Akıntım var korkuyorum

selam kızlar
bende de 1 haftadır acaip derecede akıntı vardı adet oldum sanıyordum bi bakıyorum akıntı var ve bu arada adetim 3 gün gecikti ve göğüslerim çok hassaslaştı uçları çok acıyor biraz önce test yaptım ve sonuç pozitif çok garip bi haldeyim şuan en kısa zamanda kan testi yaptırıcam

selam kızlar
bende de 1 haftadır acaip derecede akıntı vardı adet oldum sanıyordum bi bakıyorum akıntı var ve bu arada adetim 3 gün gecikti ve göğüslerim çok hassaslaştı uçları çok acıyor biraz önce test yaptım ve sonuç pozitif çok garip bi haldeyim şuan en kısa zamanda kan testi yaptırıcam

canım senin adına çok sevindim hayırlı olsun darısı hepimize inş:KK64::KK66::KK49::emir_bebek:

selam kızlar

hayirlisi ile kucaginiza almaniz dilegiyle:KK49:
biz de bebis isterizzzzzzz:KK61:

selam kızlar

canım tebrikler. allahım esirgesin kucağına sağ salim almayı nasip etsin inş:nazar: darısı başımıza :KK9:

şekerlik canımm hadi inşallah hayırlı haberlerini alırız.

meryem en azından idrar testi yapsaydın. iyi sabırlısın valla:18::18::18:

canım benimkiler idrarda çıkmıyo nedense.düşük yapmadan 3 gün önce test yaptım çıkmadı kanda çıktı.şimdi meraktan çatlıyorum :18:eşim bekleyelim diyip duruyor bana kalsa hemen giderim kan vermeye :KK9::KK49::KK52:

ayy kız şeker çatlattın beni haber et hadi bekliyorum.cevap yazmayınca sonuç negatifmi çıktıda yazmıyo diye düşünüyorum artık cevap yaz :18:

merhaba canlarım... iyi haberler verebilmeyi çok isterdim ama olmadı :KK43: hem sonuc negatif hem regl basladı. dün esim izinli olduğundan nete giremedim... onu işe gönderdiğim gibi koştum size. bu ay nasip değilmiş ama bakam önümüzdeki ay neler göstericek :)

sekerlik, uzulme, dusunme bile. senin ne dedigin gibi bu ay nasip degilmis. en guzel zamanda gelecektir bebisin:emir_bebek:

merhaba canlarım... iyi haberler verebilmeyi çok isterdim ama olmadı :KK43: hem sonuc negatif hem regl basladı. dün esim izinli olduğundan nete giremedim... onu işe gönderdiğim gibi koştum size. bu ay nasip değilmiş ama bakam önümüzdeki ay neler göstericek :)

mrb canım. ya olsun sağlık olsun da,o herşeyin başı, bebekler zamanı geldiğinde gelir. üzülme. artık bu aya yoğunlaşalım ama streste yapamayalım bu çok etkiliyo.hayırlısı olsun.

mrb canım. ya olsun sağlık olsun da,o herşeyin başı, bebekler zamanı geldiğinde gelir. üzülme. artık bu aya yoğunlaşalım ama streste yapamayalım bu çok etkiliyo.hayırlısı olsun.

merhaba tatlışım. inan stres yapmadım ama şunu da öğrendiğim iyi oldu :) düşük sonrası regl dönemim iyice düzene girmiş tam 28 günde başlıyor artık önceleri biraz düzensizdi. sanırım bu da iyiye işaret olmalı

dediğin gibi bu ay çalışmalara devam :)

bu arada kızlar hamile değilim madem, daha önce de yapmamıştım. şimdi gidip bi muayene olayım dedim.

doktor resmen beni azarladı ya. sinirlerim bozuldu. hocam eski köye yeni adet getirmeyin bu kadar pimpirikli olmayın dedi. sözde doktor. bende hamileyken mi kontrole gelmek doğru yoksa öncesinde mi? sesini çıkaramadı.

sizler de yapmışmıydız yoksa ben mi yanlış bi uygulama yaptım

merhaba tatlışım. inan stres yapmadım ama şunu da öğrendiğim iyi oldu :) düşük sonrası regl dönemim iyice düzene girmiş tam 28 günde başlıyor artık önceleri biraz düzensizdi. sanırım bu da iyiye işaret olmalı

dediğin gibi bu ay çalışmalara devam :)

ya insanoğlu işte fıtratı gereği biraz sabırsızız, fazla geniş düşünemiyoruz.

oysa bilmeliyiz ki bize her şer gibi görünen bi durumda mutlaka bi hayır vardır bizim göremediğimiz. çok inanırım buna. çünkü sonra bazı şeyler olunca insan o hayırları görüyo ve şükrediyo Allah a. Allahım hakkımızda hayırlı olanı versin inş cümlemize

bu arada kızlar hamile değilim madem, daha önce de yapmamıştım. şimdi gidip bi muayene olayım dedim.

doktor resmen beni azarladı ya. sinirlerim bozuldu. hocam eski köye yeni adet getirmeyin bu kadar pimpirikli olmayın dedi. sözde doktor. bende hamileyken mi kontrole gelmek doğru yoksa öncesinde mi? sesini çıkaramadı.

sizler de yapmışmıydız yoksa ben mi yanlış bi uygulama yaptım

bence doktorun ters gününe denk gelmiş olmalısın :S yoksa neden böyle davransın. elbetteki önceden gitmende güzel bir davranış sonucta bir sorun var mı yok mu öğrenmeye gitmişsin. doktorunu değiştirerek devam edebilirsin yoluna canım...

bence doktorun ters gününe denk gelmiş olmalısın :S yoksa neden böyle davransın. elbetteki önceden gitmende güzel bir davranış sonucta bir sorun var mı yok mu öğrenmeye gitmişsin. doktorunu değiştirerek devam edebilirsin yoluna canım...

ya canım burada da yeniyim. hiç birini iyi bilmiyorum ki doktorların. rasgele gitmiştim. ama dediğin gibi yapmayı düşünüyodum zaten başka bi doktara gidicem.Allah kimseyi öyle doktorların eline düşürmesin valla kimlere emanetiz ya..

bu arada meryem yok. o ne yaptı acaba? içimizde en sabırlısı o valla iyi sabredip bekledi:KK9::KK34:

X