Akıntım var korkuyorum

canım sayfa 10 ve 11 yazdım kürler ben geçen ay sadece sütü kaynatıp oturmuştum buhar içine başka bişe koymamıştım ama bir gün yaptım dur bakim faydası olukmu görecez :KK1:

onlara da bakarım da bana en ilginci regl döneminin 7. gününden 15. güne kadar olan sürecte kullanılacak bir kür varmıs o dikkatimi cekti...

2 sub bardağı suyun içine bir orta boy soğan 4e bölünüp üzeri kapalı olarak 5 dk kaynatılacakmıs. sonra üzeri açılıp içilebilecek ılıklığa gelince içecekmişsin ve bunu her gün taze yapcakmıssın. bilemedim. kafam karısıyo :) dedim kendi kendime hatta. bu soğanı kaynatıp içicem tm güzel, bebek için ön hazırlık o da iyi ama kokudan adamıı kaçırırsak nolcak :KK70:

canım bende ilk ayımda hamile oldugumu anlamadım akıntım vardı sonra ufak ufak kanama ve kahve rengi lekelenmelerim oldu tabi hamilelik aklımın ucundan bile geçmiyodu daha evliliğimin ilk ayı bitmişti çünkü doktora gitmedim sonra şiddetli kusmalar başlayınca eşime dedim bi test al yapalım sonuçta çift çizgi :) hamileymişim tabi daha yeni evlilik kocana alışamadan bide çocuk ilk zamanlar kabullenmek zor oldu ama neticede şuanda 16+1 haftalık hamileyim 15 hafta yine lekelenmelerim oldu doktorum bi iğne reçetesi faxladı onu yaptırdın ikigun sonra geçti kontrole gittim bişey yok çok şükür şimdilik bende korku içindeyim bebeğime bişey olurmu acaba diye :KK43:

onlara da bakarım da bana en ilginci regl döneminin 7. gününden 15. güne kadar olan sürecte kullanılacak bir kür varmıs o dikkatimi cekti...

2 sub bardağı suyun içine bir orta boy soğan 4e bölünüp üzeri kapalı olarak 5 dk kaynatılacakmıs. sonra üzeri açılıp içilebilecek ılıklığa gelince içecekmişsin ve bunu her gün taze yapcakmıssın. bilemedim. kafam karısıyo :) dedim kendi kendime hatta. bu soğanı kaynatıp içicem tm güzel, bebek için ön hazırlık o da iyi ama kokudan adamıı kaçırırsak nolcak :KK70:

ben hiç denemedim.bir dene nane ye yada şekerini ye.yemek falan ye üstüne geçerse koku devam edersin yapmaya denemekten zarar gelmez

canım bende ilk ayımda hamile oldugumu anlamadım akıntım vardı sonra ufak ufak kanama ve kahve rengi lekelenmelerim oldu tabi hamilelik aklımın ucundan bile geçmiyodu daha evliliğimin ilk ayı bitmişti çünkü doktora gitmedim sonra şiddetli kusmalar başlayınca eşime dedim bi test al yapalım sonuçta çift çizgi :) hamileymişim tabi daha yeni evlilik kocana alışamadan bide çocuk ilk zamanlar kabullenmek zor oldu ama neticede şuanda 16+1 haftalık hamileyim 15 hafta yine lekelenmelerim oldu doktorum bi iğne reçetesi faxladı onu yaptırdın ikigun sonra geçti kontrole gittim bişey yok çok şükür şimdilik bende korku içindeyim bebeğime bişey olurmu acaba diye :KK43:

hayırlı olsun canım bebişin inş hayırlısıyla kucanada alırsın.bende ilk evlendimiz ay hemen hamile kaldım :KK1:korma canım bişe olmaz ALLAHIN izniyle kalbini ferah tut iyi bak kendine :KK16:

inşallahhh canımm

merhaba tatlım. inş bebişini sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur. ne mutlu sana ki aramamışsın bebişi ve bu zamana kadar gelebilmiş hamileliğin. sadece fazla yorma kendini yemene içmene dikkat et...

ben 3 ylıkken düsük yapmıstım :KK43: inşaAllah ikinci kez hamile kalabilirim bakam alışmalar devam ediyor ama

çalışan bi bayanım yatıp dinlem pek mumkun diil ama yinede kendimi çook yormamaya çalışıyorum :KK43:( sanada çook geçmiş olsun canımm umarım Rabbim bi an evvel gönlüne göre hayırlısını verir inşallahh

nesli ben de tebrik ediyorum, saglikla kucagina almani dilerim...
meryem, iyi sabrediyorsun valla, ben senin yerinde olsam dakka basi idrar testi yapardim:KK53:

kızlar yarın sonucu alınca anneme gidecem orda net yok.akşam girer yazarım sonucu inş hayırlı haberler verrim size :KK16:

kıslar yaaa başım döndü dün ,fazla bir gaz olayım var,sürekli bşyler yiyesim var,arada ateş basıyoo,sarı akıntım var.gögüs ucum çok olmasada agrıyor..tümhamilelik belirtileri var özellikle başım dönünce daha bi umutlandım adetime 1 hafta var... hemen geçsin şu hafta çok merak ediyprum:)

cnm aynı belirtiler bendede vardı gaz halsizlik tansiyon düşmesıi ateş adetim de 6 gün geçmişti tam umutlanmıştım yarın doktora gidecektik ki bu gün kahverengimsi kan geldi üstüne görmedir diye düşünüyorum yada düsünmek ıstıyorum diyim umarım öyledir senin de 1 haftan geçsin çabucak dilediğin olsun umarım...

slm kizlar ben aranizda yeniyim 5 aylik evliyim suan vajina kasintim var cok fena neden oluyor bilen varmi bide cok idrara cikiyorum gunde 6 7 defa gidiyorum yardimci olurmusunuz bide hamilelik kac gun sonra belli oluyor simdiden tsk ederim

cnm aynı belirtiler bendede vardı gaz halsizlik tansiyon düşmesıi ateş adetim de 6 gün geçmişti tam umutlanmıştım yarın doktora gidecektik ki bu gün kahverengimsi kan geldi üstüne görmedir diye düşünüyorum yada düsünmek ıstıyorum diyim umarım öyledir senin de 1 haftan geçsin çabucak dilediğin olsun umarım...

aslında bu dediklerim he ay adet öncesi olan şeyler.. sadeceeee baş dönmesi hiç olmazdı... bide akıntı ve gaz olayım böle olmazdı..
umarım bebişleri bu ay görürüz göremezsekte diger aya inşşşşşşşşşşşş:)

kıslar yaaa başım döndü dün ,fazla bir gaz olayım var,sürekli bşyler yiyesim var,arada ateş basıyoo,sarı akıntım var.gögüs ucum çok olmasada agrıyor..tümhamilelik belirtileri var özellikle başım dönünce daha bi umutlandım adetime 1 hafta var... hemen geçsin şu hafta çok merak ediyprum:)

merhaba tatlım günaydın. aynı belirtileri geçtiğimiz 1.5 haftada ben de yasadım hatta umutlandım acaba hamile miyim diye ama hüsran :KK43: inşaAllah hamilesindir.

slm kizlar ben aranizda yeniyim 5 aylik evliyim suan vajina kasintim var cok fena neden oluyor bilen varmi bide cok idrara cikiyorum gunde 6 7 defa gidiyorum yardimci olurmusunuz bide hamilelik kac gun sonra belli oluyor simdiden tsk ederim

günaydın tatlım.

öncelikle hayırlı olsun. Allah bir ömür boyu mutlu olabilmeyi nasip etsin huzurla...

vajinada kaşıntın mantar olabilir... bir de idrara çıkarken yanma hissi var mı ? aynı sorunlar bende de vardı da ordan biliyorum :)

kaşıntı için mantar demişti doktorum onun için bir krem ve iki tane fitil vermişti ( temizliğe dikkat et dedi )

sık idrara çıkma ve bunun yanında yanma varsa ( ki mantar varsa zaten tetiklermiş ) idrar yolu enf. geçiriyor olabilirsin. bence vakit kaybetmeden doktora gitmelisin.

meryemcim, dualarim seninle...

sonucu aldım negatif çıktı dünya başıma yıkılmış gibiyim şuan:KK43::KK43::KK43::KK43:anneme bile gitmedim canımın sıkıntısından.bu kadar belirtiler vardı renk degişikli akıntı,gösüm şişti sızlıyordu,altan kendi kendime muayene bile yaptım hepsi boş belirtilermiş meger çok umutlanmıştım ama olmadı:KK43::KK43::KK43: napalım kısmet hayırlısı daha kırmızı kartı yemedim 5 aydan beri ugraşıyoz boş bu ay ne kadar kür mür varsa yapacam bunu sonucundada tumassam bilmiyorum yani artık:KK43::KK43::KK43::KK14::KK14:hayal kırıklı yaşam istemiyorum off yeter yaaa etrafımdaki herkes hamile bi ben kalamadım anasını satim:KK14::KK14:

meryem canin sagolsun, uzulme bak, hem senin bu ikinci degil mi? biz daha siftah yapamadik:KK59:
takma kafana, olursa olur, olmazsa olmaz de, hic beklemedigin bir anda da gelir...

meryem canin sagolsun, uzulme bak, hem senin bu ikinci degil mi? biz daha siftah yapamadik:KK59:
takma kafana, olursa olur, olmazsa olmaz de, hic beklemedigin bir anda da gelir...

saglık ocagında yeni dogmuş bebek geldi içim sızladı çıkarken kızım bana anne neden biz kardeş almıyoruz dedi:KK14:bide dua edişi varki ALLAHIM bana kardeş ver diyor kuzum bide aminn diyo o öle dedikçe çok canım sıkıldı.ALLAHIM kimseyi çocuksuz yapmasın çok kötü bişe.evet siz daha siftah bile yapmadınız bi yandan sizin içinde ağlıyorum canım sıkılıyo:KK43:ama bu eylül ayında inat ediyorum hamile kalmak için ne yöntem varsa hepsini deneyecem çalışamlar fulldu daha bi full yapacam:KK1:inş hepimiz hmile kalırız :KK49::emir_bebek::nazar:

X