Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

evettttt,bır kac sey daha ekleyeck olursam sıkmayacaksın ,aynı souyu ıkıncı ucuncu kes sormıcaksn,,bole olrusannn eger senın ıstedıkelrını sen demedn o yapıo ztnnnn.....ben sormuorum bıde bakıyorum anlatıoooooo herseyii,ama sorsam anlatmz ustune bıde kızar bagırır,ee akrepler işteeee......

EVLı BAYANLAR; pekı akrep erkegı cınsellıge duskun derler ya hani,böle ınsanı kusturack gıbı mı oluolr evlenınce ????yoksa deıl mı?

benım bı tandık var olur olmadık yelerde ,gece-gunduz,mısafırlıkte orda burda karısından ıstıomus yaaa şok oldumm ..akrepler bole deeıll demıııı

hayır mermaidcimm :1no2:
şahsen kendi açımdan hiç öyle değil,
olması gerektiği kadar :1ninca:

benım bı tandık var olur olmadık yelerde ,gece-gunduz,mısafırlıkte orda burda karısından ıstıomus yaaa şok oldumm ..akrepler bole deeıll demıııı

En seksi burç akreptir. Tamam cinselliğe düşkündür ama o bahsettiğinin yapısı farklıdır be güzelim.:nazar:

Bende akrep burcuyum. Akreplere kinci,asla unutmaz denir. Bence yapılan kötülüğe göre değişir.

altına imzamı atıyorumm alkisalkisalkis
benim eşimde akrep burcu ve hamdolsun iyi anlaşıyoruzz :asigim:
inatçıdır, dediğim dediktir, kararında kıskançtır, ilgilidir, anlayışlıdır, merhametlidir, koruyucudur, tam bir aile babası karekterindedir a.s

aylincim arkadaşın dediği gibi ilgi bekliyorsan ilgi göstermen şart şutarafagitti
o takdirde çok mutlu olabilirsinizz :asigim:

yok abla ben almiyim, bu bahsettigim akrep tam bir sapik, konuya ilk dudaktan girdi. ben böle birine güvenemem sryyy, yol verdimmm

erkek arkadaşım akrep ve ben onu tatlılığıyla,kıskançlığıyla,cesaretiyle,çekiciliğiyle,bağlılığıyla,güven vericiliğiyle herşeyiyle çok ama acaip çok seviyorum..
iyiki benimsin..

yasakkelime
yuhh o o adamın kendini bilmezliği pekmezi bol gelmiş derler öylesine akrep burcu deil hehe burçla alakası yok bence :jeyyar:

Benim eski erkek arkadaşım akrepti.. Ondan çektiğimi kimseden çekmedim.. Çok korkarım akrep erkeğinden.. Bir de uçkurlarına düşkün oluyorlar yüz bulamayınca da alternatifleri değerlendiriyorlar çıldırıyorum..Allah iyi akreplerle karşılaştırsın sizi kaydirigubbakcemile3

akrebim akrep burcuyla evliyim, yok canımmm kolu komşu misafirlikte falan istemez canım, ama hher erkek gibi müsait olduğu her an ister.

her ikimizde akrebiz.
ben daha onu tam olarak çözemedim, onun da beni anlayabildiğini hiç zannetmiyorum :nazar:
zaman içerisinde emin olduğum bazı özellikleri var;
öncelikle çok yufka yürekli ( ne yapılırsa yapılsın affedebiliyor), gizlisi saklısı olmayan ne varsa hepsini anlatıp rahatlamayı seven, ileri görüşlü, sosyal, aktif, arkadaş canlısı, sevdiklerini tam seven ve koruyan ama sahiplenmesi zaman alan, sürekli arkasında dolanıp toparlanması gereken( anahtar, cüzdan, telefon v.b) dağınık ama yeri gelince baştan başa ev temizliği yemek v.s yapabilen.. çok ama çok sevimli, ne kadar kızgın olsam da dayanamayıp her seferinde affettiğim, nasıl yaptığını anlayamadan gönlümü almayı başaran, çok güzel duygu sömürüsü yapıp ona acımamı sağlayan bi tip Şeniz :nazar:
kıskançlık konusunda gelince.. ne ben ne de o birbirimizi sıkacak şekilde yansıtmadık kıskançlığımızı.. ben ona kıskanma fırsatı yaratacak bir harekette bulunmadım hiç ama içten içe kıskandığını anlayabiliyorum..
ayrıca yaklaşık 1,5 yıl kadar nişanlı durduk.. beni rahatsız edici hiçbir hareketi olmadı öyle çekingen ve utangaç davranıyordu ki ilk ben onun elini tuttum o cesaret edemedi.. sonradan söylediğine göre yanlış anlarım diye benim güvenimi kaybetmek istememiş nasıl korkuttuysam gözünü şakkıdı

Neslihan her akrep erkeği öyle hemen affetmiyor canım ve ağızlarıda çok sıkı oluyor.
Bu burçlarda genel ortak yön çok oluyor ama farklılıkları ben insan yapısını anlatan pin koduyla çözdüm. Dougles forbesin kaderin pin kodu ve ilişkilerin pin kodu adlı kitabını mutlaka alın derim.

benimde sevgilim akrep:):):):) akrepler çok sabırlı iyi dnleyclerdr ama damarı tutunca kaçış yok o iğneyi batrcak:):):):) olsun yinede akrep yinede akrep hıh hihoyyyt

benimde akrep sevgilim var.16 aydır beraberiz ömrümü yedi resmen.ilk başta evlilik lafını ağzına alan o.en ufak bir tartişmada ben huzur istiyorum evlenince dedi. dost kalalım diyen o.sonra tekrar barışan o.yine baskı yapınca YıNE dost kalalım diyen o.tekrar barışan o. biraz zaman geçince ilgi görünce tekrar sapıtıp ben evliliğe hazır değilim benimki psikolojik ruhen ve bedenen hazır değilim diyen o. tekrar barışan o. en son tekrar ayrılan dost kalalım ;ben evliliğe hazır değilim ruhen bedenen; diyen seni üzmek istemem evlenince sen erkeksin anlamzasın diyen o.sonra tekrar barışan o.şimdi bu siteyi okudum her şeyini altdan alıyorum canım cicimliyim ona karşı ama bu seferda çocuk gibi trip yazmazmı bana.yok benim evde net var diye 24 saat meseneymişsim.halbuki tövbe ya.yok facebookum varmış 90 arkadaşım.tüm türkiye benim elimin altındaymış.en sonda cepde adının baş harfiyle kayıt yaptım onu.yok insna erkek ardadaşını baş farfiyle kayıt edermi; anlamasın diye kimse öyle yapmıştım ben ama dinlemiyor.bende msj attım tmm seni güneşim olarak kayıt ettim dedim.ytn vermiş bana güneş gece olmaz şimdi gece yarın görüşelim diye.altdan aldım ama sen benim gecemide aydınlatıyorsun diye cnm dedim.2 gündür msj atmıyorum oda öyle.fazla ilgi göstermiyorum problemmi var diyor napıcamı şaşırdım.göstersem ilgi bu seferde sıkılıyor.offffffffffff.nolur bana tavsiye verin lütfen napıcam ben yaaaaaaaaa

kardasu ben senın sevgılını pek anlayamadım
acaba yukselen burctan ılerı gelmesın

baya trıp yapıyor sanırım sana

merhaba pırlanta hemde ne tripler.bir defa çok değişken ben akrep olduğuna bazen şaşıyorum sanki ikizler yada koç burçu gibi.bilmiyorum.bir şeye karar verir ertesi gün ya ben düşündümde şöyle şöyle olsun diyen cümleler.şimdi cepe isim yüüznden tripler.2 gündür mesaj yok bende atmıyorum.bakalım.güya beni şımartmak istemiyormuş ilgi gösterip fazla ilgi sıkarmış beni.birde 35 yaşında ya.çocukta değil.evlenmek isteyen kendisi cayan yine kendisi.laflarıda hazır.evliliğe hazır değilmiş;psikolojikmiş; rahata alışmış falan filan.yaşlı annesiyle yaşıyor.abisi yurt dışında.bilmiyorum nasıl bir yöntem izlesem pırlantacım ya

canım vallahı bende sana taktık verecek konumda değılım ama 35 yasında bırı ıcın yok ceptekı ısım şu bu bunlara takılmasa daha ıyı olurdu bence
ne yapmak ıstıyor gercekten merak ettım, bu tur seylerı cok burca baglamamak lazım
bence sana burada evlı arkadaslarımız nasıhat etseler daha ıyı olur, daha net cozumler sunabılırler, bence hayırlısı olsun dıye dua et, ustune de gıtme, msj filan atma konusunda

Allah razı olsun tavsiyelerin için.evet karakter olarak tuhaf .bilmiyorum geçmişindeki kızlardan hep darbe almış aldatılmış.kendince taktik yapmış duygularını göstermezse üstüme düşmezse daha çok bağlıycağını inanmış.gerçi işe yaradı pırlantıcım.sevgi sözcüklerini az kullanıyor mesela. bana karşı.buda bir taktiği sanırım. iyide ilgi görüncede sıkılıyor .göstermeyince fırça atıyor.üstüne gitmiyorum zaten artık.en son ona şiir dolu yazı attım.hemen ynt yazmış erkek arkadşının adını bile cepe yazmayan birinden böyle bir şiir gelirmi diye.ve yazmış arım balım peteğim,hayatımın anlamı ömrümde gördüğüm en güzel kız meleğim diye.bende ynt yazdım cnm adını güneşim olarak yazdım cepe diye.cevapı ise şimdi gece güneş yok yarın görüşürüz.ben yeni altdan aldım.bu siteden öğrendiklerimi uyguladım.tatlı dille ynt verdim.güneşimsin.çünkü gecemide aydınlatıyorsun cnm dedim.cuma akşamı oldu bunlar.ve şu ana kadar ynt yok.benim mes atmamı bekliyor ama bende atmam.alışıyor sonra ya.ipleri eline artık vermek istemiyorum pırlantıcım.EVET EVLı ARKADAŞLAR BANA AKIL VERıN KAFAYI YıYıCEM.NAPıM BEN .NASIL BıR YÖNTEM ıZLEMELıYıM

X