Akıntım var korkuyorum

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.2 aydır hamile kalmak için uğraşıyoruz ve adetime 7 gün var kan testi yaptırsam belli olurmu ?beklmek çok zor yardımcı olursanız sevınırım

doktor gerçekten çok önemli... ben ilk hamileliğimde yengeme gittim de ne oldu. hep ihmaller vs. hep dediğim gibi ben idrar yolu enfk. geçirdim ilk hamileliğimde ve çok ciddi bir şey bu özellikle o dönemlerde. yok o antibiotiği deneyelim yok olmadı sunu içirelim. yok olmadı ürolojiye... inanır mısın hep şunu dedim yenge ben serum alınca kendime geliyorum. bekarlığımda da bu böleydi şimdi hamileyim bana ilaç yazma lütfen serum taktır bana gerekirse hastahaneye yatır. yok yapmadı ve sonuc cocuk öldü... nasip bu kadarmış diyordum ki geçenlerde öğrendim bir akrabamızın gelini hamileymiş o baska doktora gitmiş. o da idrar yolu enfk. geçiriyor. hemen hastahaneye yatırmıs doktoru sonuc kız turp gibi bebeği de normalden önde gidiyormus gelişimi... doktor seçimi çok ama çok önemli. benim iki üç doktor var aklımda regl dönemim bittikten sonra gidicem. bakalım sonuc ne olacak

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.2 aydır hamile kalmak için uğraşıyoruz ve adetime 7 gün var kan testi yaptırsam belli olurmu ?beklmek çok zor yardımcı olursanız sevınırım

hoşgeldin sende aramıza. kan testi 3 haftalıkken falan da belli oluyo. yaptır bence anormal bi durum yoksa inşallah çıkar

öncelikle aramıza hoşgeldin tatlım. kan testinde çıkar ama ben bekle derim. onun heyecanı da orada sonuçta :) geçtiğimiz ay ben bekledim bekledim adetimden bir gün önce dedim kesin hamileyim test yaptırıcam. test negatif çıktı ve regl oldum :) bekle derim. ilk hamileliğimde ben 6 gün geciktikten sonra test yaptırmıstım. hakkında hayırlısı olsun

ya Allah ım ya, ne kadar da önemsiz gibi görünen bişey sebebp olmuş düşüğe.
doktorlar önemsemiyo. (çok iyi olanları da gözardı edemeyiz tabi) malesef duyarsızlaşma ister istemez oluyo onlarda işleri gereği. ama insan hayatı önemli. bence bütün doktorların aynı zamanda psikloji de okumaları lazım.

Allah ım korusun hepimizi ya. inşallah hiç kimseye muhtaç olmadan bebişlerimizi alırız kucağımıza

amin inşaAllah tatlım. Allah muhtaç etmesin kimseye... şimdi bakalım bekliyorum bebiş olmasını bebiş haberi aldığım anda elevit kullanmaya baslıcam simdi de zaten folic asid kullanıyorum. diş doktoruna da gidicem. cünkü disteki bir apse bile bebeği etkilermiş. dediğim gibi bu sefer zıpkın gibi hazırlanıyorum

canım folic asid bende kullanıcam da elevit ne için alıyosun? sana özelliklemi yazıldı yoksa hamilelik öncesi almak iyi mi oluyor

canım folic asid bende kullanıcam da elevit ne için alıyosun? sana özelliklemi yazıldı yoksa hamilelik öncesi almak iyi mi oluyor

ben kendim kullanıyorum doktor tavsiyesi değil tatlım. lazım cünkü. nedeni omur illik olusumunda önemli rol oynuyor. anne adayına da iyi geliyor.

mrba canım dün sabahtan beri bekledim cevap yazmanı :)canını sıkma olur inş hayırlısı artık.bu ay full çalışmalara devam kür yazmıştım onlarıda dene adetin biter bitmez.herşeyde var bir hayır üzülme sakın bak yanında biz varız

canım en dogrusunu yapmışın ama gittigin doktorun bir tahtası eksik heralde delimidir nedir adam

bu arada meryem yok. o ne yaptı acaba? içimizde en sabırlısı o valla iyi sabredip bekledi

canım bugün verdim kan tahlili.eşim evde bugün biraz rahtsızdı başını yedim hadi gidelim falan diye. yarın çıkacak sonuçlar bakim dua edin bana bol bol hamiş çıksın sizde teyze olun heyecandan çatlıcam yarın bi olsa gün geçmez artık

Son düzenleme:

yok bee üzülmedim canım herşeyin hayırlısı... Allah'ın izniyle çalışmalara devam bakalım.

bu kürlerde soğan kürü mü ne var onu denicem senin yazdıklarını da bulamadım desem kızar mısın ?

canım kusura bakma ama senin yengede baya bi cinsmiş bence hamile kadın antibiyotik kullanımı sakıncalı bence duyduma göre. sen başka doktora git tahlile bile gitme ona

canım hamileli düşünmeye başladın anda folic kullanmaya başlamalısın bunu doktor sölemişti bana elevit ne ilacı bilgim yok yazarmısın bana ne için kullanıyorsun. bence kürleri deneyin süt buharınıda yapın hadi hayırlısı bakim

hamileliği düsünmeye basladığım için folic asid kullanmaya başladım tatlım. elevit ise, hamilelik başladığı anda bebek ve anne için özel olarak hazırlanmış reçetesiz satılan doktorların da ilk verdiği bir multivitamin. kürleri kullanma konusuna gelince yapar mıyım yapmaz mıyım bilmiyorum sonuçta hayırısıyla tutnacaksa nasibi ne zamansa gelicek ufaklığımız. ilk hamileliğim kadar kasmıyorum artık. sonucta biliyorum ki bende ve eşimde sorun yok. Allah aratmasın yine ama bakalım hayırlısı

canım sayfa 10 ve 11 yazdım kürler ben geçen ay sadece sütü kaynatıp oturmuştum buhar içine başka bişe koymamıştım ama bir gün yaptım dur bakim faydası olukmu görecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…