Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

benim sözLümde akrep Burcu .. ama tam bir akreptir :asigim:
Cok merhametli. Ona kafa tutma herkezden değerli olduğunu hissettir seni dünyanin en mutlusu yapar a.s Müthis Sadıklar. Kıskanctır bu konuda asla taviz vermez,kimseyle paylaşmak istemez. Onnla inatlaşmak yerine tamam sen bilirsin demek en iyisi =) böyle yapınca sonra kendi yapar,gelir,istediğinizi yerine getirir.. Ben Yay burcuyum özgürlüğüme biraz düskünüm ama bana Aşk dolu bakışları, o değer verisi hepsini bosverdiriyor sırnaşık şey

aynennnnnn valla benim nişanlımda akrep tamam kuzum de hep alttan al eee kardeşim bende aslanım hep tamam diyemiyorum bazen giriyoruz birbirimize:sm_cool:
ama benimki çok sinirli yaa...birde şeyyy:asigim: birazda fazla istekli akrep erkeklerin özellikleriymiş buda..napıimm seviyorum

kesinlikle katılıyorum.Benimde nişanlım tipik AKREPPPPkötükedihüso

Benım eski sevgilimde akrepti. Bende başak burcuyum. Kısmen anlaşıyoduk ama akrep cok zor bi burc. Kindandır ve cabuk nefret edebilir. Biranda trip atmaya başlar.neye kızdıgnı anlamazsınız bile. Size göre en kıskanılmıcak kızılmıcak şeylere bile kızar. takıntı yapar. Kucuk bişeye 3 4 bile kızmaya devam edebilir. Bişeyden tartışma cıktıgında önceki şeylerinizide önunüze döker. Siz haklı olsanız bile cogu zaman kendini haklı cıkartır. Cok sadıktır. Güvenilirdir. Ama ona ters bişey yaptıgınzda bu sadıklıgnı bozabilir. Buda kinci olmasından ve içinde biriktirmesinden dolayı bence. İçine atmayı cok sever. Zor iletişim kurardım kendisiyle, çünkü derdini anlatmaktan konuşmaktan yana hiç değildir. Ama cok iyi bir aşık ve sevgili olur. Yanınızda oldugunda gerek sözleriyle gerek bakışlarıyla sizi sevdigini belli eder. Diger huylarıylada ömrünüzü yer. Heralde birdaha bi akrep burcuyla birlikte olmam. Çunku onlarla konuşmaya çalışmaktan yoruldum :)

herkes akrep burcu için sadık demiş. özellikle bi erkekten sadık sadık diye bahsedilince hoşuma gidiyo valla :)

çooook kıskanç
bide biraz anlarsınız ya :eek:sevilmeyi sevmeyi çok seviyo

erkeklerin hepsi mi böyle yoksa özellikle akrep erkeğimi cinselliğe daha düşkün?

benim ilk sevgilim 8.ayımızı bitiriyoruz allaha şükür
genelde erkekler cinselliğe düşkün olur derler
akrepte daha fazla sanırım
şimdi evli değiliz sonuçta ama evlennce nasıl olur bilmiyorum artık neyseee:kedi:
bi de ilgiden çokk hoşlanıyorlar

--sevgilisinee eşinee düşküüünnn
--kıskançç sadık görünmeyipp son derece sadık olaaann
--cinselliğee düşkünnn
--süprizler yapmayı seven süprizlerle dolu insan
--sevmeyi sevilmeyi seviyoo
--aniden sinirleniyooo
--umursamaz tavırlarr sergilemesii
--akrep,yengeç son derece uyumlu bi çifttik aslında ama 2.5 sene sonunda...
sonuç hüsraan...yinede güzeldii bi akrep erkeğinin sevgilisi olmakk...

benim eski erkek arkadaşım akrepti. ben başağım burçlar açısından uyumlu görünüyorduk.
söylenilenlerin hepsine katılıyorum.
ve gerçekten de söylenildiği gibi aşırı inatçılar. çok basit bir şey yüzünden ayrıldık. ve akrep inadından hiçbir şekilde geri adım atmadı

benim erkek arkadaşım akrep ben başağım. 2 yıldır beraberiz.Takıntılı :) bugun kıyafetime takmış durumda sabahın 08.00 inden beri aynı konu. bide küstüm çiçeği. hemen küsüyor neye küstüğünü anlamıyorum. çok seviyorum onu çoook ama zor adam vesselam :)

bak saat kaç oldu hala konuşmuyor. :) ahhh ahhh ömrümü yedi :))) çocuk gibii

ınatcı, sessız kıncı . benım kocam akrep . allahım ketum mu ketum oluyorlar. agzından asla laf alamazsın. aılesıne duskun yapıları var. gezmeyı eglenmeyı sever. cok umurmasaz tavırları vardır.
hayat felsefelerı napalım onlar oyle benı ılgılendırmez modunda yasarlar.

sürekli bir gizem ve sır halindeler. çook çoook sonra söylerler neye küstüğünü.. hayatta hep gizemli kendine kalmış konuları vardır..

ama aşkı tutkuyla yaşarlar, yaşatırlar. Baktığında gözlerinden anlarsınız aşkını..

X