aklımdan çıkaramayorum

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.079
97
kızlar bana yardım edin nolur bebek fikrini aklımdan atamıyorum biliyorumki diüşünmediğim zaman ve hiç ummadığım bi anda olucak ama yapamıyorum başaranlar ve bu şekilde hamiş kalanlar heeeeeellp mee kafamçokkarıştı

CNM BENDE UC SENEDIR AKLIMDAN CIKARAMIYORUM VALLA :çok üzgünüm:
PISKOLOJIM ACAYIP BOZULDU VE COK DUYGUSALLASTIM
ELBET VARDIR BIR ZAMANI DEYIP BEKLIYORUM BILIYORUM BEKLEMEK COK ZOR
BASKA SEYLERLE UGRASMAYA CALIS DUSUNMEMEYE CALIS DICEM AMA OLMUYO BILIYORUM KENDIMDEN
BOL BOL DUA ET CNM:teselli:
RABBIM HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSALLAHHHHHHHa.s.

canım ne kadardır istiyorsun inşallah rabbim en kısa zamanda o müthiş duyguyu annelik duygusunu tattırır sana bende senin gibiyim 9 aydır istiyorum bakalım bu ay değişik belirtiler var ama hadi hayırlısı

canım ne kadardır istiyorsun inşallah rabbim en kısa zamanda o müthiş duyguyu annelik duygusunu tattırır sana bende senin gibiyim 9 aydır istiyorum bakalım bu ay değişik belirtiler var ama hadi hayırlısı
korunmayalı tam 13 ay oldu 1 yıldır tedavideyim 3 kez yumurtlama takibi yapıldı ama sonuç malesef negative ... :1no2:
bu ay bekliorum bakalım gitmedim dra. biran önce adetim gelsinde gideyim en son hsg istemişti aşılama filan diodu ama bakalım rabbim neler gösterecek dualarınız bekliyorumm :sm_confused:

benimde aklımdan hiç çıkmıyodu . hatta korkuyodum ben böyle düşünürsem hamile kalamam diye ama kaldım :)) ben böyle düşünürsem hamile kalamam diye düşünürseniz kalmazsınız kıslarrr en kısa zamanda hamile kalın inşallaaahhhhhh !!! (ammiinnnnnnn)Şeniz:CüvCüv:

CNM NEKADARDIR istiyordun tedaviylemi oldu kendiliğinden mi umut dağıtın arkadaşlar bizlereee ebrucum çok sağol buarada nasıl iyi geldi anlatamam :sm_cool: :sm_cool:

Canım inan dediğin doğru.
bende korunmayı bıraktıktan 10 ay sonra hamile kaldım ki;
Daha önce hamile kalmakla ilgili hiçbir sorun yaşamamıştım.
Hatta eşim hani o ceketli bir espri varya onu yapardı devamlı.
kızımdan sonra 7 yıl korunduk,
Sonra bebiş istedik, hemde çok.
Ben zannediyorum ki bıraktıkya korunmayı hemen hamile kalacağım ama nerdeeee????
1 ay 2 ay 3 ay derken bende çok dert etmeye başladım.
çok çok üzülüyordum.
9 ay sonra eşimle bir konudan çok tartıştık, hatta ben ayrılmayı bile düşündüm ve o arada
''Allahım sen herşeyin en iyisini bilirsin, iyiki bana bebek vermemişin dedim''
Tabii o sırada bayağı bir rahatladım, eşimlede barıştık birkaç günde tabii,aramız çok iyi ama bebeğide yapalım diye hiç düşünmedim.
Hahhh işte tam o sırada hamile kalıvermişim.
Eğer sende biran olsun başarabilirsen kafandan atmayı, bence olur.
Stres gebeliğe çok engel oluyor, bunu kimse inkar edemez.
Allah sana hiç ummadığın bir anda bebiş nasip eder inşallah...
Kendine iyi bak...

bende aklımda hiç çıkaramıyordum..her ay adet olmamak için dualar ediyordum. ama her ay hüsrana uğruyordum. ve adetim düzensizken hiç aklımda yokken hamile kaldım ve düşükle sonuçlandı.
ümidimi hiç yitirmedim sabrettim ve düşükten 4,5 ay sonra yine hiç beklemediğim bir anda hamile olduğumu öğrendim şimdi 11 haftalık ikiz bebek bekleyen bi anne adayıyım..
herşeyde bir hayır vardır unutma seni için hayırlı zamnad verir rabbim bebeğini inşallah..

canım ALLAH hayırlısıyla nasip etsin olur üzme sıkma kendini bu kadar a.s.

kızlar desteğiniz için teşekkürler
insan yaşamadan anlayamıyor iyiki varsınız ...
aslında tam aklımdan çıkardım diyorum her şey yolunda diyorum tak biyerden bi tanıdığın hamişlik haberini alıyorum insan ister istemez kötü oluyor aylarca bebek bekleyip kavuşanlara müthiş seviniyorum ama daha dünkü çocuklar evlenir evlenmez hamiş kalıyolar deliriryorum her şey Allah tan tabiki yapacak bişey yok ama insan dayanamıyor başarabilenlere tebrikler

ahhh ahhh birde ben kafamdan atmayı başarabilsem
sırf bu yüzden siyasete atıldım, başka şeyle meşgul olayım diye ama nafile
şimdide kurslara yazılcam, Allah ne verdiyse gidicem
bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum
pek olcağını sanmıyorum ama belli olmaz
Rabbimin OL emriyle olu verir bakarsın

inşallah eslem inşallah canım .....
durumu mutlaka bildir olur mu..........

canım senın suan yapacagın en iyi sey insanlara bı müddet korunmaya karar verdıgınızı söylemek olur.buarada sende gercekten suan için bebek yapmaya ara verdıgınızı düşün ve rahat bırak herseyı.gercekten stres büyük bir düşman ve basa cıkmak bı haylı zor.ama sen bunu basarabılırsın bence,bütün kadınlar cok güçlüdür cunku,salmazlar kendılerını.bi düşünsene stres yüzünden insanaın adet günü şaşa bılıyorsa yumurtlama gunu de şaşa bilir.belkıde buyüzden hamıle kalamıyorsun ama tabı herseyden önce yüce ALLAH dogru zamanı biliyordur mutlaka ve sen herzman hayırlısını ve saglıklısını iste.inan ki beterı beterı var canım.hadi bakalım hayırlısıyla hamiş oolman dileğiyle:CüvCüv::CüvCüv:

ah canım hepimiz aynı dertten muzdaribiz 2.5 yıl oldu bekliyorum ama hala gelmedi kuzucum aklıma takmadığım bir gün yok düşünmezsem hayal kurmazsam yapamazdım eşimle sohbet edemez hale geldik iki lafın biri bebkti eşim çok kızıyordu her seferinde tamam söz dedim düşünmücem dedim ama olmadı yumurtlama dönemi geldimi kafayı yicek gibi oluyordum aksine eşimde o kadar rahat işte buda beni çıldırtıyordu eşim olursa olur takma kafana dedikçe sinir oluyordum takii geçen gün eşimle bebek yüzünden şiddetli bir tartışma yaşayana kadar o tartışma aklımı başıma getirdi eşim bana sen benimle bebek içinmi evlendin diye bağırınca durup düşünme ihiyacı hissettim gerçektende eşimi seviyorum onunla sevdiğim için evlendim bebeğimiz olsada olmasada onu çok seviyorum inanın o günden beri hiç bebek meselesini açmıyoruz kısmet dedik rabbimize bıraktık ve şimdi çok huzurluyum eşimle farklı şeyleri paylaşıyoruz meğerse ne kadar çok konuşulacak knu varmış çıkıp geziyoruz eğleniyoruz hiç aklıma getirmiyorum çünkü eşimi seviyorum aklıma gelirse hemen başka şeylere yoğunlaşıyorum sizde öyle yapın olacaksa olur verecek olan allahtır biz ne dersek diyelim rabbim bilir hayırlısını kendinizi başka şeylere yönlendirin zor ama mümkün değil

Merhaba kizlar bende 15 aydir minik melegimin bana o güzel sürprizi yapacagi günü bekliyorum.Haklisiniz insan aklindan kolay kolay silip atamiyor.Bende adete bir hafta kala asiri gergin oluyorum resmen patlamak icin bahane ariyorum esim hayirlisi olsun takma kafana diyor ama gelde bana anlat yapamiyorum.Banada destek olurmusunuz kizlar gercekten ihtiyacim var.Doktor takma kafana bekle hersey yolunda dedi ama buay doktora gitmeyi düsünüyorum.Allah hayirlisini versin.

kızlar ben bilmiyorum bebek isteyipde çok çok rahat olanı illaki insanın aklına geliyo
hiçmi gelmicek aklımıza yani bebiş olması için anlayamıyorum bunu
allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
çok bekletmeden bebişlerimize kavuştursun amin

takmamaya çalıştıkça bişeyler çıkıyor kızlar hep üstüste geliyor ne hikmetse rabbim hepimizin yardımcısı olsun :a015:

CNM NEKADARDIR istiyordun tedaviylemi oldu kendiliğinden mi umut dağıtın arkadaşlar bizlereee ebrucum çok sağol buarada nasıl iyi geldi anlatamam :sm_cool: :sm_cool:

canım kendiliğinden oldu.çevremde ki herkes benim ne kadar çok istediğimi biliyodu.bir gün dişlerimi fırçalarken fırça az boğazıma kaçtı midem bulandı diye onu bile hamileliğe yoruyodum düşün artık.herkes sen bu düşünceyi atamazsan stres yüzünden hamile kalamazsın dediler amaaaaa kaldımmm hem de bu kadar isterken ve afedersiniz ilişki esnasında hep bunu düşünürken bile.Bence zamanı var herkes için.Allah'ım sizlere hayırlısını versin.En iyi zamanı Yüce Allah bilir.Öptüm hepiniziii :dance:

cnm ne mutlu sana sende bi problem yokmuştur ondan olmuş bende pco var malesef
rabbim kimseye aratmasın çokkk zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…