Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

benım akrebım gene uyuz otesı
valla dıger akrepler ıyı olabılırde benımkı uretım hatası bence

akrepler kizdiginda cokmu sinirli olur?
sik sik yani cabuk sinirlenirlermi?
birde o sinirliyken nasil davranmam gerekir? kendi haline mi birakayim alttanmi alayim pohpohlayip ikna mi edeyim?

bide gerektiginde alttan almasini bilirmi?

biseyi yaptirmak istedigimde nasil davranayim?

yardim edin kizlar

evet sınırlenınce anlarsın sadece bakıslarından bıle
cabuk sınırlenenler yapıya baglı ama hemen sınırlenmezler sanmıyorum
bence sınırlıyken agız dalasına gırme
sonrasında sakın sakin konuşun
alttan almakta ve ıstegıdını yaptırmak tamamı ıle o ınsanla aranda olan bır ıletısım

benim aşkımda akrep, daha öncede yazmıştım sanırım buraya.çook çok fena ama seviyorum, seviyorum işte :kedi:

hakimiyet kurmaya bayılıyolar galiba bunlar. tamam aşkım, sen bilirsin aşkıım, nasıl istersen canım de canını ye :jeyyar:

hakimiyet kurmaya bayılıyolar galiba bunlar. tamam aşkım, sen bilirsin aşkıım, nasıl istersen canım de canını ye :jeyyar:

aynennnnnn valla benim nişanlımda akrep tamam kuzum de hep alttan al eee kardeşim bende aslanım hep tamam diyemiyorum bazen giriyoruz birbirimize:sm_cool:
ama benimki çok sinirli yaa...birde şeyyy:asigim: birazda fazla istekli akrep erkeklerin özellikleriymiş buda..napıimm seviyorum

Kızlar benim eşimde akrep ...bende oğlak burcuyum,akrep gerçekten zor bir burç.

İstek konusunda ne yapcaz bilmiyorum benimkide öyle yolda bile yaramazlık yapar Şeniz Al benden de o kadar ama hafif maco sinirli hallerine bitiyorum :asigim:

evet benım akrebımde cok cool takılır
hanı her an bana sırnasıyor gıbı gozukmek ıstemez ama bı bıraksam artık neler olacagını tahmın edersınız:)

neye göre zor arkadaşlar?normal bir erkeğin beklediğinden daha fazlasını mı bekliyorlar sizce her konuda?kıskançlık mevzusu nasıl?benim yükselenim akrep mesela?bizde güven olayı herkesten fazla önemli herkes sadakat ister ama biz fazlasını isteriz.

Kızlar benim eşimde akrep ...bende oğlak burcuyum,akrep gerçekten zor bir burç.

Bende oğlak burcuyum sevgilim akrepp ... Siz anlaşabiliyomusunuz nasıl geçiniosun yaa nasıl senin akrep acaba diyorum sadece bendemi var bu huysuz adam kaybolmak istiyorum bazen dünyadan yaamafoldumben kızar neye kızdığını bilemezsin kıskanır saçmasapan şeyler kurar sanki gerçkten yapmışsın bişey gibi herşeye takar karşı çıkarsan gene sen olursun suçlu sana küser of offff

Sen tam bi akrep erkeği ilesin canım kaydirigubbakcemile3

Sen tam bi akrep erkeği ilesin canım kaydirigubbakcemile3

Gülme kız çok zor vala senin başında yok galiba gülme bak başına gelir :):) üç buçuk senedir ömrümü yedi adam geçen kavga edioduk anaaam adam iki sene önce söylediğim bir cümleyi bana tak diye söylemezmi sinirli anımda sölemiştim yazmış onu kafasına sen bana böyle demiştin unuttuuğumumu sanıosun şok oldum yaa bende dedim aşkım üç sene önce ne zaman tuvalete gittiğimide hatırlıomusun birinin seni resetlemesi lazım diorum :1ninca: zor kızlar zor çeken bilir kötükedihüso

Benimkide akrep canım o yüzden çok iyi anlıyorum çok kıskançlar çok,hemen de parlarlarkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…