Aklm KK da..:):):)

bizim evde pc yok c.tesi pazar bende uzagim p.tesi ilk isim hemne pc yi acip deli gibi topicleri dolasmak sizin yuzunuzden isten kovulacam kk karilari cok alistim size yaaaaa

Ya......İşte böyle bağımlılık yapmış KK.. Umarım daha çok seneler birlik ve beraberlik içinde oluruz ..Ne mutlu ki herkes birbirini anlıyor,sayıyor,seviyor

önceden eşim pc de bu kadar oturmasınaa gıcık oluyordum şimidee o bana gıcık oluyorr
önceden eşimin gece nöbetlerinee üzülüyordum şimdideee gidişi benim konfeti patlatmama sebep oluyorrr
ahhh kk
yakında şendullar kulübü açarsakk hiç şaşırmammm

Ya......İşte böyle bağımlılık yapmış KK.. Umarım daha çok seneler birlik ve beraberlik içinde oluruz ..Ne mutlu ki herkes birbirini anlıyor,sayıyor,seviyor

Yok yeşilim, ailemizin içinde anlaşamayanlar da var elbet :smiley-cool:
Yine de dediğin gibi uzun yıllar hepbirlikte olmak isterim ben de.Harika insanların yaydığı ışıktan vazgeçemem gibi geliyor:))

Bu bagimlik benide vurdu vallahi kizlar...
KK ya uye olmadan once, hiç bir isim eksik kalmiyordu, dort dortluk çalisiyordum vallahi, simdi birakin islerin yarim kalmasini, bi konuya daldim mi tuvalete bile gitmeye useniyorum
bide evdeki bilgisayar bozuldu, haftasonlari giremiyorum, aksamlarida giremiyorum, bu sefer konulari kaçiriyorum ve sanki ben bu aileden degilmisim gibi geliyor...:-((
yetismeye çalisiyorum ama o kadar konu varki allahim, bide her yorumun ayri bir guzelligi var, hepinizden birseyler alip beynime isliyorum. vede turkçemi duzeltmeye çalisiyorum..
KK ya girdigim zaman butun dertlerimi unutuyorum, bazi arkadaslarin konularini okuyunca benimki de dert mi deyip baskalari için uzuluyorum. ve her gun birseyler ogreniyorum
iyi ki varsiniz. Yasasin KK

Ne güzel bayıldım yorumlara artık biliyorum ki yalnız değilim..Hepimiz birer KK bağımlısıyız

bende evdekiler artıık yeter kalk diyolar bazen ben bile kızıom kendime hayır işlerimi aksatıyorum bazen yaw:kızgın: ama çok sevdim burayı iyiki farketmişim:enbuyukkk:

:enbuyukkk:.................:enbuyukkk:.......................:enbuyukkk:............:enbuyukkk:...

şakkıdı......a.s...............a.s...................

YEŞİLİM hay ağzına ellerine sağlık senin evde neyse benim de aynısı .geçen akşam çocuklar gibi eşimle pc kavgası ettik ya. :mymeka:...sanki koltuk kapmaca oynuyoz .önce kim oturursa onun dedim . ..yok yok bu böle olmıcak ben leptop alıcam kızlar son kararım .:sm_cool:

Burayi bende cok sevdim. Bendede resmen bagimlilik yapti. Isin kötü yani burdan hic cikasim gelmiyor, fakat islerim yarim kaliyor o zaman. benneyaptımki

Bu sitede seytan tüyümü var ne? :uhm:

Bağımlılık son safhada hayırlısı olsun.. Ne mutlu bize ,böyle bir sitemiz var

biraz uzaklaşınca KK dan ,gelir gelmez kendimi burada buluyorum..Ve bu yazılanları okuyunca basıyorum kahkahayı eşim koşarak geliyor "kime gülüyorsun" diye..Şöyle bir geçiştiriyorum ama anlam veremiyor:):):) bu kadar içten gülmeme..

senmisin KK diye yırtınmaya al işte kırdın kolunu ....hadi şimdi ne olacak..öyle bakıyorum size zor yazıyorum diğer tek elle .aklım burada

ayy bende kardeşimle kavga ediyorum oturayım diye
illa her gün açacam yoksa olmuyo alıştım bırakmak zor valla ama çok iyi oldu iyiki kk yı tanımışım...

ne oldu ya nasıl kırdın kolunu yeşilim.... geçmiş olsun....
mavrulam eşimle pazar dönüşü kaldırımda düştüm gözlüğüm kaşımın üstünü yırtmış dikişler atıldı kolum alçıda allah beterinden saklasın canım hepimizi

aynı dert bende de var...allahtan bu arlar işler yoğun değil de sık sık takip ediyorum.herkes ilk iş msn açıyor ben kk açıyorum..ciddi ciddi bağımlılık yaptı..aklımdan hiç çıkmıyo.kızlar ne yaptı kim ne konuştu....iyi ki varsın kk ben burdan çok şey öğrendim.hamişliğim burda geçti....doğum haberim ilk burda yayınlandı...en iyi dostumu burdan buldum....dert ortaklarım hep burda....kazene ne kadar teşekkür etsek az valla

Ben de ders çalışıyorum 10 dakika arada hemen kk ya bakıyorum sonraki aralarda da öyle..Çok fena bağımlılık yaptı..Msn e falan girmiyorum

X