Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

hepsi ikizler olsa babayı alt edersiniz :))) güzel bi dahiler grubu olur ama :)

Çok tanıdık herşey yaa :)))) okurken güldüm aynısı çünki :))) bide küserler :))

Şatafatlı kokoş kıyafetleri alırlar. Madam emma lar olur ya ingiliz kız öğrenci yurtlarında , fırfırlı kıyafetler falan gösterişi seviolar sanırım ama boğazına kadar kapalı yakası etek boyu dizin altında falan. Hiçte tarzım değil deliriyorum :)) kombine ediyorum artık özenmiş almış diye :) bide altını seviolar sanırım oda gösteriş. bende altını hiç sevmem , inciyi severim. ufak zarif şeyleri severim. şıkşıkıdık küçük kadın edasıyla gezicem ona göre :))

ay aynı ben
2-3 sene önce gitmiş doğum günü hediyesi çanta almıştı.
Bende çanta manyaklığı vardı bir ara gözüme kestirdiğimi alırdım. Ben aldığı hiçbir şeyi beğenmediğim için düşünmüş düşünmüş en sonunda çanta almaya karar vermiş. Bir spor mağazasından bir sürü para verip, altın renginde ama spor değilde günlük kullanım için bir çanta almış. Sonuç ne oldu? Gene beğenmedimNeymiş markası varmış bu sene modaymış. 9 sene geçti adam hala beni çözemedi.
Bşaklar bir şey alırsa kendi gözlerine hoş göründüğü için alırlar. Moda yada pahalı olduğu için değil

Bize göre uyum olsun kaliteli olsun ama zarif olsun. Onlarda şatafatlı şeyleri seviolar. Bide benim aşkım klasik giyinmeyi sevio haftasonuda. Eee zaten bütün hafta klasik giyinoruz iş gereği haftasonu biraz spor olmak istiyorum. Biraz o konuda anlaşamıyoruz. Ama güzel seviolar dimi? Çok tutkulu... gözlerinden okunuyor her hissi.

dün aksam baya baya bı kavga ettık..yapıdan mı burctan mı bılmıyorum..

hırslarına yenık düşüyor..

ben de normalde herseye tamam dıyen kısı aşırı inat oluyorum dik kafalı..

ee arabada sadece sustum o gönnlümü almaya calıştı..malesef hep alttan alaan o oluyor..

neyse..ee dogum günleri ne zaman ..

bizimki cok az kaldı ayın 9.da ve hiç bir fikrim yok..

ay bı de renklı seylerı cok severler benı kocam gıydırır..

bıraktım artık nasıl görmek ıstıyorsan oyle gıydır dedım..

ama bı görseniz bazen nasıl kavga edıyoruz..evet bu işten anlıyor ama ya benım tarzım ne olacak

şu hyundai duruyomu kız daha
bizde de alttan alan o oluyor ama ne yapim gıcık oluyorum
ayın 19 doğum günü emme heç bişiy almayacağım
bana telefon alacağını söylemişti.
al takke ver külah yaptı telefonun parası benden çıktı

duruyor kız hala ,satmayız onu ,kumam o benım

iş arıyorum kız var mı iş bölge müdürüm :81:

ben de para da yok var da yok ,onun parasıyla yıne ona alacagım hediye :83:

17 side benimkinin doğumgünü hiçbi fikrim yok ne alacağıma dair. Bir erkeğe alınabilecek herşeyi aldım. Akrep kolay kolayda beğenmiyo..

Bu benim kocişim valla :) Hediye alacak bana olsa illa birlikte beğenir öyle alırız.Benimki 1 ay 1 yıl sonra bile sen bunu demiştin der :) Ateşli mi ateşli :) KIskançlığı ve inadını söylememe gerenk yok zaten

ya istanbulda benimki geliyo havaalanında şimdi. bana dioki yorgun değilim. nereye çekersen çek adamın duru durağı yok. akreplerin biraz fazla abartı sanırım

Arkadasin yazdigi cogu seye katiliyorum ki ben ve esim cok uyumsuzuz. Benimkisini cözmek cok zordur tam 5 senedir taniyor bir kere gözunden yas geldigini görmedim cok duygusuz biri olmadik seylere duygulanir bazen ama duygusunu kesinlikle belli etmez!!

Sinirlendigini olmadik seyler söyler yuzune bazi seyleri vurmaya meraklidir akrep gibi sinirlendiginde insanin en zayif yerinden sokar ama 10 dakika gecmeden eski halina döner ve hic birsey olmamis gibi davranir ben hatali oldugum zamanlar bile o barisalim artik der

Hic kiskanmaz kesinlikle kiskanmaz bir erkekle konustugumu görse kimdi bu der eski siniftan ark desem bu cumle ona yeterlidir fazla kurcalamaz cunku kiskanma duygusu yok adamda. sabaha kadar internette otursam ne yapiyorsun diye gelmez bakmaz yani guveniyorum sana der noktayi koyar.

kisa cumleler kurmayi sever ama arkadasini gördugunde cenesi duser.. Bir seye hayir diyorsa hayirdir geri dönusu yok. parasini sever degerini bilir..

Iltifat etmek mi ?? bilmez!!

Akrep burcu kesinlikle bana uygun bir burc degil.. keskelerim cok ama esimi cok seviyorum keske biraz kendini degistirse diyorum ama bu imkansiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…