Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

ben akrep eşim aslan gerçektende hiç bir konuda anlaşamayız didişir dururuz...kaydirigubbakcemile3

bu akrepler inanılmaz bi şekilde aklımızdan geçende dahil hakkımızdaki herşeyi bilmek gibi özel bi yeteneğe sahip bence...
ama çoookkkk çokk sevilesi benim akrebim yaa

Benim eşimde akrep
ve ben boğayım çok güzel anlatmışsınız kızlar
bana göre burçların en düşüncelisi iyiki bi akreple evliyim
rahatına düşkün eşini mutlu etmeyi bilen
sevdimi tam sever sildimi bir kalemde...asla yalan yoktur sevdiğine ne düşünürse söyler
başkasına karşı daha ketumdur(aileside olsa)
dünya bi gün oda bugün düşüncesiyle hareket eder çocukları sever ama fazla çocuk sesine de gelemez
ayrıca bi çocuk gibi de korkaktır sevdiğini kaybetmekten korkar
duygusaldır bişeylerle meşgul olmayı severler meşguliyet sırasında da kimseyi görmezler
akrebin yatak konusundaki heyecanlılığı da belli başlı bişey zaten
bunu burç yorumcularının hepsi söylüyor
şimdilik bunlar...

konuyu okuyunca dertlendim yazıyım dedim ben akrep burcuna 2 yıl önce büyük bi hata yaptım n onu herkesin önünde bilerek rezil etmek gibi. tab,i o beni seviyordu ama kin besledi bana . öyle havai bi tipki inanın kaç tane kız tanıyorum ona teklif eden hiç birini takmaz burnu baya havalarda . ben o olaydan sonra özür falan diledim 1 yıl uğraştım aramız düzeldi şimdi de ondan feci hoşlanıyorum 1 yıldır arkadaş gibiyiz ama samimi sayılmayız. geçen gün beni beğendiğini söyledi msn den sonra yüzüme kapattı günlerdir de girmiyor nete. beni yeniden seviyor gibi . ama açılmıyor belki yeniden hata yapmamdan korkuyor beklemekten gerçekten sıkıldım

canım ne güzel tarif etmişin bayan olmama rağmen aynı beni anlatmışın alkisalkisalkis akrep burcuyla beraber olmak çok kolay aslında gururum incitilmediği,yalan söylenmediği müddetçe ölene dek o insanı mutlu etmek için uğraşırım çok sabırlıyımdır ama kırıldığım zaman da herşeyi tersine çevirebilirim kötükedihüso

ben yengecim sevgilimde akrepp boshayallersmile
evet akrepler sevdiği zaman gözü dışarda olmuyor benim tontişim bitaneeee opuyorumnanaktan

Akrep mi??
Çok ilginç bir çekicilikleri var. azcık tatlı dil,azcık güler yüz,bakışlar falan. aman aman!
Aslan burcuyum,bi akrepten hoşlanıyorum. (hatta galiba seviyorum)
ahh ahh.. napsak ki?

bir koç burcu olarak akrep ile anlaşamadığım aşikardır.
çok fenalar yaa çok.

Bende bir akrebim bir kaç özellik hariç tamamını taşırım.Nefretim büyüktür asla unutmam kinciyim intikamı mı mutlaka alırım sadece damarıma basmasınlar yapacakları tek şey bu

Erkek arkadaşımda akrep olsun sevgilim demiş ama nedense beni idare edemedi.Oğlak burcu anlaşır yazıyordu uyumda ama biz anlaşamadık :))))))

Ben akrep erkeklerini severim insanın kendi kanı canı gibisi var mı :)))))))

Akrep mi??
Çok ilginç bir çekicilikleri var. azcık tatlı dil,azcık güler yüz,bakışlar falan. aman aman!
Aslan burcuyum,bi akrepten hoşlanıyorum. (hatta galiba seviyorum)
ahh ahh.. napsak ki?

canım sende bendensın
ne dıyeyım başındayken kaç mı diyeyim
biz aslanlar çok gururluyuz akreple anlaşmak için gururu biraz geri plana bırakabilmek gerekiyor

Akrebim,ve bir akrep erkeği çok güzel çok süper,akrep erkeği zordur ama ben artık onu o kadar çözdümki o bile farkında değil ama parmağımda oynatıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…