Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Tatlım bu adamla evlenince mutlu olucağını hiç sanmıyorum. üzücü söylemiş oldum ama öyle. Böyle evlilik mi olur canım. Sen bu aşamada çok rahat olmalıydın. Kendini hiç kasmadan evlenmelisin. Böylemiydi şöyle miydi diyerek değil. Eksik kalsın!

benim eşimde akrep burcu ben kova burcuyum ve cok zıt burclarz ama yukselenler biraz olumlu etkiliyor oyle idare ediyorz yani ama akrep erkegi cok zorrrrrrrrr:bbo:

Mrb benim eşimde akrep burcu, sevgisini sürekli gösterir , dağınık arkasını hep toplarım tsortü yatak odasında pantalonu salonda çorabı kirli sepetinin içinde değilde dış köşesinde neyse klava:
Hemen barışır küs duramaz, sinirlendiği zamanda çok kötü olur ama zor sinirlenir, kendini dünyanın tek erkeği zanneder , aynanın karsısına geçip cok yakısıklıyım canım der :) , bebekleri çok sever.... şimdilik bunlar geliyo aklıma

lanet olsun yane sewgilim akrep basta burcunu ögrendigimde senle asla olmas demistim ama bişekilde oldu işdee ama keske akrep olmasaydıı yaaa:S:S:S

bence yükseleni baska bişi böle akrep olamazkafamçokkarıştı cok kincilerdir we barısmak için cok ugrastırırlarr...

benim eşimde akrep burcu ben kova burcuyum ve cok zıt burclarz ama yukselenler biraz olumlu etkiliyor oyle idare ediyorz yani ama akrep erkegi cok zorrrrrrrrr:bbo:

ayneenn cok zor yaa cok bezdirio bazenn olmuo diorum ama sewiorum işdefisfisfis

akrep burcu zor bir burç
helekı sabıt burclarla daha da zor
sabıt dediğim ınatcı dedıgım dedık burclardansanız
benım sevgılım akrep
bazen cok mutluyum onunla bazen cok zor
4 saat felan hıc durmadan kavga ettıgımızı bılırım zor bı burc

pırlantacım konuyu biraz gerç farkettim canım ama akrep burcuyla ilgili yorumlarını okuduğumda sanki ikimizin de derdinin tıpatıp aynı olduğunu gördüm :çok üzgünüm:

ben aslan burcuyum erkek arkadaşım akrep.kendisini çok seviyorum iyi bir ilişkimiz olması için o kadar yordum ki kendimi anlatamam.hiç mi kıskanmaz bir erkek anlamış değilim sevgisini hiç belli etmiyor aksine ben hislerimi açtığım zaman inadına susuyor.bir kere duygularımı belli edemeyebilirim demişti.yanımdayken gayet iyiyiz sorun yok gibi ama uzaktayken bazen her an ilişkimizi bitirmeye yer arıyor gibi hissediyorum.mesajlarıma nadiren yanıt verir,hiç hoşlanmaz.kendimi geri çekmeye çalışıyorum ama olmuyor.hediye almaktan pek anlamaz bu konularda biraz odundur sırnaşık şey hatta geçende ben ona hediye aldım hiç sevinmedi :sinifsinif: ne olacak sonumuz bilemiyorum

valla ben de bulamadım ama akışına bırakmaya kararlıyım.sanırım karakter meselesi gerçekten diye düşünüyorum.bugün 3. gün hala ses yok beyimizden.

kızlaaar ben de bi akrebim yorumlarınızı okudum.bi akrep olarak pek de öle korkulck biri deilmdir:)
akrep erkeği demk bu kadr kötü mü oluomş wala çok korktmşlar sizleri hehe:icecream:

akrepler bıraz suyuna gıdılmesı gereken bı erkek
sularına cok gıttıgınde de pek hoşlarına gıtmıor bellı bı yerden sonra
marconı senın konunu okudum
bı akrep aklına ok koyduysa bunu mutlaka yapar bu tus sınavıda arkadaşın beynıne ıslemıs bence, yerinde olsam bıaz olsun sevıyorsam sınavın gecmesını bekler, sonra benle ılgılenıyorsa bu durumu tatlı bı anımızda bole bole senıde bılıyorum ama bı daha boyle bı durumda 5 dakka olsun benı ozledıgını merak ettıgını sesımı duymak ıstedıgını bılmek ıstıorum derım

yok ılgılenmıyorsa ona gore bı karar verırım
benım sevgılım cok rahat bırı ama aklına bişi yapıp başarısız olma dusuncesınde bıle kahroluor, o geniş adam gıdıor bole moralı bozuluor sınırlenıyor

oyuzden bı dene bakalım

bazen diyorum ki acaba ayrıldık ta benim mi haberim yok :) tamam dediğini yapıcam zaten sabretmekten yapıcak bişey yok :çok üzgünüm: sevmediğini istemediğini düşünüyorum madem öyleyse neden syleyemiyor demek ki benim ayrılmamı istiyor diyorum off ne zor işler bunlar

ben akrep burcuyum kızlar. şu kadarını söylemeliyim ki eşim çok şanslı hihoyyyt

benim de sevgilim akrep burcu..2 yıldır birlikteyiz..onu çok kızdırdığım üzdüğüm zamanlarda bile kesinlikle bağırmadı kötü bi laf söylemedi bana..sabrına hayranım valla..bi de çok kıskanç..aşırı..herşeyimi,her sorunumu gönlüm rahat bi şekilde paylaşırım..hani en yakın arkadaşına her şeyini anlatırya insan..benm sırdaşım da sevgilim diyebilirim opuyorumnanaktan offf bazen çok sabırlı olması canımı sıkıyo..o kadar sabırlıki ağız tadıyla tartışamıyoruz bile:roflol:kaydirigubbakcemile bu arada çok da fedakar..ben seviyorum bu çocuğu yaa:asigim:

canım işte şanslıyım de geç, sabrından nıye şikayet edıyorsunkaydirigubbakcemile3
benım sevgılım kıskanmaz çok
ama sınırlıyken bağırır az da olsa eğer cok ustune gıttıysem

Çok zor burç ketum, kibirli, kinci, sinirli ve kıskanç 5 senedir birlikteyiz ama bide bana sorun yani dünyaya bi daha gelsem asla akrep burcu biriyle birlikte olmam o kadar net konuşuyorum. Hakikaten karanlık bir burç
Etrafındaki insanları aşağılar bu benim çok gücüme giden bir yönü bide asla kuyruğu yere gelmez.
küs durmayı sevmiyor barışır o kavgadan olan iğnesini müsait bi zamanda batırır.
Eeee bu kadar fenaysa niye beş senedir birliktesiniz kısmına gelince ben teraziyim yükselenimde balık yani bu mükemmel karışımın ruhsal dalgalanmalarını çok iyi idare edebiliyor.
Yani ben normal olsam alan ona kalıcak ama genelde benimle uğraşmak zorunda mesela son 3 günümüz ben yaralı bir kedi yüzünden 3 gün doru dürüst uyuyamadım sabah 10 da bi miktar kıymayla kapıma dayandı gibi...

Yani ben normal olsam asla anlaşamazdık normalseniz arkanıza bakmadan kaçın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…