Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Evet ben tam bir akrebim ve benim ilişkilerde de adamların dediklerini yapmıyorum diye hep sorun yaşadık ve bitmek zorunda kaldı
Ben amazon ya da zeyna gibiyim ama bana denk gelenlerde tam tersi uysal herşeye evet diyen kadın modeli istediler olmadı yapamadık
Akrepler iyidir ya bende kıskancım ama bende erkekler daha kıskanç çıktı kaydirigubbakcemile3

benim oğlum akrep eve çok düşkün-aileye sadık -inadı tuttumu tamam-olgun-anlayışlı-misafir perver
özel günlere düşkün-işine gelirse çok çalışkan işine gelmesse kendine hayrı yok
kavgacı-aklı başında- birazda eli ağır ama evlenince kadın kıymetini bilecek şekilde yetiştiriyorum .

Ben akrep burcuyum eşimde oğlak. Gerçekten söylediginiz çoğu şeyi taşıyorum. Sabır taşıyımdır..

akrep erkeklerı sanırım ten uyumu yasadıkları kadına cekım duydukları kadına asık olabılıyorlar

arkadaşlar benimde nişanlım ve ben akrep burcuyuz. bu tarz ki durumlarda ya herşey tamamen yolunda gidiyor ya da tamamen bir güç savaşına dönüşüyor. bu yüzden iki akrep birlikteyse mutlaka herşeyi tam dengede tutabilmek çok önemli. birde akrep erkekleri çok sadakatlıdır deniliyor. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

benim eşim akrep bense terazi
biz gayet iyi anlaşıoruz..ben çok sakinim oysa patlamaya hazır bi bomba sanki.
aslında suyuna gidiorum ben hep..sanırım burcumun özelliğini taşıdığım için bende bukadar sakin kalabiliorm...

arkadaşlar biraz açsanıza zor diye neyi kastediyorsunuz?birde kıskançlık ne konuda oluyor?

akrepler söylendiği kadar cimrimi ve cınsellık duskunumu gercekten

cimri değilde eli sıkı hesaplı diyelim P sevdiklerine karşı para hesabı yapmazlar ama herşeyin bir değeri (maddi olarak )vardır onlar için.. cinsellik konusunda evet hihi

arkadaşlar biraz açsanıza zor diye neyi kastediyorsunuz?birde kıskançlık ne konuda oluyor?

Ne konudamı? ne konuda olmuyoki :)) bebek çocuk kadın erkek yani nefes alan herşey hatta Kenan imirzalıoğlu ve ezel onu bile kıskanıo benim nişanlım. hihi

esen bır sey sorucam ,cocuk yaparen de dıkkat edelım mı

yanı mesela anne ıkızler baba akrep cocuk ne olursa ıyı anlasırlar :)

bızım evde baba koç ,anne boga ben ikizler kardesım yengeçti ..bi savaş cıkıyordu arada :)

benım kocam o kadar kıskanc degıl yahu ..yapıdan sanırım kıskansa bıle bellı etmez ..

EseN77 katılıyorum. Hemen hermen her konuda farklı bakış açıları oluyor. Önce senin iğneliyorlar sonra lafa geliyorlar ama kalbini kırmış oluyor bir kere...
Kıskançlık, cimrilik mevcut. Kıskançlık bir yere kadar iyi ama aşarısı ve saçma olanları akrepte mevcut. Mesela sırf ben kahkaha atıyorum diye Komedi dükkanını izlemez ve beğenmez. Ama bunu kıskançlığından olduğunu söyleyemez. Cimriliğine lafım yok gerekli yerde oluyor ve bu devirde iyide oluyor. Burçların içinde en ateşli olanın akrep olduğuda doğru
Bir şey söylersin o kafasında onu yoğurur yoğurur 3 gün sonra gelir sen bana bunu demiştin der. İşin garibi sen onun anladığını söylememişsindir. Ayrıca 3 gün kafa yorulacak bir şey değildir söylediğin.

Dediğim dediktir. Sana fikrini sorar sen farklı bir şey söylersin ama o kendi bildiğini okur. E buda başağın bile inadını yenecek cinstendir.

Birde sizin zevkinize uygun hediyeyi bir türlü bulamaz:18:

Devamlı pohpohlanmak ister. Ayrıca romantik değildir yada beceremez diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…