Akıntım var korkuyorum

canım benm dün adet oldum:KK14::KK14: seninki kaçında

ayrıca üzülme ve kafana fazla takma. bu kafamıza takmaktan stres yapmaktan dolayı da tutunamazmış bebişler biliyor musun ? herşey sağlıklı olup yolunda olsa da biz hanımların takıntılı hali yüzünden de hamile kalınamıyor olabilir tatlısım

benim gecikmeler başladı bakalım bugün test yaptırdım ama ablamları terminale götürmem gerektiğinden tahlil sonucunu alamadım yarın sabaha kaldı heyecandan uyuyamıyorum yaaa :97::97:

ay hadi hayırlısı canım inş hamilesindir inş.sonucu alınca hemen haber et bize merakla bekliyorum :KK64::KK34:

ay hadi hayırlısı canım inş hamilesindir inş.sonucu alınca hemen haber et bize merakla bekliyorum :KK64::KK34:

dün sabahtan beri acaip bi miğde bulantısı başladı bende :S yemek yedikçe geçer diyorum olmuyor da ayrıca olmadık şeylerin yanına olmadık yiyecekelr istiyorum anammmmmm

dün sabahtan beri acaip bi miğde bulantısı başladı bende :S yemek yedikçe geçer diyorum olmuyor da ayrıca olmadık şeylerin yanına olmadık yiyecekelr istiyorum anammmmmm[/QUOTE]

belirtiler başlamış canım kaç gün gecikti adetin :emir_bebek:

dün sabahtan beri acaip bi miğde bulantısı başladı bende :S yemek yedikçe geçer diyorum olmuyor da ayrıca olmadık şeylerin yanına olmadık yiyecekelr istiyorum anammmmmm

belirtiler başlamış canım kaç gün gecikti adetin :emir_bebek:[/QUOTE]

yarın ikinci gün olacak ama yumurtlama olduktan sonra sanırım başladı belirtiler. ilk başta ( ilk hamişliğimdeki gibi ) inanılmaz uyumak istiyordu canım ki halen öyle uyku hali baygın bakışlar bulantılar var işte. ama korkuyorum biliyor musun kendimi kandırmaktan. neticede iki ay önce düşük yapmstım. olur d ahmile kalmıssam yerimden kıpırdamıcam cocuk olana kadar :) yeter ki bebişim doğabilsn

yarın ikinci gün olacak ama yumurtlama olduktan sonra sanırım başladı belirtiler. ilk başta ( ilk hamişliğimdeki gibi ) inanılmaz uyumak istiyordu canım ki halen öyle uyku hali baygın bakışlar bulantılar var işte. ama korkuyorum biliyor musun kendimi kandırmaktan. neticede iki ay önce düşük yapmstım. olur d ahmile kalmıssam yerimden kıpırdamıcam cocuk olana kadar :) yeter ki bebişim doğabilsn[/QUOTE]

inş hamilesindir canım kafanı takma. bende şimdi hep uzanıyorum fazla dolaşmıyorum.bende düşük yapmıştım terar varsa bişe olmasın diye yatıyorum bakim bende. belirtiler var bakim hayırlısı hakkımızda canım:KK34:

benimde olası adet günüm dün ve bugündü hala adet olmadım tam gecikmiş sayılmaz ama ben test yaptım bu sabah :KK43: malesef negatifdi um tlarımın çoğu kırıldı ama yinede biraz umudum var yaşadğm belirtilerim işe göğsmdeki şişlik ve sızlama kasıklarımda ince bir sızı bugecede midebulantsndan uyuyamadım ama testim henüz negatif :84:

benimde olası adet günüm dün ve bugündü hala adet olmadım tam gecikmiş sayılmaz ama ben test yaptım bu sabah :KK43: malesef negatifdi um tlarımın çoğu kırıldı ama yinede biraz umudum var yaşadğm belirtilerim işe göğsmdeki şişlik ve sızlama kasıklarımda ince bir sızı bugecede midebulantsndan uyuyamadım ama testim henüz negatif :84:

canım inş hamilesindir. idrar testinde hemen çıkmıyorki ümidini yitirme adet olmassan bi kaç güne kadarkan testi yaptır hadi hayırlısı bakim bizi haberdar et ok:nazar::emir_bebek:

ben daha adet olmadim ama zaten benim daha bir haftam var. ama hic belirtimde kalmadi:KK59:
ya ben senin yerinde olsam bekleyemezdim o kadar. oyle belirtilerim varken hem de:82:

ümidini yinede kaybetme canım 1 haftan varmış daha ne olaca belli degil üzülme.aslında bende duramıyorum yakında saglık oca var gittim laboratuvarda arıza varmış onun için veremedim.hastane biraz uzak eşimde bekleyelim diyor.kaç aydan beri geciktimi kan testi yaptırıyorduk.hep hayal kırıklı yaşadımız için bekleyelim biraz diyor işte:KK59::emir_bebek:

sekerlik16 naptı acaba aldımı sonucu ne çıktı merakla bekliyorum.ay inş hayırlı haberler verir bize:KK52:

X