına katılıyorum, sevgilim de böyle:)

ben başak o akrep bi düşünün bizi bi kere çok dağınık dayanamıyorum onun dağınıklığına birde egoist gerçi bende öyleyim çok gözüme batmıyo bu huyu velakin pisliğine tahammülüm yok ama o kadar mantıklı bi insan ki bazen şaşırıyorum sarfettiği cümlelere bazen sanki beni büyütmeye çalışıyomuş gibi bi hali oluyo çok iyi bi aşık çok bağlı :)

ben başak o akrep bi düşünün bizi bi kere çok dağınık dayanamıyorum onun dağınıklığına

ben de akrep burcuyum ve çok dağınığım...bir türlü kendimi adam edemedim bu konuda...hatta dağınıkken herşeyi daha kolay buluyorum... annem erkekler bile bu kadar dağınık değildir diyor... neyse konuyu dağıtmayım...

ben başak eşim akrep ben cok dağınığm o çok derlitoplu bu yuzden arada sölenir ama ben takmam kafama bi terslik var bu işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…