Aklm KK da..:):):)

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
Aklım KKda
Tüm işlerimi, bitirdim yemekleri yaptım KK ya gireceğim... Kocam internetin başında şunu da indireyim,bu mesaja cevabı yazayım kalkmıyor bir türlü.. Sinirle elime ipimi alıp ,bebek yeleğine başlıyorum...Çıt yok...O arada muhallebi yapıyorum,mutfağa gidip geldikçe bakıyorum, kalkacak gibi gözükmüyor .. Kitap mı okusam??.. Mümkün değil ,bir satırı üç kez okuyorum bir şey anlamıyorum
Aklım KK da..

Tekrar mutfağa yöneliyorum tık tık sesler geliyor inanamıyorum soruyorum “Ne yapıyorsun” “Hiç arkadaşlar okeye çağırdılar oynuyor,vakit geçiriyoruz” Demez mi.. Dedi bile
Telefonlar çalıyor inşallah bir arkadaşıdır,çağırırda şöyle biraz dolaşırlar..Telefonlar bana
Aklım KK da şimdi herkes oradadır

TV yi açıyorum boş boş bakıyorum.Elimdeki yelek bitti bitecek sanki triko makinesi sinirden ilmikler uçuyor .Öğleden sonra oldu ,halamın kekini sütünü veriyorum.
Okeyin sinir olduğum o tık tık sesi kesiliyor. Oh! Nihayet
“Sen markete gitmeyecek miydin canikom unuttun mu ” Soruyorum “Yarın giderim acelesi yok ki” Diyor....Yok ha! ....yok ha!.. Kahkahalarla gülerek ”Biliyorum kalktığım anda yerime yerleşeceksin ,o yüzden tuvalete bile kalkamadım”.Diyor
“ Söz oturmayacağım akşam sofrasını hazırlayacağım sen rahatına bak” Diyorum ...Diyorum ama iki bardak ,bir tabak kırıyorum. Aklım KK da ..Sinirimden ellerim titriyor ne bağımlılığı bu böyle

Akşam oldu haberler sonra diziler ...Bir kerecik dolansam,yoksa rüyalarıma girecek
Mutfağı toparlayıp,süzülüyorum odaya.. Kocam diğer odada maç seyrediyor ve sizlerle buluşmaya geliyorum hepinize selâmlar.
Yeşilimin kk özlemi:):)

Canım kk dostum hepimiz aynı durumdayız galiba, aşağı yukarı .Hele ben, işlerimi bir an önce bitirmeye çalışıyorum KK girme telaşımı bir görsen şaşarsın .Sanki kaçıyor, bir daha giremiyecekmişim gibi :)).Bağımlılık yapmasına seviniyorum benim için gerçekten önemli KK yalnızlığımı giderdiğim tek yer diyebilirim .Öpüyorum seni ve KK tüm değerli üyelerini.

benim koca girmiyor ama çocuklarla bir gün fena kapışacağız bu gidişle.hiç fırsat vermiyorlar ayol,okulda oldukları zaman ohhh benim diyorum,çocuk gibi seviniyorum,heyacanla acıyorum kk mı.tüm iletişim bitmiştir dış dünyayla artık.ben ve kk ne yazsam,ne okusam ,ne bilsem kardır çarcabuk yutarcasına...zamanım yetmiyor ama yinede şarj olmuşcasına ayrılıyorum kk den.buruk ve hüzünlü..ertesi günü buluşacağım o saati büyük bi hazla beklemeye devam....
iyiki varsın kk yaşamımı canlandırdığın için :enbuyukkk::enbuyukkk:

Herkes aynıymış ne güzel bende kendimi sanıyodum bu kadar bağımlı KK ya sigaradan sonra ilk bağımlılığım KK iyiki varsın . Neden daha önce keşfetmemişim ben burayı kendime kızıyorum zaman zaman a.s.

Hepimizin duyguları aynı ne güzel .Çok mutlu oldum.Acaba KK ya sadece ben mi bu kadar bağımlıyım diyordum

Uyandıktan sonra işleri çabuk bitirmek için aceleden kaç kere kapıya tosladım kaç kere yere yapışıyordum hesabı yok :roflol::roflol: Pc benim fakat zannedersinizki giremicem bir daha KK'ya yada bir şey olucak kaçırıcam naniknanik Heleki eskaza elektrikler falan kesilmesin ne yapıcağımı şaşırıyorum :roflol: Hayır kk'dan önce bir sürü aktivitem olurdu , gezerdim , örgü örerdim vs. ama kk hepsinin yerini öyle güzel doldurdu ki boş vaktim yok şimdi :roflol:

İyiki varsın KK :enbuyukkk: , iyiki varsınız kızlar a.s.

Ben de hergün aksatmadan (aksatmak ne mümkün) siteye giriyorum.Yoksa meraktan fenalıklar geliyor bana.naniknanik Burda olmak gerçekten güzel.a.s

ya ben ya ben sankı sizden farksızım cocuklar evdeyken ne taklalar atıyorum pc basına gecıp kk yı acmak için...çokk alıstım cokk..yerimsenibengıdıp playstaysına oyunlar alıyorum onun basına gecsınler de ben de KK ya kavusayım...hele aksamları kocacık ıcerde cırpınıp dursun ya yeter ya yeter dıye..ben KK yı ve burdakı canım arkadaslarımı cok sevıyorum...........bır de o bıgmoney de 10000 üstü yapan arkadası bır yakalarsam öpcem habarı olsun...........:roflol::roflol:

bağımlılık yaptı yaa
ilk neti aldığımızda nette dolaşıp duruyodum çıkıyodum
3.gün k.kya üye oldum ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile ev işlerim bile kalıyodu DİSHE nin tavsiyesi üzerine sabahtan yapıyorum işlerimi a.s
dışarda olduğum zamanlarda ise ne oldu gene geyik kaynamıştır diyorum
ve gerçekten girmediğimdede bir sürü olay oluyo onları çözmeye uğraşıyorum bu seferde
yada komşular banamı gelcek off ya giremiycem diye sinir oluyorum
bende k.k yı ve herkesi çook seviyorumm
sevgilerimle Şeniz

Bende KK uğruna dalıp,ne yemekler yaktım,ne işler erteledim bir bilseniz. Ama mutlu,huzurluyum sizlerle..İyi ki varsınız

İtiraf etmem gerekirse bende eşim ile bir kaç kez atıştık kk nın yüzünden
gerekçesi pc başında özelliklede kk da çok takılıyornuşum diye...
akşam eve gittiğimdede pc başında sizlerle olmak istiyorum ama malum
insan işten eve gidince yemekti,çocuktu,bulaşıktı zaman geçiyor ve bitap bir şekilde
hoooppp yatakta buluveriyor insan kendisini..
sabah öyle bir atıyorum ki kendimi kk ya hemen açıp bakıyorum ne var ne yok ben yokken neler
olmuş vs....
müşteri geliyor müşterinin gözünün içine bakıyorum çabuk kalkıp gitsin diye
telefon çalıyor kısa ve öz konuşup hemen kapatıyorum..
bazen telefonun bile çaldığını duymuyorum,kendimi öyle bir endekslemişim ki kk ya ordayken gözleerim görmez,kulaklarım işitmez oluyor beee
bu kk adını henüz bulamadığım ama çok güzel bir alışkanlıktan da öte bir şey oldu ve benim hayatıma girdi..öyle güzel dostluklar edindim ki ,öyle güzel arakadaşlıklar,öyle güzel ve içten sohbetlerle bir köprü bir bağ kurdu ki sizlerle..
bazen içeriden ve dışarıdan benim kk ya girmemi istemeyen (özelliklede çok sevdiğim eşim bunu yapan)harici ve dahili bedhahlarım oldu ve olacak ama ben yılmadan yıkılmadan bu engelleri aşıcağıma ve her zaman sizlerle olacağıma and içerim.a.s....

4-5 ay önce hint kınasını merak edip google da ararken buldum burayı ve neden daha önce bulmadım diye düşünüyorum.Bende K.K nü çok seviyorum hatta bağımlısıyım.2 gündür çok hastaydım hiçbişey yapmadan yatıyordum dün kendime geldiğimde ilk yaptığım şey K.K ne girmek oldu kardeşim beni pc başında ve K.K de görünce özüne dönmüşsün dedi :roflol: şimdide banyo yapıp dışarı çıkmam gerekiyor ama sabahtan beri ayrılamıyorum bunun başından :roflol: yapamıyorum kapatamıyorum. Yeri geliyo nefretimizi haykırıyoruz yeri geliyo mutluluğumuzu paylaşıyoruz birbirimize destek oluyoruz bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun Hepinizi çok seviyorum :enbuyukkk: a.s.

a.s. Yeşillim hepimizin ortak meselesini ne güzel dile getirmişsin. Bende de KK. paranoya haline geldi. İnanır mısınız komşularımdan, arkadaşlarımdan bile daha önce geliyor benim için KK. daki üye arkadaşlar. Bu nasıl bir bağımlılıktır bilemiyorum. Çevremde bulamadığım ama arayışı içinde olduğum bir çok arkadaşı burada buluyorum. Ne güzel insanlar varmış diyorum. :nazar:Harika paylaşımlar yapılıyor.Nerdeyse çevremde bulunan insanları aramaz oldum. Ben bütün KK üyelerini seviyorum. :asigim:Her şey için teşekkürler KK. :enbuyukkk:

cok güzel anlatmissin yesilim yine bazen bizdede ayni durumlar yasaniyor.

kk'ya takılmak gerçekten bağımlılık yapıyormuş. İşyerinde 1 dk'lık zamanı bile fırsat bilip buraya koşuyorum bakalım neler olmuş diye. Evde pc olmadığından eğer izleyeceğim bir dizi de yoksa yine aklım kk'ya gidiyor. Allahtan evin altında internet kafe var da oraya koşuyorum bazı akşamlar :hooray:

kk'ya takılmak gerçekten bağımlılık yapıyormuş. İşyerinde 1 dk'lık zamanı bile fırsat bilip buraya koşuyorum bakalım neler olmuş diye. Evde pc olmadığından eğer izleyeceğim bir dizi de yoksa yine aklım kk'ya gidiyor. Allahtan evin altında internet kafe var da oraya koşuyorum bazı akşamlar :hooray:

her gittiğim yerde anlatıyorum kk yı.içinde istediğim herşey var.bi tek dişimle ilgili diş hekimine yazdığım soruya cevap gelmedi.onu da dişçiye gidip öğrendim.canı sağolsun belki çok yoğundur.senden alıntı yaptım zenan çünki tv yi çok seyredemesem de o dizideki karakter çok hoşuma gidiyo.çok güçlü görünüyo.avatarın da nikin de çok güzel.iyi ki varsın kk:enbuyukkk:

kk yı keşfettiğimden bu yana her sabah 8.30 da mutlaka açarım açmadığım zaman sanki bir eksiklik varmış gibi..rahatladığım tek yer diyebilirim .bir psikiyatriste gideriz rutin terapiler nasıl bize iyi gelir kendimize gelirsek işte kk da benim için bir rahatlama merkezi...o kadar güzel arkadaşlıklar,dostluklar varki (nazar değmesin.)) inanın kendimi çok şanslı hissediyorum..evde kızımla anlaşmalar yapıyorum resmen..şu saate kadar sen bu saatten sonra ben diye..ve eşimde kızımda bilirlerki kk dan başka yerde işim yok..kk yı çok ama çok seviyorum ve keşke diyorum keşke daha önceden keşfetseydim..ve arkadaşlarım sizlerde iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum...
sevgyle kalın...

Tanımadığım insanlarla ne konuşacağım,:1closedeyes: Hayır ben sevmem öyle siteleri, :1closedeyes: dediğim çok olmuştur ailemden birilerine.:))
KK ya üye olduğumda bütün bu düşüncelerim değişti .Nasıl oldu anlayamadım. :uhm: Konuştuğum,tartıştığım hiç kimse bana yabancı gibi gelmiyor:))
Günümün çoğunu kk da geçirmek,beni mutlu ediyor.Oysa ben çok çabuk sıkılan biriyim:)Elektrikler gittiğinde çok bozuluyorum :)yada evime biri geldiğinde aklım kk da kalıyor.
Eşim halden anlıyor:)) Tuvalete gitmeyi geciktirdiğim zaman, "tamam git rahat rahat geçmeyeceğim bilgisayarın başına" diyor:)) naniknanik
Bir tek kedi bebeklerimle ilgilenirken KK aklımdan çıkıyor:))
Buradaki güzel insanlarla birlikte olmak, beni çoook mutlu ediyor.İyiki varsınız ŞenizŞenizŞenizŞeniz

sabah işe geliyorum masama oturup hemen burayı açıyorum...
inanın kk yı bulalı işlerim hep aksıyo ....
ben size yeişeyim derken işler kalıyo.... hemen yapıp devam ediyorum.....
seviyorum burayı ....herkesten birşeyler öğreniyorum..... sanal kötüdür yalandır derler ama siz gerçekten de iyisiniz dana cansınız......

Aklım KKda
Tüm işlerimi, bitirdim yemekleri yaptım KK ya gireceğim... Kocam internetin başında şunu da indireyim,bu mesaja cevabı yazayım kalkmıyor bir türlü.. Sinirle elime ipimi alıp ,bebek yeleğine başlıyorum...Çıt yok...O arada muhallebi yapıyorum,mutfağa gidip geldikçe bakıyorum, kalkacak gibi gözükmüyor .. Kitap mı okusam??.. Mümkün değil ,bir satırı üç kez okuyorum bir şey anlamıyorum
Aklım KK da..

Tekrar mutfağa yöneliyorum tık tık sesler geliyor inanamıyorum soruyorum “Ne yapıyorsun” “Hiç arkadaşlar okeye çağırdılar oynuyor,vakit geçiriyoruz” Demez mi.. Dedi bile
Telefonlar çalıyor inşallah bir arkadaşıdır,çağırırda şöyle biraz dolaşırlar..Telefonlar bana
Aklım KK da şimdi herkes oradadır

TV yi açıyorum boş boş bakıyorum.Elimdeki yelek bitti bitecek sanki triko makinesi sinirden ilmikler uçuyor .Öğleden sonra oldu ,halamın kekini sütünü veriyorum.
Okeyin sinir olduğum o tık tık sesi kesiliyor. Oh! Nihayet
“Sen markete gitmeyecek miydin canikom unuttun mu ” Soruyorum “Yarın giderim acelesi yok ki” Diyor....Yok ha! ....yok ha!.. Kahkahalarla gülerek ”Biliyorum kalktığım anda yerime yerleşeceksin ,o yüzden tuvalete bile kalkamadım”.Diyor
“ Söz oturmayacağım akşam sofrasını hazırlayacağım sen rahatına bak” Diyorum ...Diyorum ama iki bardak ,bir tabak kırıyorum. Aklım KK da ..Sinirimden ellerim titriyor ne bağımlılığı bu böyle

Akşam oldu haberler sonra diziler ...Bir kerecik dolansam,yoksa rüyalarıma girecek
Mutfağı toparlayıp,süzülüyorum odaya.. Kocam diğer odada maç seyrediyor ve sizlerle buluşmaya geliyorum hepinize selâmlar.
Yeşilimin kk özlemi:):)

yasakkelimeyasakkelimeyasakkelime yeşilim dua etki sadece eşini bekliyorsun buna iki çoçukta eklense vay haline sanırm kk herkesde bağımlılık yapıyor a.s.

X